Knihy
E-knihy

Moje brehy

Perfekt, 2016
Vydavateľstvo
Perfekt, 2016

Autorka Dana Janebová vo svojej básnickej zbierke odhaľuje intímny, duševný svet. Práve prostredníctvom jej poézie, jednotlivých veršov čitateľ vstupuje do sféry, ktorá je azda každému...

Čítaj viac

9,53 €

Bežná cena Bežne 10,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do 9 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Autorka Dana Janebová vo svojej básnickej zbierke odhaľuje intímny, duševný svet. Práve prostredníctvom jej poézie, jednotlivých veršov čitateľ vstupuje do sféry, ktorá je azda každému známa, blízka, ktorou si každý z nás už, možno aj neraz, prešiel. LÁSKA. Cit neobyčajný, mimoriadne príjemný, ale rovnako aj bolestivý. Čitateľ sa zrazu ocitá v rukách samoty alebo odcudzenia.

Autorka približuje obe stránky lásky, prináša verše „kde LÁSKA víťazí, kde nie sú porazení, iba víťazi, lebo LÁSKA je svetlo, ktoré dáva bezpodmienečne a večne, prijíma všetko a všetkých, s vinou i bez viny...“ Esenciu zbierky tvoria vzťahy so súkromným nádychom, v ktorej si nájde, objaví, narazí na niečo svoje každý jeden čitateľ. Vzťahy sú neodlučiteľnou súčasťou nášho života, ktoré nás deň čo deň sprevádzajú.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Moje brehy - Dana Janebová
Biela veža - Juraj Červenák, Michal Ivan (ilustrátor)
21,38 €
Ušetríte 2,52 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
80
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Perfekt
Rozmer
118×200 mm
ISBN
9788080467616
Naše katalógové číslo
243239
Hmotnosť
240 g
Rok vydania
2016

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Moje brehy - Dana Janebová
Biela veža - Juraj Červenák, Michal Ivan (ilustrátor)
21,38 €
Ušetríte 2,52 €

„Nepridaj sa k tým, čo pália knihy. Nemysli si, že utajíš chyby tým, že zničíš dôkaz, že sa stali. Neboj sa ísť do knižnice a prečítať v nej každú jednu knihu.“

Dwight D. Eisenhower