Nájdi seba

Alebo ako naplno využiť potenciál seba a organizácie
Robert Zagozdzon  ·  Vydavateľstvo: Aleph, 2016
ISIC ZĽAVA

SI ŠTUDENT, UČITEĽ ALEBO MLÁDEŽNÍK A MÁŠ ISIC, ITIC, EURO<26?

Tak k tomuto titulu môžeš získať dodatočnú zľavu 2% k už existujúcej zľave a zaplatíš iba 9,21 €. Ušetríš teda naviac 0,20 €, čo síce nie je bohvieaké terno, ale pri pár knihách by z toho už mohlo byť na kofolu :-)

Zľavu uplatníš tak, že pri potvrdzovaní objednávky zadáš číslo svojej karty do políčka "Darčeková poukážka / Zľavy".

Pozrieť, v ktorých kníhkupectvách máme na sklade
Objednajte si tovar spolu nad 39,00 € a poštovné máte zadarmo!

Poštovné zadarmo nad 39,00 €!

Pri objednávke nad 39,00 € neplatíte v našom obchode poštovné. Kompletné podmienky poštovného.

Naša cena:
9,41 €
Bežná cena:
9,90 €
Ušetríte:
5% (0,49 €)

Posielame do štyroch dní.

Čo znamená tento údaj? Pozrite sa ako prebieha vybavovanie objednávky.Pridať do wishlistu
Čo je to wishlist?

Wishlist je zoznam Vašich tajných želaní. Jediným kliknutím si do neho môžete ukladať tituly, ktoré Vás zaujali a ktoré by ste možno v budúcnosti chceli kúpiť pre seba alebo svojich blízkych. Pre používanie wishlistu musíte byť prihlásený.Uložené
Pozrieť viac odporúčaní

Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili tiež

Nahlásiť chybu

O knihe

Robert Zagożdżon vo svojej knihe a na vlastnom príklade poukazuje na to, aké dôležité v živote sú konanie a odvaha, aby sme dosiahli zmenu a to isté platí aj o rozhodnutiach v tomto smere. Sú to podľa neho najdôležitejšie cnosti a bez nich všetky ostatné strácajú na svojej hodnote. Na svojom príklade autor svojim čitateľom ukazuje, čo znamená byť v živote úspešným a úspech podľa neho predstavuje meradlo pravdivosti a autentickosti. Je pravda, ktorú v živote hovoríš, naďalej aktuálna? Róbert inšpiruje k tomu, aby sme si položili takúto otázku, lebo ide o prvý krok k účinnému dosahovaniu cieľov v práci aj doma.

"Esenciou ľudskej prirodzenosti je rozvoj a jej vrcholom božská kvalita. Vytvorili sme civilizáciu, ktorej hlavným cieľom je uspokojenie potrieb a navodenie pocitu bezpečia a túžby po luxuse. Namiesto cesty vášne a naplnenia si vyberáme pohodlie. Obchádzame cesty vedúce k odhaleniu svojej prirodzenosti a prehlbovaniu pravdy. Preferujeme jednoduchý život, dokonca aj za cenu, že nás to otupuje, obmedzuje, vyčerpáva. Zabúdame na cenu, akú za to platíme. Odmietame múdrosť pre poznanie, vymieňame hlboké pocity za plytké emócie, zbavujeme sa skutočnej radosti pre povrchnú zábavu. Týmto spôsobom prepadáme do prázdnoty života, mrháme skutočným bohatstvom, sme obklopovaní vecičkami a čačkami.

Naše správanie nabralo v novej kultúre vypočítavý charakter. Často hovoríme o bratstve a láske, ale zriedka možno badať príklady. Vstúpili sme do novej hry a nazvali sme ju obchodom. Táto vojna o dominanciu sa opiera o konkurenciu a všeobecne akceptované pravidlo „účel svätí prostriedky“. Chytré myšlienky ju pretvorili do formy alibi a zmenili jej zmysel: „V obchode všetci klamú, ale to neprekáža, lebo aj tak nikto nikomu neverí“. To však nie je pravda. Prekáža to. Zabíja to vieru v seba samého. Formuje nepriaznivý svet pre človeka. Poháňa začarované koleso negativizmu, ktoré robí našu existenciu plytšou.

Takéto presvedčenia nás ochudobňujú o možnosť prehlbovania a rozširovania vedomia. Pripravujú nás o hodnoty, okrádajú nás o vzájomnú dôveru a pripravenosť na spoluprácu.

Verím, že najviac zaslúžený boj, do akého sa môže človek pustiť, je úsilie zmeniť svet. A to prostredníctvom vplyvu, aký na tento svet má, prostredníctvom odhalenia a formovania samého seba."

Robert Zagożdżon

Pokračovať v čítaní

Poslať doplňujúce údaje o knihe

Podrobnosti

 • Počet strán: 234
 • Väzba: brožovaná
 • Rozmer: 135×205 mm
 • Hmotnosť: 300 g
 • Jazyk: slovenský
 • ISBN: 9788089491155
 • Rok vydania: 2016
 • Naše katalógové číslo: 238847


Hodnotenia čitateľov       (zatiaľ nikto nehodnotil) Pridať hodnotenie

Povedzte svoj názor na tento titul ostatným návštevníkom aj Vy!

Máte túto knihu? Čítali ste ju a máte na ňu svoj názor?

Podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi! Možno im tak pomôžete pri rozhodovaní.

1
Vaše hodnotenie knihy
2
Chcete navrhnúť vaše ďalšie obľúbené tituly? Kliknite.
3
Recenzie a diskusie sú službou pre návštevníkov Martinus.sk. Príspevky sú uverejnené zvyčajne do 24 hodín, vyhradzujeme si však právo neuverejniť a vymazať najmä tie príspevky, ktoré:
 • sú vulgárne alebo urážlivé
 • nesúvisia s titulom alebo témou
 • porušujú alebo vyzývajú porušovať autorské práva
 • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
 • obsahujú akékoľvek URL odkazy
 • nie sú podpísané

Rezervovať titul v kníhkupectve

SLSP online platba Tatrabanka online platba VÚB online platba Unicredit online platba ČSOB online platba Poštová banka online platba VISA online platba Master online platba Paypal online platba Viamo platba