Knihy
E-knihy

Pápež František

Vydavateľstvo
Ottovo nakladateľstvo, 2017

Výnimočná reprezentatívna kniha o pápežovi Františkovi, 265. nástupcovi sv. Petra na Svätej stolici, zaujme čitateľov už originalitou svojho spracovania. Dostala podobu veľkého výpravného albumu uloženého v kartónovej kazete...

Čítaj viac

47,49 €

Bežná cena Bežne 49,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do 10 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

47,49 €

Viac o knihe

Výnimočná reprezentatívna kniha o pápežovi Františkovi, 265. nástupcovi sv. Petra na Svätej stolici, zaujme čitateľov už originalitou svojho spracovania. Dostala podobu veľkého výpravného albumu uloženého v kartónovej kazete. Ponúka vyše 250 unikátnych fotografií z rozličných zdrojov. Niektoré z nich neboli doteraz publikované. Zväzok je navyše doplnený zložkami s faksimíliami dokumentov, obrazových aj textových, ktoré uchovávajú dôležité momenty životnej cesty a vzácne osobné spomienky argentínského duchovného Jorgeho Maria Bergoglia, pápeža, ktorý sa vyznačuje tromi prvenstvami:

Ako prvý Svätý otec nepochádza z Európy, prijatým menom sa hlási k odkazu Františka z Assisi, nazývaného Poverello – Chudobný, a je prvým pápežom z radov Tovarišstva Ježišovho. Text francúzskej žurnalistky Marie Duhamelovej, reportérky Vatikánskeho rozhlasu, citlivo a do podrobností odkrýva Františkov život, rozvoj jeho osobnosti, podstatu charakteru, osobné zásady aj krédo jeho pontifikátu. Je vecný a presný, faktograficky obsažný a pútavý. Bezpochyby je táto kniha luxusným a veľmi obohacujúcim darčekom.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Pápež František - Marie Duhamelová
František: Meno Boha je Milosrdenstvo - Andrea Tornielli
56,90 €
Ušetríte 2,99 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
138
ISBN
9788074515385
Naše katalógové číslo
236866
Väzba
pevná väzba
Rok vydania
2017
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ottovo nakladateľstvo

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Pápež František - Marie Duhamelová
František: Meno Boha je Milosrdenstvo - Andrea Tornielli
56,90 €
Ušetríte 2,99 €