Knihy
E-knihy
5,65 €

Bežná cena Bežne 5,95 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha Vesmír, hviezdy a slizkí ufóni je na iných planétach vypredaná!

Odvážiš sa objaviť, ktorí astronómovia zabíjali ľudí, prečo ti vo vesmíre explodujú vnútornosti a ako smrdí mesačný prach? Ak si myslíš, že stráviš chorú stranu vedy, tak pokračuj v čítaní a spolu s nami sa daj vystreliť do hlbokého vesmíru. S fantastickými súbormi faktov, podivnými kvízmi a bláznivými komiksmi je táto knižka ako z iného sveta!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vesmír, hviezdy a slizkí ufóni - Nick Arnold
Horiaca ríša - Juraj Červenák, Michal Ivan (ilustrátor)
17,14 €
Ušetríte 2,71 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
142
Hmotnosť
180 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788055614137
Naše katalógové číslo
213458

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,9 / 5

60 hodnotení

55
2
3
0
0

Lukas Minar
Lukas Minar
7.4.2012
Výborná!
Ešte pred tým ako som si kúpil túto knihu, kládol som si mnoho otázok okolo vesmíru. No keď som si prečítal túto knihu, na všetko mi odpovedala :) Som síce horlivý fanúšik fantasy kníh, no knihy od Nicka Arnolda a terra Dearyho si vždy rád prečítam.
Táto kniha je plná zaujímavostí a faktov okolo vesmíru a navyše je nabitá humorom :) No a neraz mi pomohla na hodinách fyziky :)
Vrelo odporúčam! :)
Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Vesmír, hviezdy a slizkí ufóni - Nick Arnold
Horiaca ríša - Juraj Červenák, Michal Ivan (ilustrátor)
17,14 €
Ušetríte 2,71 €

„Schopný autor tvorí, neschopný poúča.“

George Bernard Shaw