Knihy
E-knihy

Rytmy životní síly

Rok v rytmu životí energie

Vydavateľstvo
Eugenika, 2016
Preklad

Slavný japonský vědec a učitel Kacudzo Niši odhadoval, že každý z nás by se v dokonalém souznění s přírodou mohl dožít při zachování jasné mysli, výborné paměti a v dobré fyzické...

Čítaj viac

9,41 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Slavný japonský vědec a učitel Kacudzo Niši odhadoval, že každý z nás by se v dokonalém souznění s přírodou mohl dožít při zachování jasné mysli, výborné paměti a v dobré fyzické formě 140 až 160 let! Jeho systém byl vymyšlen tak, aby jej mohl pochopit a využít opravdu každý jeden člověk a aby se s jeho pomocí regeneroval náš organismus jako celek.

Systém je založen na čtyřech pilířích – správné stravě, správném spánku, správném pohybu a správném myšlení. Sestává ze šesti etap – očisty organismu, správného stravování, pravidelného fyzického i duchovního cvičení, meditace, pozitivního myšlení a dalších opatření vedoucích k rozkvětu každé osobnosti.

Tato kniha se může stát vaším skvělým průvodcem po celý rok. Měsíc po měsíci od ledna po prosinec v ní najdete recepty na očistu těla i na zdravá jídla, meditativní cvičení, návody na práci se svými emocemi, očistu mysli, obnovu či sbírání životní energie, pokyny pro správné dýchání, různá důležitá vysvětlení o fungovaní anebo příčinách nedostatečného fungování našeho organismu, vodní procedury, tělesné cvičení, a na závěr dokonce i pravidla zdravého a příjemného bydlení.

Nezbytná příručka pro dlouhý, šťastný a zdravý život!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Rytmy životní síly - Kacudzo Niši
Zdravý životný štýl - Martin Hunčár
17,89 €
Ušetríte 0,51 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
248
Hmotnosť
180 g
Rok vydania
2016
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Eugenika
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788081004483
Naše katalógové číslo
228079

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Vznik

Eugeniku založil v roku 1991 Alexander Giertli. Pri jej vzniku stála myšlienka ponúknuť ľuďom na celom Slovensku prostredníctvom distribúcie i priameho predaja kvalitnú literatúru z oblasti ezoteriky, spirituality, populárnej psychológie, osobného rastu i zdravia. Od roku 1994 sa Eugenika začala profilovať aj ako vydavateľstvo vlastných titulov s ambíciami uplatniť sa aj na českom trhu (preto väčšina našich kníh vychádza v českom jazyku). Začiatky boli skromné – v roku 1998 vyšlo osem titulov. Potom ročný priemer stúpol na 25-30. Od roku 2007 sa tento počet zdvojnásobil a objem vydaných kníh ďalej stúpa.O vydavateľstve

Naším cieľom je prinášať do nášho prostredia kvalitné informácie, myšlienky a metódy, ktorých spoločným cieľom je rozširovanie vedomia. Veríme, že v tejto dobe je poctivá práca na svojom vlastnom, individuálnom raste a posun myslenia smerom k prevzatiu zodpovednosti za to, čo prežívame (založenom na myšlienke, že našu realitu formuje to, ako zmýšľame a ako sa cítime), to najlepšie a najzmysluplnejšie, čo sa dá robiť. Naším heslom je: Dobrá kniha môže zmeniť život!

Ako vyberáme tituly

Väčšina našich kníh sú preklady zahraničných titulov. Vyhľadávame knihy, ktoré ponúkajú zaujímavé, prínosné a prakticky uplatniteľné možnosti rozvoja ľudí ako duchovných bytostí, snažiacich sa čo najviac si užiť život vo fyzickom svete. Dôležitým kritériom je, aby boli tieto informácie podané inteligentne a rozumne. Okrem najnovších smerov a svetových „hitov“ sa snažíme mať v ponuke aj niečo z významnej klasiky ezoterickej literatúry.

Na ktorý titul sme najviac hrdí

Určite v tomto zmysle nie je možné uviesť len jedinú knihu. Sme však veľmi hrdí na kompletné dielo v našom slovenskom preklade Esther a Jerryho Hicksovcov, známe aj pod názvom Abraham-Hicks. Tak isto napríklad na dielo (v češtine) pozoruhodného astrológa Martina Schulmana. A radosť máme aj z každoročného obľúbeného Lunárneho kalendára.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Rytmy životní síly - Kacudzo Niši
Zdravý životný štýl - Martin Hunčár
17,89 €
Ušetríte 0,51 €