Knihy
E-knihy

Kráľ, ktorý nechcel zomrieť

Anunnakovia a hľadanie nesmrteľnosti

Citadella, 2015
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Citadella, 2015

Kráľ, ktorý nechcel zomrieť je prvým dielom Z. Sitchina vychádzajúcim po jeho smrti a súčasne jeho prvým románom. Dnešnému čitateľovi pútavo interpretuje staroveký Epos o Gilgamešovi. Prameňom diela boli päťtisíc rokov staré...

Čítaj viac

9,70 €

Bežná cena Bežne 13,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Kráľ, ktorý nechcel zomrieť je prvým dielom Z. Sitchina vychádzajúcim po jeho smrti a súčasne jeho prvým románom. Dnešnému čitateľovi pútavo interpretuje staroveký Epos o Gilgamešovi. Prameňom diela boli päťtisíc rokov staré sumerské a akkadské hlinené tabuľky, ktoré tento vedec skúmal a dešifroval.

Kniha objasňuje Sitchinove teórie o vplyve Anunnakov na Zem a ukazuje, ako veľmi sú dejiny ľudstva ovplyvnené návštevami obyvateľov dvanástej planéty – Nibiru.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kráľ, ktorý nechcel zomrieť - Zecharia Sitchin
Tetovač z Auschwitzu - Heather Morris
18,00 €
Ušetríte 7,80 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,5 / 5

4 hodnotenia

1
1
1
1
0

Danka McQueen
21.6.2015
Sitchin - kráľ, ktorý nechcel zomrieť
Sitchinov prvý a vlastne aj posledný román ma vskutku milo prekvapil. Je naozaj zaujímavé čítať príbeh o Gilgamešovom hľadaní nesmrteľnosti zasadeného do Sitchinových teórií. Táto kniha podľa mňa predstavuje výbornú bodku za autorovým celoživotným dielom.
Čítaj viac
2.6.2015
Prosím !!!
Nechcem byť zlomyseľná ani nechcem rýpať do nikoho, ale prosím Vás nedávajte takéto druhy kníh do serióznej vedeckej histórie...toto je všetko ezoterika, mystika - žiadne revelantné fakty. História je empirická veda nie nejaké ezotericko- mystické filozofovanie. Určite aj takéto žánre knih majú svojich priaznivcov ale treba ich správne zaradiť. Ďakujem.
Čítaj viac
Laco
14.10.2016
Názor čitateľa
Moja milá, zlatá! Ešte pred cca 150 rokmi boli mýty o Tróji iba starovekou rozprávkou a ničím nepodloženým príbehom, možno pre niekoho aj mystikou. Ak by niekto ešte pred cca 200 rokmi vyhlásil, že Trója existovala bol by považovaný za hlupáka, v tom lepšom prípade za blázna. Iba vďaka svojskému archeológovi akým bol aj Schliemann, ktorý so stál za svojím a veril tomu čo robí, dnes môžme seriózne konštatovať, že Trója v skutku existovala - čo je už dnes relevantný fakt, na ktorý sa tak odvolávaš. Práve neortodoxný vedci a bádatelia ich výskumy, teórie a aj viera v to čo robia, pretvárajú mýty, ezoteriku a mystiku na skutočnú vedu. Iba hlupák viď tvoja maličkosť si nechá oplotiť svoje myslenie tým, čo sa považuje za oficiálnu archeológiu alebo všeobecne vedu. Ja by som zvedavý koľko archeologických vykopávok si absolvovala, koľko artefaktov prešlo tvojimi rukami a koľko písomností si preštudovala, keď si dovolíš označiť, čo je história a čo filozofovanie.
Čítaj viac
Marian  Kollár
Marian Kollár
22.11.2015
Názor zákazníka
Ešte by som niečo mal z serioznej vedeckej histórie a to: niečo z dopisu Alberta Einsteina svojej dcére Lieserl.
Keď vedci hladali sjednocujúcu teoriu vesmíru, zabudli na najmocnejšiu ,neviditeľnú silu.Láska je svetlo,
ktoré osvetluje tých,čo ho dávajú a dostávajú.Láska je sila,pretože násobí to najlepšie čo je v nás a dovoľuje ľudstvu nevyčerpať sa svojím slepým sobectvom.Pre lásku žijeme a zomierame.Láska je Boh a Boh je láska.
Aby bola láska viditeľná,zamenil som hodnotu v mojej rovnici.Pokial by sme namiesto E=mc2 akceptovali,že energia k vyliečeniu sveta môže byť získana cez lásku násobenou štvorcom rychlosti svetla,došli by sme k zá-
veru,že láska je najsilnejšia existujúca sila,pretože nemá žiadný limit.Pokial chceme, aby náš živočíšny druh
prežil,pokial chceme nájsť zmysel života,zachrániť svet a každu živú bytosť čo ho obýva, láska je jediná zmyslu
plná odpoveď.Keď sa naučíme túto vesmírnu energiu dávať a dostávať,drahá Lieserl,potvrdím tak, že láska zvíťazí nad všetkým,je schopna presiahnúť všetko,pretože láska je podstatou života. Skrátené.

