Knihy
E-knihy

Zbrane druhej svetovej vojny

Vydavateľstvo
Ottovo nakladateľstvo, 2016

Michael E. Haskew je autorom mnohých kníh s vojnovou tematikou a redaktorom uznávaných periodík venujúcich sa druhej svetovej vojne. Kniha Zbrane druhej svetovej vojny obsahuje vyše 300 rôznych zbraňových systémov, ktoré sú rozdelené do piatich kapitol..

Čítaj viac

12,34 €

Bežná cena Bežne 12,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

12,34 €

Viac o knihe

Michael E. Haskew je autorom mnohých kníh s vojnovou tematikou a redaktorom uznávaných periodík venujúcich sa druhej svetovej vojne.
Kniha Zbrane druhej svetovej vojny obsahuje vyše 300 rôznych zbraňových systémov, ktoré sú rozdelené do piatich kapitol: vzdušné sily, obrnené bojové vozidlá, delostrelectvo a rakety, námorné sily a ručné zbrane. Na jednotlivých dvojstranách sú pozoruhodným spôsobom porovnávané podobné typy zbraní, používané v bojoch a vo vojenských operáciách, ako napríklad stíhacie lietadlá počas bitky o Britániu, strategické bombardéry z konca vojny, tanky v bitke pri Kursku, protitankové zbrane počas operácie v Normandii, nacistické odvetné zbrane, vojenské plavidlá v bojoch pri ústí Rio de La Plata, lietadlové lode v bitke pri Midway, ručné zbrane počas bojov o Okinawu, samopaly v bitke pri Stalingrade či útočné pušky z konca vojny. Farebné diagramy slúžia na porovnanie rôznych kľúčových vlastností (napríklad maximálnej rýchlosti, efektívneho dosahu, prieraznosti panciera, kadencie streľby, kalibru zbraní, kapacity zásobníkov alebo nákladu bômb).
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zbrane druhej svetovej vojny - Michael E. Haskew
Tanky a bojová vozidla 2. světové války - Ness Leland
20,94 €
Ušetríte 1,10 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
244
Hmotnosť
1200 g
Rok vydania
2016
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ottovo nakladateľstvo
Rozmer
234×303 mm
ISBN
9788074514678
Naše katalógové číslo
210676

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Zbrane druhej svetovej vojny - Michael E. Haskew
Tanky a bojová vozidla 2. světové války - Ness Leland
20,94 €
Ušetríte 1,10 €

„Knihy nemajú byť nábytkom, ktorý by ozdoboval byt, majú byť potravou, ktorá živí ducha.“

Petrarca