Knihy
E-knihy

Vidanga

Zníženie telesnej nadváhy

  Výrobca
  Everest Ayurveda, 2015

  Čaj podporujúci štíhlu líniu. Pri pravidelnom každodennom užívaní napomáha redukčnej diéte. Pôsobí priaznivo na zníženie telesnej nadváhy. Znižuje chuť do jedla a hladinu cholesterolu v krvi...

  Čítaj viac

  4,56 €

  Bežná cena Bežne 4,80 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do týždňa

  Odporúčané tituly a kolekcie

  4,56 €

  Viac o produkte

  Čaj podporujúci štíhlu líniu. Pri pravidelnom každodennom užívaní napomáha redukčnej diéte. Pôsobí priaznivo na zníženie telesnej nadváhy. Znižuje chuť do jedla a hladinu cholesterolu v krvi. Reguluje proces trávenia a odbúrava tukové bunky.

  Zloženie: vrcholák arjuna, inula helenium, embelia ribes (plod)

  Príprava:

  Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte minimálne 10 minút vylúhovať. Pre zosilnenie zdravotného účinku povarte rovnaké množstvo zmesi 3-5 minúty bez nutnosti ďalšieho lúhovania. Doporučené denné dávkovanie: víz. popis u jednotlivých čajov

  Ajurvédska terapia
  Každý zdravotný problém má svoju príčinu a svoje prejavy. Zlepšenie zdravotného stavu nedosiahneme iba dočasným odstránením symptómov. Je preto vždy dôležité pozrieť sa hlbšie a odhaliť duševné a telesné súvislosti našich zdravotných problémov. Cieľom ajurvédskej terapie je prevencia proti ochoreniam, liečba príčin chorôb, posilňovanie imunitného systému organizmu a harmonizácia fyzického a duševného zdravia. Jej úspech závisí predovšetkým na našej ochote zmeniť v každodennom živote niektoré doterajšie návyky a stereotypy, ktoré často stoja na počiatku našich zdravotných ťažkostí. Správny postoj, pevná vôľa a odhodlanie vyriešiť svoj ​​zdravotný problém je vždy začiatkom úspechu.

  Účinky ajurvédskych čajov
  Každý z himalájskych ajurvédských čajov mnohostranne pôsobí na celú radu zdravotných problémov. Pokiaľ je v zozname uvedených viac čajov, znamená to, že daný problém môže mat viac rôznych príčin. Jednotlivý popis každého čaju obsahuje podrobný zoznam účinkov (viz zoznam zdravotných problémov a účinkov himalájskych ajurvédských čajov). V priebehu mesačnej bylinnej kúry je dôležité, aby sme dodržovali pravidelný pitný režim. Dávkovanie je uvedené na každom balení.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Vidanga -
  Kamillenblüten -
  11,32 €
  Ušetríte 0,60 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hmotnosť
  100g
  Balenie
  krabička
  Celková hmotnosť
  114
  Naše katalógové číslo
  204328
  Rozmery
  780 x 107 x 43

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  Kúpte spolu
  Vidanga -
  Kamillenblüten -
  11,32 €
  Ušetríte 0,60 €