Maddox

Pozrite si ukážku z e-knihy
EPUB PDF MOBI

Sladké zabudnutie  E-KNIHA

Jamie McGuire  ·  Vydavateľstvo: Fortuna Libri, 2015
Edícia: Fortuna Litera  ·  Séria: Maddox (diel 1 z vydaných 2)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

EPUB

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

MOBI

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

Objednajte si tovar spolu nad 49,00 € a poštovné máte zadarmo!

Poštovné zadarmo nad 49,00 €!

Pri objednávke nad 49,00 € neplatíte v našom obchode poštovné. Kompletné podmienky poštovného.

Naša cena:
8,90 €
Bežná cena:
12,90 €
Ušetríte:
31% (4,00 €)

Okamžite na stiahnutie

Čo znamená tento údaj? Pozrite sa ako prebieha vybavovanie objednávky.E-knihu môžete aj darovať!

Túto elektronickú knihu možno aj darovať inému používateľovi. Stačí dokončiť nákup a v E-knižnici zvoliť možnosť „Darovať e-knihu“. Môžete mu vytlačiť poukážku, poslať ju e-mailom, alebo načasovať, aby mu prišla do e-mailovej schránky vo vami zvolenom dni.
Viac informácií

Pridať do wishlistu
Čo je to wishlist?

Wishlist je zoznam Vašich tajných želaní. Jediným kliknutím si do neho môžete ukladať tituly, ktoré Vás zaujali a ktoré by ste možno v budúcnosti chceli kúpiť pre seba alebo svojich blízkych. Pre používanie wishlistu musíte byť prihlásený.

Pozrieť viac odporúčaní

Zákazníci, ktorí si kúpili túto e-knihu, si kúpili tiež

Nahlásiť chybu

O e-knihe

Nadmieru samostatná CAMILLE „CAMI“ CAMLINOVÁ sa s radosťou vzdala detstva skôr, než sa stihlo skončiť. Pracovala ešte predtým, ako dostala vodičský preukaz, a po prvom ročníku na vysokej sa presťahovala do vlastného bytu.
Cami, barmanke v bare Red Door, neostáva okrem práce a školy čas na nič až dovtedy, kým po roku nemá prvý voľný víkend.
TRENTON MADDOX, kráľ Východnej univerzity, chodil so spolužiačkami ešte predtým, ako skončil strednú. Chlapci ním chceli byť, dievčatá ho chceli skrotiť, no po tragickej nehode sa jeho život obrátil hore nohami. Odišiel zo školy, aby sa zbavil mučivej viny. Býva u svojho otca vdovca a pracuje na plný úväzok v miestnom tetovacom štúdiu. Keď si už myslí, že jeho život sa vracia do normálnych koľají, všimne si Cami, ktorá sama sedí za stolom v bare Red Door.

Cami má troch bratov, preto verí, že priateľstvo s Trentom dokáže udržať v čisto platonickej rovine. Keď sa však Maddox zamiluje, miluje naplno – napriek tomu, že vinou Cami sa jeho ťažko skúšaná rodina môže rozpadnúť.

Fortuna Libri

Ďalšie tituly vydavateľstva


Vydavateľstvo Fortuna Libri, a.s., bolo založené roku 1990 ako prvé súkromné vydavateľstvo na Slovensku. V tom čase sa preslávilo predovšetkým vydávaním edície Kroník s jej stálicou Kronikou ľudstva. Od júla 2011 sa vydavateľstvo Fortuna Libri zlúčilo s vydavateľstvom detskej literatúry Junior. Detské tituly tak v súčasnosti vychádzajú v edícii Fortuna Junior. V súčasnosti Fortuna Libri prináša na slovenský i český knižný trh beletriu, detské knihy, populárno-náučnú literatúru so širokým tematickým záberom. Venujeme sa vydávaniu prekladovej literatúry, ako aj tvorbe pôvodných titulov.

