Knihy
E-knihy

The Hollow

Vydavateľstvo
HarperCollins Publishers, 2015

Agatha Christie's ingenious mystery thriller, reissued with a striking new cover designed to appeal to the latest generation of Agatha Christie fans and book lovers. Lucy Angkatell invited Hercule Poirot to lunch...

Čítaj viac

10,40 €

Bežná cena Bežne 10,95 €

Ušetríte 5%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Agatha Christie's ingenious mystery thriller, reissued with a striking new cover designed to appeal to the latest generation of Agatha Christie fans and book lovers. Lucy Angkatell invited Hercule Poirot to lunch. To tease the great detective, her guests stage a mock murder beside the swimming pool. Unfortunately, the victim plays the scene for real. As his blood drips into the water, John Christow gasps one final word: 'Henrietta'. In the confusion, a gun sinks to the bottom of the pool. Poirot's enquiries reveal a complex web of romantic attachments. It seems everyone in the drama is a suspect - and each a victim of love.
Čítaj viac
Kúpte spolu
The Hollow - Agatha Christie
Third Girl - Agatha Christie
20,80 €
Ušetríte 1,10 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
308
Hmotnosť
240 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
HarperCollins Publishers
Rozmer
128×197 mm
ISBN
9780008129583
Naše katalógové číslo
220405

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,9 / 5

7 hodnotení

6
1
0
0
0

Tomáš Dendis
Tomáš Dendis
11. 12. 2017
Ďalší skvelý príbeh o Poirotovi. Krásne je v knihe ukázané ako rodina drží spolu v každej situácií. Kniha bola pre mňa výborným spestrením času a každému ju odporúčam. Škoda len že rozuzlenie prichádza trošku skôr a koniec knihy sa tým pádom stáva trošku nudný.
Čítaj viac
Veronika
17. 9. 2016
Výborné
knihu si určite kúpte, ak ste fanúšik Poirota. Na úvod sa zoznámime s lekárom a jeho životom. potom prichádza do sídla, v ktorom sa odohrá vražda. Záver ma veľmi neprekvapil, ale bolo veľmi zaujímavé sledovať Poirotove pátranie a správanie zainteresovaných osôb. Okrem riešenia vraždy sa ocitáme aj v ľúbostnom príbehu niektorých postáv. je zaujímavé sledovať aj túto líniu príbehu.
Naozaj by sa to vydavateľstvo malo zamyslieť nad úbohým množstvom kníh od A. Christie, ktoré vydávajú. Nemal by byť problém vydať aj 5 reedícií ročne a k tomu 3-4 ešte nevydané knihy. Je smutné, že dávajú prednosť braku, ktorý zneužíva logo A. Christie a postavu Poirota. Skutočný fanúšik si to aj tak nekúpi.
Čítaj viac
Veronika
23. 1. 2016
to je otrasné
ja už naozaj nemám slov. brožovaná väzba? Nestačí, že tie knihy vydávajú tak pomaly, hoci sú napísané už roky a kadejaké braky vydávajú ako na bežiacom páse, ale takýto obal knihy musí pobúriť každého fanúšika a to nie len fanúšika A. Christie, ale kohokoľvek, kto má rád dobrú a kvalitnú literatúru. veľmi ľutujem, že mi prekáža čítanie v češtine, lebo tam sú všetky jej knihy robené rovnako a je ich oveľa viac. zrejme tie obálky navrhuje nejaký antiliterárne založený človek, keď nechápe, že zberatelia by chceli, aby mali všetky obaly rovnaký štýl. Som jednoducho sklamaná zo slovenských vydavateľstiev. Knihuu si samozrejme prečítam, ale nebudem z nej mať radosť.
VĎAKA MILÝ PRACOVNÍK ZO SLOVENSKÉHO SPISOVATEĽA.!!!!!!!!!!!!!!!
Čítaj viac
Iveta Janíková
Iveta Janíková
Martinus
25. 1. 2016
Názor čitateľa
Knihy vychádzajú v jednej sérii a v jednej línii. Peverili sme to a chybu na stránke opravili. Kniha vyjde v PEVNEJ väzbe, nie brožovanej. Údaj na stránke je už správny.
Čítaj viac
mária
24. 1. 2016
Názor čitateľa
presne tak, jednoducho to je OTRASNÁ SÉRIA KNÍH čo sa týka obálok.... sú mnohé skutočne krásne série kníh - Jane Austen, Odeon, Tolkien, Shakespeare - nerozumiem, prečo sa Slovenský spisovateľ neinšpiruje tým, že všetky knihy v určitej sérii sú si podobné, prečo sa neinšpiruje aj českými bratmi v sérii Christie-oviek, kde sú obálky (podľa mňa) pekné... a to, že prešli na brožovanú väzbu ma úplne dostalo... týmto sa Slovenský spisovateľ pre mňa preukázal ako najhorší navrhovateľ obálok kníh...
Čítaj viac
Mária Blahová
Mária Blahová
29. 12. 2015
Brožovaná väzba?
Dobre vidím, že väzba má byť brožovaná a nie klasická pevná? Veď to bude príšerné keď to bude v brožovanej, navyše mám všetky Christie-ovky a v práve pevnej väzbe, toto bude svietiť medzi nimi. Dokonca brožovaná sa pokrčí, ja ich mám v dokonalom, nepoškodenom stave. Beztak ma iritujú tie zmeny farby písma a štýlu na chrbte kníh, nehovoriac o zmenách na obálkach, a skok z pevnej na brožovanú je príšerný.
Čítaj viac
Gréta
10. 1. 2016
Názor čitateľa
Úplne súhlasím. V poslednom čase sa s tými obálkami veľmi nenatrápia, keďže polovicu strany tvorí len čierne pozadie, nehovoriac o štýle písma autorkinho mena, ktoré tam začali dávať od vydania tej stupídnej napodobeniny Christie - Vraždy s monogramom. A taktiež vynechali na obálkach oficiálne logo Christie, t. j. čiernu vranu. No ale mäkká väzba, to už naozaj vrchol. To bude asi tým, že sa už konečne rozhýbali a táto kniha vlastne vyjde už po dvoch mesiacoch od predchádzajúcej. Ale prečo si to musia vykompenzovať na odfláknutí dizajnu knihy, to nechápem.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
The Hollow - Agatha Christie
Third Girl - Agatha Christie
20,80 €
Ušetríte 1,10 €

„Tu otvárajú mŕtvi živým oči.“

Nápis nad knižnicou v Murcii