Knihy
E-knihy

Čierny humor v bielom plášti 2

Forza Music, 2016
Vydavateľstvo
Forza Music, 2016

Po úspechu prvej knihy z prostredia, ktoré každý z nás aspoň raz navštívil, teda z ambulancií, polikliník či nemocníc, zozbieral autor Peter Valo ďalšiu päťdesiatku vtipných príbehov z lekárskej praxe s rovnomenným názvom Čierny humor v bielom plášti 2...

Čítaj viac

8,08 €

Bežná cena Bežne 8,50 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

8,08 €

Viac o knihe

Po úspechu prvej knihy z prostredia, ktoré každý z nás aspoň raz navštívil, teda z ambulancií, polikliník či nemocníc, zozbieral autor Peter Valo ďalšiu päťdesiatku vtipných príbehov z lekárskej praxe s rovnomenným názvom Čierny humor v bielom plášti 2. Jej hrdinami sú skutoční lekári z rôznych kútov Slovenska počnúc obvoďákmi až po vysoko špecializovaných operatérov.

Nie všetky príbehy iskria humorom, sú medzi nimi aj také, ktoré nútia čitateľa skôr k hlbšiemu zamysleniu. Všetky sa však udiali v reálnom čase reálnym ľuďom. Mnohí spomedzi lekárov, o ktorých autor píše, už nie sú medzi živými, no zanechali po sebe nezmazateľnú stopu či už na poli nových objavov a medicínskych postupov alebo v mysli svojich vďačných pacientov a kolegov.

Na Slovensku je tento typ literatúry, ktorý osciluje medzi spomienkou a beletriou, pomerne ojedinelý. Autor, ktorý prácu lekárov dôverne pozná z dlhoročnej novinárskej praxe, podľa rozprávania priamych účastníkov alebo spomienok na tých, ktorí už odišli, vdýchol dušu príbehom a udalostiam, ktoré nás rozosmievajú aj dnes a potvrdzujú staré známe, že smiech lieči.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čierny humor v bielom plášti 2 - Peter Valo
Čierny humor v bielom plášti - Peter Valo
16,16 €
Ušetríte 0,84 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
256
Hmotnosť
270 g
Rok vydania
2016
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Forza Music
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788089359813
Naše katalógové číslo
238929

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

1,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
0
0
1
Kúpte spolu
Čierny humor v bielom plášti 2 - Peter Valo
Čierny humor v bielom plášti - Peter Valo
16,16 €
Ušetríte 0,84 €

„Kto číta, ten myslí, kto myslí, ten uvažuje.“

Victor Hugo