Ako vzniklo vydavateľstvo?
Vydavateľstvo Fortuna Libri vzniklo v máji 1990 pod pôvodným názvom Fortuna Print ako prvé súkromné vydavateľstvo na Slovensku.

Od začiatku sa zameriavalo najmä na literatúru faktu a knihy pre deti. Do popredia sa dostali také okruhy tém, ktoré v predchádzajúcich desaťročiach nemohli vychádzať a na slovenskom knižnom trhu výrazne chýbali.

Fortuna Libri sa zapojila do vydávania medzinárodnej edície Kroník. Edičný záber vydavateľstva sa postupne rozširoval o praktické príručky so zameraním na materstvo a výchovu detí v rodine, zdravie a zdravú výživu, životný štýl a hobby.

Podľa čoho vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Pri výbere titulov v oblasti beletrie je veľmi dôležitý príbeh, prípadne odkaz, ktorý v sebe skrýva a literárny štýl. Samozrejme, zvažujeme aj možnú komerčnú úspešnosť jednotlivých titulov. Pri populárno-náučných prekladových publikáciách treba zohľadňovať najmä to, či sú informácie z odborného hľadiska správne, a zároveň vhodné aj pre nášho čitateľa. Treba brať do úvahy, že titul, ktorý je bestsellerom v zahraničí, nemusí byť úspešný aj na slovenskom, prípadne českom knižnom trhu. Pri tvorbe pôvodných publikácií je veľmi dôležité nájsť vhodnú tému, ktorá osloví čitateľov a nájsť šikovných spolupracovníkov, odborníkov v danej oblasti.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?
Edícia Kroník je najúspešnejšou edíciou, na ktorú je vydavateľstvo právom hrdé, keďže jej bohato dokumentované encyklopedické diela možno nájsť vo väčšine našich domácností. Sprístupňujú poznatky širším čitateľským vrstvám v knižnej podobe. Samozrejme, že v tejto tradícii by sme chceli pokračovať a naďalej vydávať aj tituly s predpokladaným dlhodobým záujmom čitateľov. Aj v edícii Fortuna Junior vyšlo mnoho detských kníh, ktoré si našli svojich malých čitateľov.

Viac informácií
Pokračovať v čítaní

Poslať doplňujúce údaje o eknihe

Kúpte výhodne spolu

Spolu iba za 17,80 €
(ušetríte 8,00 €)
Kúpiť spolu

Podrobnosti

 • Originálny názov: Beautiful Oblivion (Kúpiť v originálnej verzii)
 • Počet strán: 304
 • Jazyk: slovenský
 • Rok vydania: 2015
 • Naše katalógové číslo: 215628


Čo si myslíme my

Veronika Hudecová - kníhkupec

18. augusta 2015      

Autorka v knihe ponúkla príbeh druhého z bratov Maddoxovcov, v ktorom opäť čitateľky nájdu priateľstvo, lásku, vášeň ale samozrejme aj zlobu či žiarlivosť. Pri čítaní knihy som sa pristihla pri tom, že hlavnú hrdinku by som v niektorých situáciách najradšej prefackala - nech sa spamätá a uvedomí si, čo vlastne chce. Trentonovi zasa autorka vštepila toľko trpezlivosti, že v reále by som si to nevedela predstaviť :) Vcelku knihu hodnotím ako výborné oddychové čítanie a odporúčam všetkým čitateľkám, ktoré sa pri čítaní zasnívajú tak rady ako ja :) PS: Keby takých Trentonov chodilo po svete viac :P (zobraziť celú recenziu)

Viac hodnotení od ľudí z Martinusu

Hodnotenia čitateľov       (hodnotilo 15 ľudí) Pridať hodnotenie

Povedzte svoj názor na tento titul ostatným návštevníkom aj Vy!

Máte túto e-knihu? Čítali ste ju a máte na ňu svoj názor?

Podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi! Možno im tak pomôžete pri rozhodovaní.

