Pozrite si ukážku z e-knihy
PDF

10-dňová očista so zelenými smoothies  E-KNIHA

J.J. Smith  ·  Vydavateľstvo: Tatran, 2016
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

Objednajte si tovar spolu nad 39,00 € a poštovné máte zadarmo!

Poštovné zadarmo nad 39,00 €!

Pri objednávke nad 39,00 € neplatíte v našom obchode poštovné. Kompletné podmienky poštovného.

Naša cena:
8,90 €
Bežná cena:
13,90 €
Ušetríte:
36% (5,00 €)

Okamžite na stiahnutie

Čo znamená tento údaj? Pozrite sa ako prebieha vybavovanie objednávky.E-knihu môžete aj darovať!

Túto elektronickú knihu možno aj darovať inému používateľovi. Stačí dokončiť nákup a v E-knižnici zvoliť možnosť „Darovať e-knihu“. Môžete mu vytlačiť poukážku, poslať ju e-mailom, alebo načasovať, aby mu prišla do e-mailovej schránky vo vami zvolenom dni.
Viac informácií

Pridať do wishlistu
Čo je to wishlist?

Wishlist je zoznam Vašich tajných želaní. Jediným kliknutím si do neho môžete ukladať tituly, ktoré Vás zaujali a ktoré by ste možno v budúcnosti chceli kúpiť pre seba alebo svojich blízkych. Pre používanie wishlistu musíte byť prihlásený.

Pozrieť viac odporúčaní

Zákazníci, ktorí si kúpili túto e-knihu, si kúpili tiež

Nahlásiť chybu

O e-knihe

Ako schudnúť a zlepšiť si náladu?

Boj s nadváhou je mimoriadne náročný a vyčerpávajúci. Napriek veľkému počtu zaručených diét, cvičebných postupov a zázračných tabletiek je obyvateľstvo planéty Zem čoraz tučnejšie. Ak sa vám aj podarí znížiť hmotnosť, deväťdesiatpäť percent z vás sa do troch rokov vráti na pôvodnú váhu.

Čo teda pomôže? J.J. Smithová jednoznačne hovorí, že zmena životného štýlu. Desaťdňová očista má nastaviť vaše chuťové poháriky tak, aby ste si žiadali zdravšie jedlá. Podľa autorky je dôležité, aby sa ľudia v prvom rade zbavili toxínov, ktoré prijímajú v každodennej strave. Vo svojej knihe odporúča programy, ktoré sa zameriavajú na chudnutie prostredníctvom odbúravania tukov a detoxikácie, čo vedie k celkovému zlepšeniu zdravia a nadobudnutiu životnej rovnováhy. V knihe nájdete okrem 10-dňovej očisty viac ako 100 receptov na zelené smoothies s rôznymi účinkami.
J.J. Smithová vydala svoju 10-dňovú očistu so zelenými smoothies v roku 2014 a odvtedy kraľuje v rebríčku bestsellerov. Nielenže ako prvá objavila túto revolučnú metódu, ale stelesňuje aj návod k zdravšiemu životu. A vzápätí prišli nadšené ohlasy čitateľov.
Zelené smoothie vám v mnohých smeroch pomôže zmeniť život. Zistíte veľa o sebe a svojich stravovacích návykoch a získate pozitívnejší vzťah k jedlu. Nadobudnete ho, ak si obľúbite to, čo jete, ale zároveň budete dbať, aby vám jedlo aj prinášalo úžitok. Pozitívne účinky diéty sa objavia po desiatich dňoch, a nie je to len zníženie telesnej hmotnosti. Väčšina ľudí vďaka očiste schudla štyri až šesť kilogramov, ale mnohí priznávajú, že načerpali neuveriteľnú energiu, nadobudli duševnú rovnováhu a zlepšil sa im aj spánok. Toľko kladov vás určite presvedčí, aby ste sa o to aspoň pokúsili!
10-DŇOVÁ OČISTA SO ZELENÝMI SMOOTHIES
Schudnite až 7 kg za 10 dní!


