Knihy
E-knihy

Zlatý lev

Alpress, 2016
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Alpress, 2016
Edícia
Klokan

Hal Courtney se spolu s milovanou Judith plaví na jih podél pobřeží východní Afriky. Míří do Anglie. Loď přepadnou vyhladovělí námořníci a s nimi se na palubu dostane i Pett, nájemný vrah. Ten se Halovi vetře do přízně...

Čítaj viac

10,00 €

Bežná cena Bežne 15,88 €

Ušetríte 37%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Hal Courtney se spolu s milovanou Judith plaví na jih podél pobřeží východní Afriky. Míří do Anglie. Loď přepadnou vyhladovělí námořníci a s nimi se na palubu dostane i Pett, nájemný vrah. Ten se Halovi vetře do přízně. Pett se nelíbí nikomu z posádky, a tak se Hal rozhodne vysadit ho na Zanzibaru, v hnízdě svých nepřátel. Jenže vůbec netuší, kdo všechno se proti němu spikl.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zlatý lev - Wilbur Smith
Dve tváre pravdy - Michael Connelly
18,99 €
Ušetríte 9,84 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Golden Lion
Rok vydania
2016
Počet strán
368
Vydavateľstvo
Alpress
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
236413

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?Narodil sa v strednej Afrike, študoval však v Michalhouse a na Rhodesovaj univerzite. Profesionálne sa začal venovať písaniu v roku 1964 po úspešnom vydaní knihy Nedráždite leva. Všetky jeho romány sú založené na poznatkoch, ktoré získal štúdiom počas svojich ciest po svete. Má nesmierny záujem o ľudí a prírodu rodného kontinentu, čo sa silne odráža aj v jeho príbehoch.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zlatý lev - Wilbur Smith
Dve tváre pravdy - Michael Connelly
18,99 €
Ušetríte 9,84 €

„Čítanie = najlepšie učenie.“

Alexander Sergejevič Puškin