1
Vaše hodnotenie knihy
2
Chcete navrhnúť vaše ďalšie obľúbené tituly? Kliknite.
3
4
Recenzie a diskusie sú službou pre návštevníkov Martinus.sk. Príspevky sú uverejnené zvyčajne do 24 hodín, vyhradzujeme si však právo neuverejniť a vymazať najmä tie príspevky, ktoré:
 • sú vulgárne alebo urážlivé
 • nesúvisia s titulom alebo témou
 • porušujú alebo vyzývajú porušovať autorské práva
 • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
 • obsahujú akékoľvek URL odkazy
 • nie sú podpísané
Michaela Mesárošová
Michaela Mesárošová
17. mája 2016
     
Reagovať

Skvelá romantika 2

Určite je knižka o troška slabšia ako Krásna katastrofa. No bratov Maddoxovcov sa dá jednoducho len milovať. Príbeh ma osobne veľmi chytil, pretože všetky predošlé mám načítané a teda .. nestíhala som utierať sliny! :D Sladké zabudnutie je možno troška nudné, takže odporúčam si prečítať určite predošlé časti! Každopádne je príbeh ľahký, príjemný a ženy a mladé dospelé si prídu na svoje. Tým ako autorka vykresľuje bratov až moc dokonale, mi zmenila ideál chlapa .. Určite musí byť silný, trpezlivý, sexi, múdry, hravý, empatický a nesmierne tvrdohlavý, aby som sa s ním mohla hádať a končiť hádku v posteli :) Sériu ako aj autorku vrelo odporúčam slečny a dámy ! :) Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (2)   (0)
Barbora Paulovičová
Barbora Paulovičová
11. mája 2016
     
Reagovať Overený nákup

Overený nákup označuje recenzie od prihlásených používateľov, ktorí si predtým kúpili knihu v našom internetovom obchode.

Nuda -1

Tak toto nevyšlo... tak ako som Travisa milovala, tu ma nezaujala žiadna z postáv... dokonca aj Cami mi bola v predošlých častiach sympatickejšia... keby bola radšej krásna katastrofa takto hrubá... mala som problém to dočítať a pretože som nechcela preskakovať strany, prečítanie mi trvalo celú večnosť.... Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (0)   (1)
Lenka
Lenka
2. februára 2016
     
Reagovať

Úžasná 3

Nedá mi aby som neobhájila reputáciu tejto knižky :).. Každý má právo na svoj názor, a ja tie názory, že je to nuda beriem. Ale absolútne nesúhlasím :) Naozaj som ju prečítala za dva dni a bola so nadšená. Krásnu katastrofu som si hneď obľúbila a našťastie toto bolo podobné ..vychutnala som si naozaj každú stranu a ani jedna ma nenudila :) Super knižka! :)
PS:super bolo to, že sa deja ľahko dotýkalo aj to z Katastrofy
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (3)   (0)
zuzana
zuzana
2. januára 2016
     
Reagovať

nuda 1

Moja profesorka pri slohoch na sj mala na to pomenovanie. A to: Toto je o ničom, je to vata... Asi tak... Jedna hviezdička kvôli autorke, pretože to vie aj lepšie. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (3)   (2)
Anastázia
Anastázia
28. septembra 2015
     
Reagovať

Sladké zabudnutie (\"Pokračovanie\" … 1

Kniha je veľmi podobná jednotke (Krásna katastrofa), má bohužiaľ podobnú hlavnú mužskú postavu a dej je pomerne nezaujímavý. Od názvu som očakával/a viac, viac možno humoru, viac možno akcie, jednoducho je nezáživná. Nič moc sa tam neudialo a keďže sa dej odohráva v tom istom časovom období, tak ma to o to viac nebavilo, čakal/a som možno že sa spisovateľka vráti do minulosti, ale skôr do budúcnosti. Žiaľ, nestalo sa. Dúfam, že ďalšie pokračovanie bude pokračovaním. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (4)   (3)
3. júna 2016

Súhlasím a ešte dodám,že preklad knihe vôbec nepomohol,naopak. Mala som pocit,akoby to prekladala absolútna amatérka. Čo dodať,možno len to,že vydavatelia by sa mali zamyslieť komu to zveria,lebo toto bola katastrofa.

