Knihy
E-knihy

Think Like a Freak

How to Think Smarter About Almost Everything

Vydavateľstvo
Penguin Books, 2015

The Freakonomics books have come to stand for challenging conventional wisdom; using data rather than emotion to answer questions. Now Levitt and Dubner have turned what they've learned into ...

Čítaj viac

7,55 €

Bežná cena Bežne 7,95 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Zobraz

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

The Freakonomics books have come to stand for challenging conventional wisdom; using data rather than emotion to answer questions. Now Levitt and Dubner have turned what they've learned into a readable and practical toolkit for thinking smarter, harder, and different - thinking, that is, like a Freak. Think Like a Freak offers rules like 'Put Your Moral Compass in Your Pocket,' 'The Upside of Quitting,' 'Just Because You're Great at Something Doesn't Mean You're Good at Everything,' and 'If You Have No Talent, Follow Levitt's Path to Success.'
Čítaj viac
Kúpte spolu
Think Like a Freak - Stephen J. Dubner, Steven D. Levitt
Thinking, Fast and Slow - Daniel Kahneman
18,64 €
Ušetríte 0,81 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
288
Hmotnosť
180 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Penguin Books
Rozmer
112×190 mm
ISBN
9780141980072
Naše katalógové číslo
201648

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Stephen J. Dubner

je novinár, ktorého texty vydávajú najprestížnejšie americké médiá ako New York Times, New Yorker, Time Magazine či Slate. Jeho rodičia pochádzajúci z východnej Európy a konvertovali z judaizmu na katolicizmus, Dubner sa vrátil k pôvodnej viere, o čom napísal knihu Turbulent Souls. Najprv sa chcel venovať hudbe, svoju kapelu však opustil a stal sa z neho publicista. S manželkou a deťmi žije v New Yorku.

Steven D. Levitt

je profesorom ekonómie na Chicagskej univerzite a redaktorom časopisu Journal of Political Economy. Už v čase vydania Freakonomics mal povesť autora schopného aplikovať ekonómiu na rozmanité témy, ktorým sa bežní ekonómovia vyhýbajú. V roku 2004 mu udelili medailu Johna Batesa Clarka, ktorou je už tradične oceňovaný najvplyvnejší mladý ekonóm. Prestížny časopis Time ho o dva roky neskôr zaradil medzi najvplyvnejších sto ľudí, ktorí hýbu svetom. Založil organizáciu Greatest Good venujúcu sa podnikaniu a filantropii. Žije s manželkou a deťmi v Chicagu.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Think Like a Freak - Stephen J. Dubner, Steven D. Levitt
Thinking, Fast and Slow - Daniel Kahneman
18,64 €
Ušetríte 0,81 €