Knihy
E-knihy

Marína

Perfekt, 2015

Ľúbostné spevy Andreja Sládkoviča Marína vychádzajú v exkluzívnom výtvarnom sprievode Kataríny Vavrovej. Nevšedná plnofarebná publikácia je plná lásky k žene a k vlasti. Je určená pre všetky vekové kategórie. Marína, klenot slovenskej romantickej...

Čítaj viac

12,90 €

Vypredané, je však dostupné iné vydanie.

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Táto detská kniha bola spolu s ďalšími detskými knižnými titulmi ocenená ako Najkrajšia detská kniha jesene 2015.
Ľúbostné spevy Andreja Sládkoviča Marína vychádzajú v exkluzívnom výtvarnom sprievode Kataríny Vavrovej. Nevšedná plnofarebná publikácia je plná lásky k žene a k vlasti. Je určená pre všetky vekové kategórie. Marína, klenot slovenskej romantickej poézie, po prvýkrát vyšla v roku 1844 s názvom Marína, spevi Andreja Sládkoviča, a nechýba takmer v žiadnej knižnici. Doteraz nebolo publikované takto bohato ilustrované knižné vydanie v nevšednom darčekovom spracovaní.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
116
Hmotnosť
1110 g
Rok vydania
2015
Ilustrácie
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Perfekt
Rozmer
240×320 mm
ISBN
9788080467180
Naše katalógové číslo
218531

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

10 hodnotení

8
0
0
2
0

Jana Gašparíková
Jana Gašparíková
7.6.2018
Nádherné
Ilustrácie sú nádherné. Text je pre mňa dosť abstraktný a nezrozumiteľný, okrem pár veršov, ktoré si pamätám zo školských lavíc.
Človek môže obdivovať krásu slovenského jazyka, Sládkovič bol vzorom aj pre Hviezdoslava, z ktorého sa stal veľký básnik.
Čítaj viac
Zuzana Janogová
Zuzana Janogová
31.5.2018
Marína je skvostom slovenskej poézie. Verím, že každý z nás sa k nej neraz vrátil. S prekrásnymi ilustráciami K. Vávrovej sa kniha stala dvojnásobným umeleckým dielom. Odporúčam ako darček, ale aj pre seba, aj napriek tomu, ak už knihu máte v inom vydaní.
Čítaj viac
Modráčik
29.12.2016
Nádherná
Zaľúbenie na prvý pohľad. Krása na každej strane. Obsahovo aj vzhľadovo. Očarujúce, jemné ilustrácie dokonale doplňujú najdlhšiu báseň o láske na svete. ?
Čítaj viac
Jana Juřicová
3.1.2016
Názor čtenáře
Tato knížka je nádherná, dostala jsem ji jako dárek, navrhla bych ji hned na knihu roku ! Doporučuji ji všem, kdo rádi čtou verše a ve spojení s kouzelnými ilustracemi Katariny Vavrové je to skvělý zážitek. Je to kniha, ke které se budete vracet, podmanivě křehká a obohacující.
Čítaj viac

Čítaj viac

„Keď čítam knihu, zvyknem ju čítať iba očami. Sem-tam však príde pasáž, možno len veta, ktorá sa stane mojou súčasťou.“

W. Somerset Maugham