Knihy
E-knihy
4,56 €

Bežná cena Bežne 4,80 €

Ušetríte 5%

Posielame do 8 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

4,56 €

Viac o produkte

Čaj podporujúci liečbu cukrovky. Stimuluje produkciu inzulínu v slinivke brušnej a celkovo regeneruje jej funkcie.
Znižuje hladinu cukru v krvi a chuť na sladké . Reguluje príjem tekutín a vylučovanie moču.Podporuje krvný obeh a metabolické funkcie v organizme.

Zloženie: cymbopogon citratus (citronela), tinospora cordifolia, bazalka svätá, gymnema sylvestre, syzygium cumini, swertia chirata

Príprava:

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte minimálne 10 minút vylúhovať. Pre zosilnenie zdravotného účinku povarte rovnaké množstvo zmesi 3-5 minúty bez nutnosti ďalšieho lúhovania. Doporučené denné dávkovanie: víz. popis u jednotlivých čajov

Ajurvédska terapia
Každý zdravotný problém má svoju príčinu a svoje prejavy. Zlepšenie zdravotného stavu nedosiahneme iba dočasným odstránením symptómov. Je preto vždy dôležité pozrieť sa hlbšie a odhaliť duševné a telesné súvislosti našich zdravotných problémov. Cieľom ajurvédskej terapie je prevencia proti ochoreniam, liečba príčin chorôb, posilňovanie imunitného systému organizmu a harmonizácia fyzického a duševného zdravia. Jej úspech závisí predovšetkým na našej ochote zmeniť v každodennom živote niektoré doterajšie návyky a stereotypy, ktoré často stoja na počiatku našich zdravotných ťažkostí. Správny postoj, pevná vôľa a odhodlanie vyriešiť svoj ​​zdravotný problém je vždy začiatkom úspechu.

Účinky ajurvédskych čajov
Každý z himalájskych ajurvédských čajov mnohostranne pôsobí na celú radu zdravotných problémov. Pokiaľ je v zozname uvedených viac čajov, znamená to, že daný problém môže mat viac rôznych príčin. Jednotlivý popis každého čaju obsahuje podrobný zoznam účinkov (viz zoznam zdravotných problémov a účinkov himalájskych ajurvédských čajov). V priebehu mesačnej bylinnej kúry je dôležité, aby sme dodržovali pravidelný pitný režim. Dávkovanie je uvedené na každom balení.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mahaphala -
Earl Grey Tea -
8,35 €
Ušetríte 0,44 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hmotnosť
100g
Balenie
krabička
Celková hmotnosť
114
Naše katalógové číslo
204314
Rozmery
78 x 106 x 43

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

Kúpte spolu
Mahaphala -
Earl Grey Tea -
8,35 €
Ušetríte 0,44 €