Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Výstřední zpověď čtyřicátníka Humberta Humberta o jeho zničující erotické posedlosti kouzlem „nymfičky“ Dolores Hazeové vzbudila krátce po svém vzniku bouři odporu i nemístná očekávání, aby pak zajistila svému autorovi celosvětový věhlas. Postupně začala být chápána jako mistrovsky komponované mnohovrstevné pojednání na téma smyslnosti, lásky a hříchu, prosycené pro Nabokova typickou slovní virtuozitou, humorem i ironií.

Délka nahrávky: 9 hodin 36 minut
Čte: Miloslav Mejzlík
Čítaj viac
Kúpte spolu
Lolita - Vladimir Nabokov
Angličtina pre všetkých 1 - Lucie Meisnerová,Roman Baroš
17,99 €
Ušetríte 0,80 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
1
Jazyk
český
Rozmery
140×130 mm
Naše katalógové číslo
238865
Katalógové číslo výrobcu
8594169480923

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

4,2 / 5

292 hodnotení

O autoroch

Vladimir Nabokov

- celým menom Vladimir Vladimirovič Nabokov Vladimir Nabokov bol americký spisovateľ a literárny kritik ruského pôvodu. Už menej ľudí ho pozná ako entomológa (lepidopterológa), ktorý spolupracoval a osobne sa poznal s mnohými významnými entomológmi sveta. Pôsobil aj ako učiteľ tenisu. Bol takisto vášnivý a veľmi dobrý šachista. Svojich prvých deväť románov publikoval v Nemecku v ruštine pod pseudonymom Vladimir Sirin.

Vladimír Nabokov

- celým menom Vladimir Vladimirovič Nabokov Vladimír Nabokov bol americký spisovateľ a literárny kritik ruského pôvodu. Už menej ľudí ho pozná ako entomológa (lepidopterológa), ktorý spolupracoval a osobne sa poznal s mnohými významnými entomológmi sveta. Pôsobil aj ako učiteľ tenisu. Bol takisto vášnivý a veľmi dobrý šachista. Svojich prvých deväť románov publikoval v Nemecku v ruštine pod pseudonymom Vladimir Sirin.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Lolita - Vladimir Nabokov
Angličtina pre všetkých 1 - Lucie Meisnerová,Roman Baroš
17,99 €
Ušetríte 0,80 €

„Kniha je živý hlas nesmrteľných duchov všetkých vekov a národov.“

Victor Marie Hugo