Knihy
E-knihy

Ženíchov svedok

Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Ikar, 2016
1. diel série
Modrá volavka

Hlavná hrdinka Faith Hollandová sa po dlhoročnej známosti má vydávať za Jeremyho, lenže jej nastávajúci v kritickej chvíli prezradí prítomným svoje tajomstvo. Svadba sa teda nekoná a Faith krátko po tom, ako ju ženích nechal stáť...

Čítaj viac

8,90 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 31%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Hlavná hrdinka Faith Hollandová sa po dlhoročnej známosti má vydávať za Jeremyho, lenže jej nastávajúci v kritickej chvíli prezradí prítomným svoje tajomstvo. Svadba sa teda nekoná a Faith krátko po tom, ako ju ženích nechal stáť pri oltári, opustí rodné mesto a usadí sa v San Franciscu. Po čase sa však vráti do vinice Volavka. V krásnej prírode bojuje s duchmi svojej minulosti, ale zároveň si dožičí aj pohárik dobrého červeného, podobne ako Levi Cooper, miestny policajný veliteľ a najlepší priateľ jej bývalého snúbenca. To on kedysi dávno zabránil jej sobášu a teraz sa stáva aj dôvodom, prečo sa Faith rozhodne zostať vo Volavke.
Román Ženíchov svedok je prvý diel série o vinici Volavka, z ktorej vyšlo už päť dielov. Zaradili sa medzi najčítanejšie romantické príbehy medzinárodne uznávanej autorky.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ženíchov svedok - Kristan Higgins
Manželstvo z rozumu - Kristan Higgins
18,60 €
Ušetríte 8,20 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Best Man
Rok vydania
2016
Počet strán
408
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
239953

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,4 / 5

11 hodnotení

6
3
2
0
0

natali
8.3.2017
Kniha
Zas jedna s tých ktoré u vás zanechaju dobrý pocit. Odporúčam si prečítať veľmi zaujimavy pribeh. Mne sa kniha osobne páčila a určite si ju rada prečítam znova :)
Čítaj viac
Ružová knižnica
31.8.2016
romantika na úrovni

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Chúďatko Faith Hollandová sa po dlhročnej, veľmi vážnej známosti má vydať za príťažlivého doktora Jeremyho. Koľké šťastie si pomyslíte! No lenže ženíchov svedok, Levi donúti Jeremyho priznať sa pri oltári, že je orientovaný na chlapcov. Po tejto novine je Faith otrasená a nechce svojho snúbenca ani vidieť! Vo svadobných šatách oznámi blízkym, že ide do San Francisca na dovolenku, kde chce trúchliť za vidinou života, ktorý sa jej teraz pred očami rozplynul.

Z dovolenky sa však stanú tri roky a z Faith je úspešná záhradná architekta, ktorá na mužov nemá šťastie. Keďže ju potrebujú doma v Manningsporte, vracia sa, aby odvrátila katastrofu. Otec si má brať ženu, ktorá je hrozná. Takisto musí pomôcť vyriešiť už aj tak komplikovaný vzťah jej starých rodičov, ktorý sa brali z núdze a nie z lásky. Doma stretáva svojich troch súrodencov a všetkých známych. Okrem iného aj hlavného veliteľa miestnej polície, Leviho. Na Jeremyho celkom nezabudla, ale už sa preniesla cez ten svadobný debakel a okrem toho, že hľadá partnera pre svojho ocka, obzerá sa aj po vhodných kanditátov pre ňu samotnú.

Treba aj dodať, že Faith sa stále zožiera pre matkinu smrť, ktorú mala zaviniť ona. A ako to v romantických knihách býva, s Levim sa doťahujú ako na základke, takže vidno, že si majú čo povedať... Skrátka sa do seba buchnú a basta.

Celú recenziu a mnohé ďalšie nájdete na FB na stránke Ružovej knižnice.
Čítaj viac
Adela
11.5.2016
Môj názor
Príjemné, oddychové čítanie. Zaujímavý príbeh mladej ženy pochádzajúcej z vinárskej rodiny, vcelku dobré čítanie s určitou dávkou humoru. Príbeh bol však predvídateľný, chýbalo mi trocha viac napätia, či lepšie zápletky. Odporúčam pre romantické čitateľky.
Čítaj viac

Vydavateľstvo Ikar je najväčší vydavateľský dom na Slovensku s produkciou cca 230 titulov ročne. Vydávame široké spektrum kníh pre všetky vekové kategórie od domácich aj zahraničných autorov. Medzi autormi, ktorých diela vydávame patria aj svetoví velikáni William Shakespeare, Gabriel García Márquez, či Fiodor Michajlovič Dostojevskij, ale aj autori slovenskej klasiky - Dobroslav Chrobák, Margita Figuli, František Švantner a ďalší. V našom vydaveteľskom dome našli svoje trvalé miesto viacerí úspešní súčasní slovenskí autori – Táňa Keleová-Vasilková, Andrea Coddington, Jozef Banáš, Jozef Karika...

