Knihy
E-knihy

Not That Kind of Girl

A Young Woman Tells You What She's Learned

4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
HarperCollins, 2015

For readers of Nora Ephron, Tina Fey, and David Sedaris, this hilarious, poignant, and extremely frank collection of personal essays confirms Lena Dunham the acclaimed creator, producer, and star of HBO's "Girls" ...

Čítaj viac

10,44 €

Bežná cena Bežne 10,95 €

Ušetríte 5%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

For readers of Nora Ephron, Tina Fey, and David Sedaris, this hilarious, poignant, and extremely frank collection of personal essays confirms Lena Dunham the acclaimed creator, producer, and star of HBO's "Girls" as one of the brightest and most original writers working today.

If I can take what I've learned in this life and make one treacherous relationship or degrading job easier for you, perhaps even prevent you from becoming temporarily vegan, then every misstep of mine will have been worthwhile. This book contains stories about wonderful nights with terrible boys and terrible days with wonderful friends, about ambition and the two existential crises I had before the age of twenty. About fashion and its many discontents. About publicly sharing your body, having to prove yourself in a meeting full of fifty-year-old men, and the health fears (tinnitus, lamp dust, infertility) that keep me up at night. I'm already predicting my future shame at thinking I had anything to offer you with this book, but also my future glory in having stopped you from trying an expensive juice cleanse or having the kind of sexual encounter where you keep your sneakers on. No, I am not a sexpert, a psychologist, or a registered dietician. I am not a married mother of three or the owner of a successful hosiery franchise. But I am a girl with a keen interest in self-actualization, sending hopeful dispatches from the front lines of that struggle.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Not That Kind of Girl - Lena Dunham
Freddie Mercury - Lesley-Ann Jones
24,29 €
Ušetríte 3,06 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
288
Hmotnosť
270 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
HarperCollins
Rozmer
130×197 mm
ISBN
9780007515547
Naše katalógové číslo
211637

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

2,8 / 5

4 hodnotenia

0
2
1
1
1

Alica
26.10.2015
zmätok
Kniha nie je vhodná pre fajnovky, ktoré majú problémy so sexualitou a ľuďmi, ktorí hovoria čo si myslia bez cenzúry. Taká Lena totižto je, Ľuďom, ktorí nie sú fanúšikmi Leny alebo ju nepoznajú sa kniha páčiť nemusí. Ide o eseje z jej života. Som veľmi rada, že sa takto otvorene podelila o svoje myšlienky a pocity, no viem pochopiť keď sa niekomu môžu zdať prehnané, nevhodné a divné. Lena bola kvôli tejto knihe obvinené zo zneužívania svojej sestry. (Nebojte sa neurobila to)
Buď ju budete milovať alebo ňou opovrhovať.
Čítaj viac
Sue
4.7.2015
nič moc
Kniha ma sklamala na plnej čiare, autorkin humor mi nesadol a udalosti jej života ma vôbec nezaujali. Jej rozprávanie bolo plytké a o častiach jej života, ktoré by mali zostať len v jej hlave. Kniha je určená výlučne pre fanúšikov Leny Dunhamovej, mne osobne nič nedala a úplne by som sa bez jej prečítania zaobišla
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Not That Kind of Girl - Lena Dunham
Freddie Mercury - Lesley-Ann Jones
24,29 €
Ušetríte 3,06 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green