Knihy
E-knihy

Ženíchov svedok

Ikar, 2016
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Ikar, 2016
1. diel série
Modrá volavka

Hlavná hrdinka Faith Hollandová sa po dlhoročnej známosti má vydávať za Jeremyho, lenže jej nastávajúci v kritickej chvíli prezradí prítomným svoje tajomstvo. Svadba sa teda nekoná a Faith krátko po tom, ako ju ženích nechal stáť...

Čítaj viac

8,90 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 31%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Hlavná hrdinka Faith Hollandová sa po dlhoročnej známosti má vydávať za Jeremyho, lenže jej nastávajúci v kritickej chvíli prezradí prítomným svoje tajomstvo. Svadba sa teda nekoná a Faith krátko po tom, ako ju ženích nechal stáť pri oltári, opustí rodné mesto a usadí sa v San Franciscu. Po čase sa však vráti do vinice Volavka. V krásnej prírode bojuje s duchmi svojej minulosti, ale zároveň si dožičí aj pohárik dobrého červeného, podobne ako Levi Cooper, miestny policajný veliteľ a najlepší priateľ jej bývalého snúbenca. To on kedysi dávno zabránil jej sobášu a teraz sa stáva aj dôvodom, prečo sa Faith rozhodne zostať vo Volavke.
Román Ženíchov svedok je prvý diel série o vinici Volavka, z ktorej vyšlo už päť dielov. Zaradili sa medzi najčítanejšie romantické príbehy medzinárodne uznávanej autorky.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ženíchov svedok - Kristan Higgins
Manželstvo z rozumu - Kristan Higgins
18,60 €
Ušetríte 8,20 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Best Man
Rok vydania
2016
Počet strán
408
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
239953

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,4 / 5

14 hodnotení

8
3
3
0
0

Monielda
5. 3. 2018
Prekvapenie!
Sladká, romantická obálka, prvé riadky, jednoduchý príbeh...nuž čo, hovorím si, ďalšia romantika na jedno kopyto. Nemám rada knihy, kde sa hlavní hrdinovia zaľúbia už na tretej strane a potom sa to akože naťahuje.
Táto kniha bola iná. Vážne.
Prvá kapitola bola taká jednoduchšia, ale potom sa to rozbehlo. A rozbehlo sa to výborne. Skvelý, zaujímavý a hlavne neotrepaný príbeh, zaujímaví hlavní hrdinovia a krásne opisy prostredia a situácií. Páčilo sa mi, že áno, hoci to bola romantická knižka, nevedeli ste čo sa stane, kedy a ako. Veľa situácií ma prekvapilo, potešilo, rozosmutnilo, ale aj rozosmialo. Vykreslenie postáv bolo parádne, všetko som si dokázala predstaviť. Táto knižka naozaj stála za to. Bolo to pútavé, vtipné, romantické, sexi, zaujímavé a ja som nevedela prestať čítať, jednoducho si tá kniha so mnou robila, čo chcela. Určite ju odporúčam a to aj najmä vtedy, keď hľadáte takú lepšiu tohto žánru. Moje náročné požiadavky splnila a určite sa k nej ešte vrátim.
Ach, až mi je ľúto, že som ju už prečítala. :)
Čítaj viac
Ružová knižnica
31. 8. 2016
romantika na úrovni

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Chúďatko Faith Hollandová sa po dlhročnej, veľmi vážnej známosti má vydať za príťažlivého doktora Jeremyho. Koľké šťastie si pomyslíte! No lenže ženíchov svedok, Levi donúti Jeremyho priznať sa pri oltári, že je orientovaný na chlapcov. Po tejto novine je Faith otrasená a nechce svojho snúbenca ani vidieť! Vo svadobných šatách oznámi blízkym, že ide do San Francisca na dovolenku, kde chce trúchliť za vidinou života, ktorý sa jej teraz pred očami rozplynul.

Z dovolenky sa však stanú tri roky a z Faith je úspešná záhradná architekta, ktorá na mužov nemá šťastie. Keďže ju potrebujú doma v Manningsporte, vracia sa, aby odvrátila katastrofu. Otec si má brať ženu, ktorá je hrozná. Takisto musí pomôcť vyriešiť už aj tak komplikovaný vzťah jej starých rodičov, ktorý sa brali z núdze a nie z lásky. Doma stretáva svojich troch súrodencov a všetkých známych. Okrem iného aj hlavného veliteľa miestnej polície, Leviho. Na Jeremyho celkom nezabudla, ale už sa preniesla cez ten svadobný debakel a okrem toho, že hľadá partnera pre svojho ocka, obzerá sa aj po vhodných kanditátov pre ňu samotnú.

Treba aj dodať, že Faith sa stále zožiera pre matkinu smrť, ktorú mala zaviniť ona. A ako to v romantických knihách býva, s Levim sa doťahujú ako na základke, takže vidno, že si majú čo povedať... Skrátka sa do seba buchnú a basta.

