Knihy
E-knihy

Ani Reishi SOD Tea

  , 2015
  Výrobca
  , 2015

  ANI Reishi Sod čaj s rooibosom je nápoj namiešaný v presnom pomere z výťažkov rastlín Rooibos tea...

  Čítaj viac

  11,25 €

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  ANI Reishi Sod čaj s rooibosom je nápoj namiešaný v presnom pomere z výťažkov rastlín Rooibos tea – Čajovníkovec kapský/ a Ganoderma Lucidus /Pečiatkový hríb-Lesklokôrka obyčajná/ .

  Rooibos Tea
  Rooibos čaj, ktorý si získal popularitu vďaka svojej vysokej hodnote antioxidantov, rastie iba v oblasti Cedaberg v Južnej Afrike. Ako antioxidant Rooibos bojuje proti voľným radikálom, čím zabraňuje potenciálnej zmene bunky, alebo jej poškodeniu.
  Okrem svojich antioxidačných schopností, je tiež bez kofeínu a má nízke hodnoty tanínu – kyseliny trieslovej, preto nemá negatívny vplyv na vstrebávanie železa a proteínov v tele.

  Čo je Reishi?
  Reishi alebo bežnejšie známe ako Lingzhi sa považuje za najvzácnejšiu najvyhľadávanejší tradičný liek v starovekej Číne a Japonsku. Reishi pochádza z druhu Ganoderma a vedecky je známy ako Ganoderma Lucidum.
  Vďaka svojim legendárnym účinkom na zdravie a vitalitu sa verí, že posilňuje a vyrovnáva individuálne ´čchi´ životnej sily /v čínštine aktívny princíp tvoriaci ľudskú bytosť, prirodzená energia/.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hmotnosť
  20x2
  Balenie
  krabička
  Celková hmotnosť
  114
  Naše katalógové číslo
  215245
  Rozmery
  165 x 110 x 80

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  „Je ľahšie nudnú knihu napísať, ako prečítať.“

  Móra