Je to aj vedecké, náboženské,ezoterické,alternatívne a ľudské. Ďakujem za pozornosť. MK

Čítaj viac
Marian  Kollár
Marian Kollár
22.11.2015
Názor zákazníka
Kde bola veda pred päť tisíc rokmi. Už v terajšej dobe ,najmenej 60% výsledkov seriózneho vedeckého bádania za nemalé financie je úplne ináč. Napr. ožiarenie-chemoterapia spôsobí najväčšie škody v liečení
pacienta,ale dobre to vynáša.Prečo lekár, ktorý praktikoval iné postupy,bol neľutostne prenasledovaný a bojí
sa verejne prehlásiť,že má niečo čo funguje.Farmaceutické f. t.j. škoda opisovať. Ako je to nožné, že žiadne iné
liečenie rakoviny sa v zdravotníctve neujalo?Napr. sóda bikarbóna dr. v Taliansku,konopný CBD olej,vitamin C
DMSO a IPT /nízko dávková chemoterapia/,Salvestrol a artemisinin,Jód a Fulvinova kyselina a iné ,lacnejšie,účinnejšie, ale majú smolu-sú alternatívne? Nie , sú lacné, nezaujimavé,nevedecké.
Ja mám len dve učňovské školy,postavil som tri jachty-plachetnice,mám tri úžitkové vzory,pripravujem dva patenty na patent.úrad,pracujem ďalej a ešte športujem.Nechcel by som byť v roli doktora a nemal čo ponúknuť pacientovi v liečbe rakoviny , atď. Zlomyselnosť je niekedy krátkozraká,moja rada, keď môžem,
prečítajte si Epos o Gilgamešovi a podobné nevedecké ezoterické fakty. Ďakujem za pozornosť.
Čítaj viac
Marika
4.8.2015
Názor zákazníka
Súhlasím v plnej miere...
Čítaj viac
Iveta Janíková
Iveta Janíková
Martinus
8.6.2015
Názor čitateľa
Knihu sme vyradili z kategórie História. Ďakujeme za upozornenie.
Čítaj viac

Narodil sa v Rusku, vyrastal v Palestíne, kde sa venoval štúdiu hebrejčiny, ďalších semitských a európskych jazykov, Starého zákona a tiež archeológie a histórie Blízkeho východu. Je jedným z mála odborníkov, ktorí dokážu čítať a prekladať sumerské klinové písmo. Absolvoval univerzitu v Londýne, venoval sa aj štúdiu astronómie. Niekoľko rokov pôsobil ako novinár a redaktor v Izraeli. V súčasnosti žije v new Yorku.

Čítaj viac

Citadella Publishing je mladé vydavateľstvo, ktoré vzniklo v roku 2013. Bolo založené za účelom priniesť čitateľom zaujímavé tituly z histórie, osobného rozvoja, self-help, motivačnej literatúry, pedagogiky a zdravého životného štýlu..

Čítaj viac
Kúpte spolu
Kráľ, ktorý nechcel zomrieť - Zecharia Sitchin
Tetovač z Auschwitzu - Heather Morris
18,00 €
Ušetríte 7,80 €

„Vieme, že knihy sú skutočným svetlom, čistým a dobrým.“

Worthworth