Celú recenziu a mnohé ďalšie nájdete na FB na stránke Ružovej knižnice.
Čítaj viac
Adela
11. 5. 2016
Môj názor
Príjemné, oddychové čítanie. Zaujímavý príbeh mladej ženy pochádzajúcej z vinárskej rodiny, vcelku dobré čítanie s určitou dávkou humoru. Príbeh bol však predvídateľný, chýbalo mi trocha viac napätia, či lepšie zápletky. Odporúčam pre romantické čitateľky.
Čítaj viac

V roku 1990 si desať knižných nadšencov povedalo, že nastal čas rozšíriť ponuku vydavateľstiev na Slovensku. Čoskoro založili vydavateľský dom IKAR, ktorý dnes čitatelia poznajú ako najväčšie slovenské vydavateľstvo. Za svoju existenciu vydal IKAR tisíce titulov a stovky bestsellerov rôznych žánrov, z ktorých sa dovedna predalo takmer 28 miliónov výtlačkov. Vydavateľský dom IKAR vo svojom portfóliu zastrešuje značky IKAR, Príroda, Odeon, Stonožka, YOLi a Ajna.

Vlajková značka IKAR predstavuje najširšie spektrum knižných titulov. Pod touto značkou nájde každý čitateľ našich najpredávanejších autorov, mnohými rokmi overené mená, úspešných slovenských autorov aj mladých knižných debutantov. Pod značkou IKAR vydávame napríklad knihy od J.K. Rowlingovej, Dana Browna, Jo Nesbøa, Davida Lagercrantza, ale, samozrejme, aj od slávnych slovenských spisovateľov, medzi ktorých patria Táňa Keleová-Vasilková, Jozef Karika, Jozef Banáš, Veronika Homolová-Tóthová a mnohí iní.

Silnou stránkou značky Príroda je široké spektrum non-fiction literatúry pre celú rodinu: populárno-náučné knihy, encyklopédie, obrazové publikácie, ale i odborné tituly a učebnice pre základné a stredné školy. Top zastúpenie majú populárne žánre, ako je zdravie a životný štýl, kulinárstvo, príroda, vzdelanie a hobby literatúra.

Crème de la crème súčasnej i klasickej svetovej prózy. Značka ODEON predstavuje špičkovú tvorbu od súčasných a klasických velikánov svetovej literatúry. V edícii ODEON Svetová klasika vychádzajú diela od F. M. Dostojevského, Ernesta Hemingwaya, L. N. Tolstého či Williama Shakespeara. Edícia ODEON Súčasná svetová literatúra na Slovensko prináša aktuálne diela svetových talentov ako napríklad Harper Leeová, držiteľ Nobelovej ceny za literatúru Kazuo Ishiguro, držiteľ Man Bookerovej ceny Paul Beatty, Celeste Ng, Eka Kurniawan a ďalší.

Stonožka je knižná kamarátka detí od 0 do 12 rokov. Symbol stonohého zvieratka vyjadruje tematickú a žánrovú pestrosť literatúry pre deti. Detským čitateľom ponúka beletriu, poéziu aj populárno-náučnú literatúru našich aj zahraničných autorov. Dobre naladená a vytrvalá Stonožka zavedie deti krok za krokom, rok za rokom, z krajiny Písmenkovo do knižného sveta plného fantázie, poznania a storakých zážitkov, ktoré si uchovajú po celý život. Stonožka sníva o tom, že každé dieťa prečíta aspoň 100 kníh!

YOLi sa zameriava na literatúru v žánroch young adult a new adult, teda prevažne pre „mladých dospelých“ vo veku približne 13 - 21 rokov. Ponúka široké spektrum prekladov súčasnej tvorby, od dystopie či fantasy až po romance. Priestor tu dostáva veľa svetoznámych autorov a autoriek, medzi inými aj John Green, Jamie McGuirová, Lauren Kateová, Erica Johansenová či Rainbow Rowellová.

Najnovším prírastkom do portfólia vydavateľského domu IKAR je značka Ajna. Prináša knihy o self-help a ezoterike. Potešia najmä čitateľov, ktorí túžia po šťastí a neustálom sebazdokonaľovaní a ktorých fascinujú záhady a tajomstvá medzi nebom a zemou. Ajna prináša svetoznáme autorky a autorov, ako je Lorna Byrneová, Rhonda Byrneová alebo Neale Donald Walsh.

Za svoju 27-ročnú existenciu IKAR získal množstvo odborných aj čitateľských ocenení, ako napríklad Vydavateľ roka, Najkrajšia kniha roka, Najkrajšia kniha Slovenska či ocenenia za umelecké preklady.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Ženíchov svedok - Kristan Higgins
Manželstvo z rozumu - Kristan Higgins
18,60 €
Ušetríte 8,20 €

„Zistil som, že z knihy sa veľmi poučím; samé však zo mňa človeka neurobia.“

Gotthold Ephraim Lessing