Knihy
E-knihy

Tranzity 1 - Slunce a Měsíc

Životní cykly pro moudrost a úspěch

Eugenika, 2005
Vydavateľstvo
Eugenika, 2005
1. diel série
Tranzity

Základné dielo, vhodné pre odborníkov aj začiatočníkov. Popisuje päť základných aspektov planét na spôsob každá s každou, a tiež s ascendentom a médiom coeli, plus prechod planét cez domy horoskopu. Výklad je orientovaný na rozvoj psychiky a vedomia...

Čítaj viac

7,58 €

Bežná cena Bežne 7,60 €

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Základné dielo, vhodné pre odborníkov aj začiatočníkov. Popisuje päť základných aspektov planét na spôsob každá s každou, a tiež s ascendentom a médiom coeli, plus prechod planét cez domy horoskopu. Výklad je orientovaný na rozvoj psychiky a vedomia, vzťahy a životný rast.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Tranzity 1 - Slunce a Měsíc - Robert Hand
Tranzity 4 - Saturn a Uran - Robert Hand
19,10 €
Ušetríte 0,63 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
168
Hmotnosť
150 g
Rok vydania
2005
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Eugenika
Rozmer
130×198 mm
ISBN
8089227139
Naše katalógové číslo
24299

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

Mario Rybak
Mario Rybak
1.3.2009
hodnotenie
Robert Hand je skvelý! Naozaj najlepšia vychytávka pre tranzity základných planét. Toto je prvý diel a po jeho preštudovaní som sa nemohol dočkať ďalšieho...
Čítaj viac

Vznik

Eugeniku založil v roku 1991 Alexander Giertli. Pri jej vzniku stála myšlienka ponúknuť ľuďom na celom Slovensku prostredníctvom distribúcie i priameho predaja kvalitnú literatúru z oblasti ezoteriky, spirituality, populárnej psychológie, osobného rastu i zdravia. Od roku 1994 sa Eugenika začala profilovať aj ako vydavateľstvo vlastných titulov s ambíciami uplatniť sa aj na českom trhu (preto väčšina našich kníh vychádza v českom jazyku). Začiatky boli skromné – v roku 1998 vyšlo osem titulov. Potom ročný priemer stúpol na 25-30. Od roku 2007 sa tento počet zdvojnásobil a objem vydaných kníh ďalej stúpa.O vydavateľstve

Naším cieľom je prinášať do nášho prostredia kvalitné informácie, myšlienky a metódy, ktorých spoločným cieľom je rozširovanie vedomia. Veríme, že v tejto dobe je poctivá práca na svojom vlastnom, individuálnom raste a posun myslenia smerom k prevzatiu zodpovednosti za to, čo prežívame (založenom na myšlienke, že našu realitu formuje to, ako zmýšľame a ako sa cítime), to najlepšie a najzmysluplnejšie, čo sa dá robiť. Naším heslom je: Dobrá kniha môže zmeniť život!

Ako vyberáme tituly

Väčšina našich kníh sú preklady zahraničných titulov. Vyhľadávame knihy, ktoré ponúkajú zaujímavé, prínosné a prakticky uplatniteľné možnosti rozvoja ľudí ako duchovných bytostí, snažiacich sa čo najviac si užiť život vo fyzickom svete. Dôležitým kritériom je, aby boli tieto informácie podané inteligentne a rozumne. Okrem najnovších smerov a svetových „hitov“ sa snažíme mať v ponuke aj niečo z významnej klasiky ezoterickej literatúry.

Na ktorý titul sme najviac hrdí

Určite v tomto zmysle nie je možné uviesť len jedinú knihu. Sme však veľmi hrdí na kompletné dielo v našom slovenskom preklade Esther a Jerryho Hicksovcov, známe aj pod názvom Abraham-Hicks. Tak isto napríklad na dielo (v češtine) pozoruhodného astrológa Martina Schulmana. A radosť máme aj z každoročného obľúbeného Lunárneho kalendára.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Tranzity 1 - Slunce a Měsíc - Robert Hand
Tranzity 4 - Saturn a Uran - Robert Hand
19,10 €
Ušetríte 0,63 €

„Knihami mŕtvi poučujú živých.“

Francois-René de Chateaubriand