Knihy
E-knihy

Anjel Pradu nenosí

Marenčin PT, 2015
3-4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Marenčin PT, 2015

Príbeh o tom, že nie každá strata končí bolesťou. Ema, štyridsiatnička plná života, má manžela, prácu, ktorá ju baví a čosi, o čom netuší... Na dovolenke si nahmatá výrastok. Na gynekológii potvrdia diagnózu a stanovia termín operácie...

Čítaj viac

8,48 €

Bežná cena Bežne 8,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Príbeh o tom, že nie každá strata končí bolesťou. Ema, štyridsiatnička plná života, má manžela, prácu, ktorá ju baví a čosi, o čom netuší... Na dovolenke si nahmatá výrastok. Na gynekológii potvrdia diagnózu a stanovia termín operácie. Zlomená sa vracia domov k milujúcemu manželovi. Ten ju však nečaká tak, ako bola zvyknutá. Svet sa jej rúca a operácia, ktorá ju má zbaviť posledných zvyškov ženskosti ju ešte len čaká... Operuje ju sympatický primár. Podarí sa mu vrátiť Eme chuť do života a prebudiť v nej lásku k sebe samej, životu, mužovi?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Anjel Pradu nenosí - Števa Opremčáková
Vianoce sú častejšie - Jana Graterová
16,96 €
Ušetríte 0,84 €

Recenzie, kritiky

Lebo žiť je krásne. (Simona Rošková), blog.sme

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
192
Hmotnosť
150 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Marenčin PT
Rozmer
105×170 mm
ISBN
9788081145612
Naše katalógové číslo
218468

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,9 / 5

7 hodnotení

6
1
0
0
0

Mona
4.12.2015
ODPORÚČAM
Števka nestratila nič ze svojho umenia strhnúť oponu a všetko ukázať. Kniha pritom nehrá na city, akoby téma naznačovala. Nájdete tu emócie a zážitky, ktoré by nechcel prežiť nikto z nás, ale nie žiadny prehnaný pátos. Prečítajte si túto knihu. Budete sa dívať na život inými očami, lebo ako hovorí hrdinka knihy:
"Kým bolesť nie je vaša vlastná, neviete o nej nič."
Čítaj viac
michaela ella hajdukova
19.11.2015
Názor čitateľa

Na každú ďalšiu Števinu knihu sa veľmi teším. napriek tomu, že ani v jednej nie je žiadne sci-fi, mystično, temno, iné bytosti, história a podobné veci, ktoré v knihách zbožňujem. Práve preto sú pre mňa príjemnou a vítanou zmenou v mojich obľúbených knihách. Števa sa nebabre, vždy si vyberie zaujímavú tému a ešte zaujímavejšie ju spracuje. Páčia sa mi jej myšlienkové pochody aj štýl písania. Tento príbeh hovorí o Eme, ktorá prežije niečo, o čom aj internetové stránky skôr mlčia. Ema žije pestrým životom a má pocit, že všetko je v poriadku. Okrem choroby však na ňu čakajú aj iné zlé správy. Ďalšia pálčivá téma, ktorej spracovania sa Števa nebála. Páči sa mi, že napriek tomu, že to nie je vtipná téma, autorka našla humor aj tam, kde by ho nikto nehľadal a nesnaží sa vzbudiť v čitateľovi zbytočný súcit. Napriek tomu veríte hlavnej postave úplne všetko. To dobré, i to zlé. Príbeh som zhltla za jeden večer a viem, že nech by písala hoc aj o love pstruhov na Ružíne, veľmi rada si to prečítam. Lebo ako som už písala vyššie mám rada Števine myšlienkové pochody:

"Tak akosi sa to všetko začalo. Od tohto momentu sa z môjho pokojného života stala jazda na horskej dráhe. Na bizarnej horskej dráhe bez akejkoľvek kontroly medzi vzletmi a pádmi. A bez niekoho, hocikoho po boku, kto by so mnou cestou dolu aspoň reval."

"V tej chvíli mi hlavou preletelo, čo som o nádeji napísala v ktorejsi mojej knihe. Nádej je dobrá na raňajky, ale na večeru už nie. Zrazu som vedela, že nič také už nikdy nenapíšem, lebo nádej, je vždy nádejou."
Čítaj viac
čitateľ
19.11.2015
Priamosť, kvalita slova
Toto je to najpriamejšie dielo aké som čítal a než autorkine všetky predchádzajúce, a to je čo povedať. Ak sa o človeka obtrie smrtka, je to cítiť... skvelé ako to zvládla.
Čítaj viac
Nórika
13.11.2015
doporučujem
Je to príbeh zo života. Obdivujem autorkinu kuráž. Ďakujem za túto knihu. Myslela som si, že len mňa také niečo stretlo. Aj som si poplakala, aj som sa zasmiala.
Čítaj viac
Edita
11.11.2015
vynikajúce od začiatku až do konca
Veľmi som sa tešila aj na ďalšiu knihu od Števky Opremčákovej., ktorá opäť nesklamala. Autorka výborne opísala pocity hlavnej hrdinky, ako aj prostredie. Miestami som mala pocit, že sa príbeh odohráva v mojej blízkosti. Vrelo odporúčam :-)
Čítaj viac
čitateľka
11.11.2015
výborná
Ešte som od tejto spisovateľky nečítala inú knihu, a túto mi darovala sestra, lebo aj ja som prešla takým peklom ako Ema v knihe. Chcela by som sa poďakovať za to, že to napísala. Doteraz som si myslela, že sa to stalo iba mne. Určite si teraz od tejto spisovateľky prečítam aj iné knihy.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Anjel Pradu nenosí - Števa Opremčáková
Vianoce sú častejšie - Jana Graterová
16,96 €
Ušetríte 0,84 €

„Niektoré knihy treba ochutnať, iné zhltnúť a pár ich je takých, ktoré treba vychutnať.“

Francis Bacon