10-dňová očista so zelenými smoothies naštartuje chudnutie, dodá energiu, osvieži myseľ a zlepší zdravotný stav. Vďaka listovej zelenine a ovociu je plná vynikajúcich živín. Zelené smoothies prospievajú zdraviu, chutia a zasýtia. Keď ich budete piť, vaše telo sa vám poďakuje nečakaným prílivom energie a zlepšením zdravotného stavu. Skúsenosť s touto očistou vám môže zmeniť život! V knihe nájdete zoznam surovín, recepty, podrobné pokyny k 10-dňovej očiste a odporúčania, ako dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Poradí vám aj v tom, ako môžete pokračovať v chudnutí a upevniť si zdravie aj po skončení očisty. Chcete schudnúť a vyzerať zdravšie a krajšie než kedykoľvek predtým? Tak sa pusťte do toho!
Ak úspešne zvládnete 10-dňovú očistu so zelenými smoothies:

schudnete 4 až 7 kg
zbavíte sa inak ťažko odstrániteľného tuku (vrátane toho na bruchu)
zhodíte kilogramy bez namáhavého cvičenia
vďaka detoxikácii a zdravému jedlu si osvojíte zdravý životný štýl
už nikdy nemusíte držať diétu, pretože budete mať chuť na zdravé jedlá
získate viac než 100 receptov zameraných na rôzne ciele

Tatran

Ďalšie tituly vydavateľstva

Vydavateľstvo TATRAN patrí dnes medzi menšie vydavateľstvá, nakoľko sa stalo rodinnou firmou. Svoju stratégiu zameriava na tie najzaujímavejšie tituly zo zahraničnej beletrie, ale aj na vyhľadávanie nových slovenských autorov. Nosným prvkom je beletria pre dospelých, ale v posledných rokoch sa orientuje aj na motivačné knihy a skutočné príbehy, ktoré si získavajú stále viac a viac čitateľov. Pre nás je dôležitá každá kniha nielen pred, ale aj po vydaní, keď si vyžaduje ďalšiu osobitú starostlivosť, aby ju ocenil čo najširší okruh čitateľov.Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?

V septembri oslávi vydavateľstvo Tatran 70 rokov od svojho vzniku. Za ten čas prešlo rôznymi právnymi formami, ktoré kopírovali historické udalosti nášho národa. Menilo sa aj zloženie vydávaných titulov, každá doba si žiadala niečo iné. Čo sa však za celé desaťročia nezmenilo, sú obľúbené beletristické edície, do ktorých zaraďujeme tie najzaujímavejšie tituly, ako edícia bestsellerov LUK, Svetová tvorba a Slovenská tvorba.Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?

Každý titul starostlivo vyberáme so zreteľom na čitateľa, či už náročného, alebo takého, ktorý si chce pri čítaní oddýchnuť a uletieť do iného sveta. Okrem toho je pre nás veľmi dôležité myšlienkové posolstvo každej jednej knihy a z toho prameniaca inšpirácia. Pri spracovaní všetkých publikácií dbáme však na kvalitnú textovú úpravu a technické spracovanie knižky, aby kniha bola umeleckým artefaktom a spĺňala kritérium nášho hesla – knihy pre hodnotnejší život.Na ktorú knihu ste najviac hrdí?

Vždy na tú poslednú vydanú! Pretože to je chvíľa, kedy žijeme konkrétny príbeh tej -ktorej knihy, až kým ju nenahradí nová. Ak by sme vyzdvihli jednu knihu, bolo by to nefér voči ostatným. Dokonca náš vkus vo vydavateľstve sa natoľko líši, že vyberáme len tie knihy, na ktorých sa spoločne zhodneme. Ak by kritériom úspechu bola predajnosť, tak jednoznačným šampiónom je Chatrč od W. P. Younga. Veľmi si však vážime knihy z edície Svetová tvorba a autorov ako Toni Morrisonová, Julian Barnes, Woody Allen, ktorí obohatia čitateľa nielen myšlienkovo, ale sú aj prekladateľským prínosom.

Viac informácií
Pokračovať v čítaní

Poslať doplňujúce údaje o eknihe

Kúpte výhodne spolu

Spolu iba za 15,40 €
(ušetríte 7,40 €)
Kúpiť spolu

Podrobnosti

 • Originálny názov: 10 Day Green Smoothie Cleanse
 • Počet strán: 176
 • Jazyk: slovenský
 • Rok vydania: 2016
 • Naše katalógové číslo: 229812


Hodnotenia čitateľov       (hodnotilo 6 ľudí) Pridať hodnotenie

Povedzte svoj názor na tento titul ostatným návštevníkom aj Vy!

Máte túto e-knihu? Čítali ste ju a máte na ňu svoj názor?

Podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi! Možno im tak pomôžete pri rozhodovaní.

