Knihy
E-knihy

Lars, šťavnatá lebka

Epocha, 2016
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Epocha, 2016
2. diel série
Vlčí věk

Příběh z doby, kdy Evropu ovládali Vikingové. Kdy se národy a bohové starého světa střetávali s nástupem nové civilizace… Helgi Troll a Leif, dědic dánského trůnu, prchají po...

Čítaj viac

6,90 €

Bežná cena Bežne 13,60 €

Ušetríte 49%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

6,90 €

Viac o e-knihe

Příběh z doby, kdy Evropu ovládali Vikingové. Kdy se národy a bohové starého světa střetávali s nástupem nové civilizace… Helgi Troll a Leif, dědic dánského trůnu, prchají po prohrané bitvě nepřátelskou krajinou. Ale nezoufají si, protože společnost jim dělá hlava mercijského krále Ethelreda, která má Leifovi zajistit trůn. Jenže návrat do Dánska nebude tak snadný. Náhodné setkání s Kaherdinem, mrzákem s královskou krví a posledním potomkem bájného drakobijce Tristana, vše zkomplikuje. Leif s Helgim se totiž náhle ocitají přímo uprostřed řádění sekty vyznavačů ušatých hadů – stvůr, které si po dlouhých letech spánku žádají maso pannen britských i jiných. Do obchodování s nebohými dívkami se navíc zapojí i nechvalně známý jarl Lars, Štavnatá lebka. A Helgi zjistí, že mezi oběťmi je i jeho milovaná Ulrika. Nezbývá než tasit meče, zapět hrdinské písně a na palubě drakkaru plném berserků se vydat vstříc krvavé řeži všech proti všech!

Druhá kniha trilogie Vlčí věk.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Lars, šťavnatá lebka - Jaroslav Mostecký
Katharinin kód - Jorn Lier Horst
14,80 €
Ušetríte 11,75 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
472
Vydavateľstvo
Epocha
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
235208
Rok vydania
2016

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,0 / 5

2 hodnotenia

0
0
2
0
0

Miroslav Svercel
Miroslav Svercel
22.2.2017
dobre, ale mohlo byt lepsie
Druhá časť vlčieho veku (čítal tom to staršie vydanie od Netopejra) zaujme atmosférou, akčným dejom a postupným prechodom z historickej línie do úplne fantastickej. Autor rozpletie mnoho dejových vlákien, ale nie všetky zakončí uzlíkom vyvrcholenia. Niekedy je konanie postáv menej uveriteľné a opisy akcii menej predstaviteľné. Takisto autor experimentuje s rozprávanim v tretej osobe a prechodu do ich formy a to na viacerých úsekoch a u viacerých postáv, napodobne prechodom z času minulého do prítomneho, čo niekedy pôsobí mätúco. Záver knihy vyznel tiež akosi do prázdna. Ak si dobre spomínam, mali tam byť tri hadie kráľovné, dve zabili, kde ostala tretia? Čo sa stalo s drakmi, ktorí sa neponorili do mora, ale spuštošili tábor. Škoda týchto nejasností. Preto u mňa len za 3*. Ale teším sa na tretiu časť.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Lars, šťavnatá lebka - Jaroslav Mostecký
Katharinin kód - Jorn Lier Horst
14,80 €
Ušetríte 11,75 €

„Schopný autor tvorí, neschopný poúča.“

George Bernard Shaw