Knihy
E-knihy

Hyperaktívne a nepozorné dieťa v rodine

Účinné výchovné postupy

Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Zaostri na rodinu, 2015

Milí rodičia, máte doma dieťa, ktoré je hyperaktívne, nepozorné, málo zodpovedné, nedokáže sa sústrediť tak ako iné deti? V tejto publikácii, ktorá je určená práve vám, autorka ponúka základné informácie o Poruche pozornosti...

Čítaj viac

4,00 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

4,00 €

Viac o e-knihe

Milí rodičia, máte doma dieťa, ktoré je hyperaktívne, nepozorné, málo zodpovedné, nedokáže sa sústrediť tak ako iné deti? V tejto publikácii, ktorá je určená práve vám, autorka ponúka základné informácie o Poruche pozornosti a aktivity (ADHD-Attention Deficit Hyperactivity Disorder), o jej diagnostikovaní, možných liečebných a výchovných postupoch.
Na zhoršovanie symptómov hyperaktivity, impulzivity a nepozornosti vplývajú do značnej miery aj rodinné prostredie a vaše výchovné postupy. Starostlivosť o dieťa s ADHD vyžaduje vašu veľkú trpezlivosť, vytrvalosť, kreativitu a ochotu od vás rodičov hľadať a skúšať účinné prostriedky výchovy práve pre vaše dieťa. V druhej časti publikácie autorka popisuje z hľadiska základných potrieb dieťaťa výchovné stratégie a postupy, ktoré môžete uplatňovať v každodennej rodinnej výchove vášho dieťaťa s diagnózou ADHD.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Hyperaktívne a nepozorné dieťa v rodine - Lívia Kvašná
Kľúč - Kathryn Hughes
12,90 €
Ušetríte 4,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Kúpte spolu
Hyperaktívne a nepozorné dieťa v rodine - Lívia Kvašná
Kľúč - Kathryn Hughes
12,90 €
Ušetríte 4,00 €

„Povedz mi, čo čítaš, a ja ti poviem, komu si tú knihu ukradol.“

Ilf