1
Vaše hodnotenie knihy
2
Chcete navrhnúť vaše ďalšie obľúbené tituly? Kliknite.
3
Recenzie a diskusie sú službou pre návštevníkov Martinus.sk. Príspevky sú uverejnené zvyčajne do 24 hodín, vyhradzujeme si však právo neuverejniť a vymazať najmä tie príspevky, ktoré:
 • sú vulgárne alebo urážlivé
 • nesúvisia s titulom alebo témou
 • porušujú alebo vyzývajú porušovať autorské práva
 • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
 • obsahujú akékoľvek URL odkazy
 • nie sú podpísané
Nika
Nika
1. júna 2017
Reagovať

Správny krok! 3

Pridám aj ja svoj vlastný názor, prešla som si úplnou 10 dňovou očistou, bolo to veľmi náročné, hlavne čo sa týka sebadisciplíny!! Smoothies boli chutné, občas menej chutné, čo nemení nič na tom, že hlad som pociťovala len zriedkavo, ja som sa snažila vypiť čo najviac vody, detoxikačného čaju, a na zahnanie čertovských myšlienok o hranolkách, som siahla po orechoch alebo arašidovom masle. Je to všetko len v hlave, pretože človek od hladu a únavy isto neodpadával, skôr to bol abstinenčný príznak nezdravého stravovania. Moja skúsenosť je -4kg:) Dodalo mi to chuť do života, a prekonala som samu seba:) Úžasný pocit:) Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (3)   (0)
Lea
Lea
22. mája 2017
     
Reagovať

Odporúčam! 1

Zvládla so úplnú 10-dňovú očistu a môžem len odporúčať. Bez pocitov hladu, bez chuti na sladké, nepociťovala som dokonca ani bolesti hlavy a únavu, čo sú bežné symptómy detoxikácie. Samozrejme, treba sa na to vopred nastaviť, nájsť si vhodný čas, kedy viete, že vás nečakajú žiadne párty, oslavy, či iné pokušenia, kde je tendencia zhrešiť. Smoothie-detox mi priniesol jediné mínus - stratu 5kg, ostatné benefity sú plusového charakteru :-). Výborná a "bezbolestná" kúra na naštartovanie chudnutia, alebo na občasné odľahčenie po sviatkoch a pod. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (1)   (0)
Viera Krendželáková
Viera Krendželáková
1. apríla 2016
     
Reagovať

hodnotenie knihy 4

Táto kniha je naozaj vynikajúca, dokonca som už aj prešla 10 dňovou detoxikáciou podľa nej a funguje na 100 %..môžem túto knihu len a len odporučiť... Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (5)   (1)
Noro
Noro
3. marca 2016
     
Reagovať

ocistka 6

Bez predoslej 2-3 tyzdnovej pripravy je to samovrazda, tyranie tela i ducha. Ospalost, bolesti hlavy, problemy s koordinaciou pohybu, znizena sustredenost, naladovost, fyzicka vycerpanost, prerusene spanky. Trochu som si to upravil - doobedu smoothie, obed co da aktualne kuchyna (maso, ryby so zeleninou, celozrne cestoviny apod), doprajem si aj kavu s medom. Na veceru smoothie. Vaha mi klesla za 5 dni o 4kg. Postupne znizovat davky a telo pripravit na 10 dnovu ocistku uvedenu v knihe. Niie som odbornik na zdravu vyzivu, opisujem iba svoje stavy. Z jedneho dna na druhy by som to nedoporucal... Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (7)   (1)
Adam Di Salvatore
Adam Di Salvatore
14. mája 2016

:-D :-D :-D :-D juuuj noro ty si uplne mimo ( nie v zlom ) očista + mäso ??? Pre boha ešte raz si to povedz a pomaly ......

Alexandra Palmanová
Alexandra Palmanová
15. februára 2016
     
Reagovať Overený nákup

Overený nákup označuje recenzie od prihlásených používateľov, ktorí si predtým kúpili knihu v našom internetovom obchode.

Názor čitateľa 1

Úžasná kniha, každému ju môžem len a len odporučiť. A tiež odporúčam vyskúšať 10dňovú očistu, vdaka ktorej zistite ako posobi zelene smoothie na organizmus. Kazdy den budete citit zmenu a vase telo sa vam podakuje. Zobraziť celú recenziu

Adela Zahardalová
Adela Zahardalová
23. novembra 2015
Reagovať

info -1

Chcela by som sa spýtať, kedy bude na tento titul zverejnená cena a kedy sa bude môcť dať objednať. Zaujalo ma to hneď, ako som otvorila leták s ponúkanými titulmi ;) Zobraziť celú recenziu

Rezervovať titul v kníhkupectve

SLSP online platba Tatrabanka online platba VÚB online platba Unicredit online platba ČSOB online platba Poštová banka online platba VISA online platba Master online platba Paypal online platba Viamo platba