Knihy
E-knihy

Kandráčovci - 10 rokov s vami

Vydavateľstvo
Hudobné albumy, 2014

A čija to chyža, Daj, že mi Haničko/Jak ja budu, Pokeľ ja dzivečka/sinu muj, Čorny oči jak teren, Šyroke konarja/A pasla ja, Jil bym, pil bym, Čerez ričenku/nepij koňu vodu, Tu stoj koňu Pejka/Umarla nam, Oj, zabava/Bude vojna bude, Oj, na hori tri topo

Čítaj viac

9,85 €

Bežná cena Bežne 9,99 €

Posielame do 12 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

9,85 €

Viac o titule

Výber zo starších i novších nahrávok vydaných pri príležitosti 10. výročia vzniku kapley. Ako aj CD nosiče predtým, aj tento sa Kandráčovcom vydaril. Chytľavé piesne, ktoré nenechajú nohy v kľude a hudba s moderným jemným podmazom, chytí za srdce aj mladých ľudí...len tak ďalej...Ľudová hudba Ondreja Kandráča alebo Kandráčovci ako ich zvykne publikum oslovovať je hudobná skupina z Východného Slovenska. Divákom a poslucháčom podáva východoslovenský temperamentný folklór vo vokálno-inštrumentálnom prevedení cimbalovej hudby čo najprirodzenejším spôsobom a nebráni sa spontánnej reakcii publika. So svojimi živými hudobno-speváckymi číslami vytvárajú muzikanti Ľudovej hudby Ondreja Kandráča počas koncertov príjemnú a nezabudnuteľnú atmosféru. To, že kapela rada experimentuje svedčí aj skladba "Desperado", či remixovaná verzia najznámejšej piesne Kandráčovcov "Dva duby", ktorá nesmie chýbať na žiadnej diskotéke či poriadnej zábave.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kandráčovci - 10 rokov s vami - Kandráčovci
Peter Nagy: ROCKmi overené - Peter Nagy
21,48 €
Ušetríte 0,50 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

 
CD obal
Naše katalógové číslo
205614
ISBN
1545007-2
Rok vydania
2014

Recenzie

Ako sa vám páčil album?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0
Kúpte spolu
Kandráčovci - 10 rokov s vami - Kandráčovci
Peter Nagy: ROCKmi overené - Peter Nagy
21,48 €
Ušetríte 0,50 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“