Knihy
E-knihy

Pápež František

2 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Ottovo nakladateľstvo, 2017

Výnimočná reprezentatívna kniha o pápežovi Františkovi, 265. nástupcovi sv. Petra na Svätej stolici, zaujme čitateľov už originalitou svojho spracovania. Dostala podobu veľkého výpravného albumu uloženého v kartónovej kazete...

Čítaj viac

47,49 €

Bežná cena Bežne 49,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

47,49 €

Viac o knihe

Výnimočná reprezentatívna kniha o pápežovi Františkovi, 265. nástupcovi sv. Petra na Svätej stolici, zaujme čitateľov už originalitou svojho spracovania. Dostala podobu veľkého výpravného albumu uloženého v kartónovej kazete. Ponúka vyše 250 unikátnych fotografií z rozličných zdrojov. Niektoré z nich neboli doteraz publikované. Zväzok je navyše doplnený zložkami s faksimíliami dokumentov, obrazových aj textových, ktoré uchovávajú dôležité momenty životnej cesty a vzácne osobné spomienky argentínského duchovného Jorgeho Maria Bergoglia, pápeža, ktorý sa vyznačuje tromi prvenstvami:

Ako prvý Svätý otec nepochádza z Európy, prijatým menom sa hlási k odkazu Františka z Assisi, nazývaného Poverello – Chudobný, a je prvým pápežom z radov Tovarišstva Ježišovho. Text francúzskej žurnalistky Marie Duhamelovej, reportérky Vatikánskeho rozhlasu, citlivo a do podrobností odkrýva Františkov život, rozvoj jeho osobnosti, podstatu charakteru, osobné zásady aj krédo jeho pontifikátu. Je vecný a presný, faktograficky obsažný a pútavý. Bezpochyby je táto kniha luxusným a veľmi obohacujúcim darčekom.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Pápež František - Marie Duhamelová
František: Meno Boha je Milosrdenstvo - Andrea Tornielli
56,90 €
Ušetríte 2,99 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
138
Hmotnosť
2490 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ottovo nakladateľstvo
Rozmer
265×310 mm
ISBN
9788074515385
Naše katalógové číslo
236866

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0
Kúpte spolu
Pápež František - Marie Duhamelová
František: Meno Boha je Milosrdenstvo - Andrea Tornielli
56,90 €
Ušetríte 2,99 €

„Knihou by sa malo nazvať iba to, čo obsahuje niečo nové.“

Lichtenberg