Evička
Evička
10. októbra 2015

Máš pravdu a myslím že i to vystihla presne do bodky.

cecíllka
cecíllka
6. októbra 2015

Pravda, pravda.

Lucia
Lucia
4. októbra 2015

Úplne, súhlasím.

Eva Haľková
Eva Haľková
26. septembra 2015
     
Reagovať

Super 2

Táto kniha je super ako všetky autorkine knihy. Ja osobne som z nej rozumela všetko a veľmi ma bavila. Chcela by som si prečítať aj ďalšie knihy od tejto autorky. Mala by som ešte jednú otázku k inej knihe od tejto autorky.
Bude preložená tretia časť Providence - Eden aj do slovenčiny, a ak tak kedy?
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (4)   (2)
Karla
Karla
28. januára 2016

práve so sa dočítala že: "Je nám ľúto, no podľa našich informácií vydavateľ slovenský preklad tretej časti série nechystá. Dôvod nepoznáme." Takto so to našla na martinuse v diskusii na anglickom originály tretieho dielu.

Mirka Poláková
Mirka Poláková
30. augusta 2015
     
Reagovať Overený nákup

Overený nákup označuje recenzie od prihlásených používateľov, ktorí si predtým kúpili knihu v našom internetovom obchode.

Sklamanie -4

Tesila som sa na dalsiu cast o Maddox bratoch. A ako boli predosle knihy lahko a prijemne citatelne, tato vlastnost sa pri tejto knihe dako stratila. No, neviem. Ako by bola pisana (aspon pre mna) dakou nezrozumitelnou hatlaninou. Zeby to bolo prekladom? Nepochopila som ani zaver. Az po patrani na anglickych blogoch sa mi dostalo vysvetlenia. Mozno by som dala 2,5 hviezdicky, keby som vedela, si sa to da. Som velmi sklamana. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (1)   (5)
Veronika
Veronika
27. augusta 2015
     
Reagovať

Názor čitateľa -4

Zdravím vás, ja by som sa len chcela opýtať na obsah tejto knižky. Poznám príbeh Abby a Travisa, pamätám si aj na Cami a aj na Trentona, ale túto knihu vôbec nechápem.. Tídžej je Trentonov brat? Posledná veta ma úplne zmiatla, a vôbec netuším, čo také nemohla Cami povedať Trentonovi o Tídžejovi. Môže mi to prosím niekto objasniť? Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (1)   (5)
Veronika
Veronika
28. augusta 2015

Dakujem baby... Teraz to už chápem, mne to vôbec nedoplo, že to bolo to tajomstvo.

Anaj
Anaj
28. augusta 2015

Ked som to docitala a kukala som na to menu tiez som nechapala a asi zopar minut mi trvalo kym mi docvaklo ze o toto tam islo. Ze sa mu bala povedat ze chodi s jeho bratom. Taketo tajomstvpo som necakala :D

Janka
Janka
27. augusta 2015

Ja som to tak pochopila, že Tídžej je Trentonov brat, preto sa mu to bála povedať. Niesi sama tiež ma to zmiatlo a prekvapilo.

tma
tma
12. augusta 2015
Reagovať

otázka 2

To naozaj az v oktobri bude ekniha ? Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (4)   (2)
Týna
Týna
1. augusta 2015
Reagovať

Vydání v ČR -1

Dobrý den,

kniha nebude vydána v českém jazyce? Proč? Velice mne to zklamalo. Já jsem pro vydání všemi deseti. Vždyť série Beuatiful, byla prostě neskutečně úžasná!
Zobraziť celú recenziu

12

Rezervovať titul v kníhkupectve

SLSP online platba Tatrabanka online platba VÚB online platba Unicredit online platba ČSOB online platba Poštová banka online platba VISA online platba Master online platba Zuno online platba Paypal online platba Viamo platba