Knihy
E-knihy

Triezvenie

Citadella, 2015
Vydavateľstvo
Citadella, 2015

Ako žijeme svoju dobu, po čom túžime? Sme bohatí, chudobní, šťastní? Poznáme samých seba? Juraj Šebesta v zbierke poviedok Triezvenie kladie tieto otázky neraz groteskným či ironickým tónom. Jeho odpoveďou je humor: terapia humorom, s pochopením pre...

Čítaj viac

7,32 €

Bežná cena Bežne 7,70 €

Ušetríte 5%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Ako žijeme svoju dobu, po čom túžime?
Sme bohatí, chudobní, šťastní? Poznáme samých seba?
Juraj Šebesta v zbierke poviedok Triezvenie kladie tieto otázky neraz groteskným či ironickým tónom. Jeho odpoveďou je humor: terapia humorom, s pochopením pre tých, čo hľadajú, tápajú či topia sa.
Autor úspešných románov Keď sa pes smeje a Venussha (Ťažký týždeň) sa pozrel na svoj debut s odstupom desiatich rokov a doplnil ho o dve nové poviedky.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Triezvenie - Juraj Šebesta
Pavel Janák - Norbert Kiesling
73,85 €
Ušetríte 3,88 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
140
Hmotnosť
90 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Citadella
Rozmer
100×120 mm
ISBN
9788097143022
Naše katalógové číslo
210110

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Juraj Šebesta (1964) pracuje a žije v Bratislave. Publikuje poviedky a články v rôznych časopisoch, novinách a zborníkoch. Získal cenu poroty súťaže Poviedka 1996 za prózu Čakanie na zázrak. Slovenský rozhlas uviedol jeho hru Kuleha. Knižne debutoval roku 2005 zbierkou poviedok Triezvenie. Prekladá tiež divadelné hry z angličtiny. Zostavil výbery z tvorby amerických dramatikov Sama Sheparda a Davida Mameta, ako aj sériu Contemporary Slovak Drama 1 - 5, ktoré vydal Divadelný ústav v Bratislave.

Čítaj viac

Citadella Publishing je mladé vydavateľstvo, ktoré vzniklo v roku 2013. Bolo založené za účelom priniesť čitateľom zaujímavé tituly z histórie, osobného rozvoja, self-help, motivačnej literatúry, pedagogiky a zdravého životného štýlu..

Čítaj viac
Kúpte spolu
Triezvenie - Juraj Šebesta
Pavel Janák - Norbert Kiesling
73,85 €
Ušetríte 3,88 €

„Tvoja knižnica je tvojím rajom.“

Erazmus Rotterdamský