Veľmi bohatá je klubová činnosť vydavateľstva. Media klub je najväčší slovenský čitateľský klub s dlhoročnou tradíciou, ktorý združuje viac ako 70 000 záujemcov o hodnotné a pútavé knihy. Ikar v spolupráci zo Zväzom kníhkupcov Slovenska každoročne oceňuje čitateľsky najúspešnejšie knihy slovenských autorov, ktorým udeľuje Zlaté a Platinové knihy a cenu literárnej kritiky Zlaté pero. Našim krédom je, že o úspech sa treba podeliť. Za úspech, ktorý sme vďaka našim čitateľom dosiahli, sa snažíme poďakovať konkrétnou pomocou ľuďom po celom Slovensku i za jeho hranicami. Podporujeme mnohé športové a kultúrne podujatia najmä s akcentom na znevýhodnené skupiny ľudí z dôvodu zdravotného postihnutia alebo zo zlého sociálneho zázemia.

Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?

Náš vydavateľský dom vznikol v roku 1990. Desať nadšencov si povedalo, že na Slovensku nastal čas rozšíriť ponuku slovenských vydavateľstiev. Viacerí z nás mali skúsenosti z práce vo vydavateľstvách, tlačiarňach alebo v knižnej distribúcii. Desiati akcionári založili vydavateľstvo IKAR, a. s. Už krátko po vzniku vydavateľstva prišli prvé bestsellery, z ktorých dodnes azda najväčší a doteraz neprekonaný titul je Zdravie z Božej lekárne od Márie Trebenovej. Z čiernobielej zošitovej publikácie s farebnou prílohou a v mäkkej väzbe sa predalo takmer 400 tisíc výtlačkov. Našimi knihami sme si spočiatku získali prevažne ženské čitateľky. Postupne sme však na Slovensko „priviezli“ aj mená svetoznámych autorov ako John Grisham alebo Robin Cook. Ich trilery sa aj u nás ihneď stali bestsellermi. Dnes nájdete v našej ponuke pestrý žánrový výber kníh pre všetky vekové kategórie: romány, romance, trilery, zbierky básní, rozprávky, kuchárske knihy, encyklopédie, hobby literatúru pre mužov aj ženy a iné. Za obdobie od vzniku a pôsobenia Ikaru na knižnom trhu sme vydali vyše 4 000 titulov domácich aj zahraničných autorov, z ktorých sme spolu predali viac ako 25 miliónov výtlačkov.

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?

Pokiaľ ide o zahraničné tituly, sme neustále v kontakte s agentmi a vydavateľstvami, sledujeme, čo je nové a úspešné na knižnom trhu vo svete. Usilujeme si priniesť na Slovensko najväčšie bestsellery a najzaujímavejšie tituly, o ktorých sme presvedčení, že zaujmú aj slovenských čitateľov. Knihy slovenských autorov vyberáme podľa nastavených kritérií, medzi ktoré patria tak kvalita spracovnia ako aj komerčný potenciál literárneho diela. O tom, čo napokon bude zaradené do edičného programu rozhoduje kolektívny orgán Edičná rada.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?

Vybrať z viac ako štyroch tisícok kníh, ktoré sme doteraz vydali jednu, je veľmi ťažké. Sme hrdí na viacero našich projektov. Medzi ne rozhodne patrí, že sme prvý raz na Slovensku prinesli kompletné osem zväzkové vydanie pokladu svetovej literatúry Tisíc a jedna noc v unikátnom dizajnovom prevedení. Rovnako sme napríklad hrdí na vydanie Biblie Dalí v prevední, aké u nás ešte nikdy nevyšlo.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Ženíchov svedok - Kristan Higgins
Manželstvo z rozumu - Kristan Higgins
18,60 €
Ušetríte 8,20 €