Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Mikey Haller je právnik bez kancelárie. Úraduje na zadnom sedadle svojho lincolna, a tak je vždy nablízku svojim klientom. Mikey dostal nový prípad: bohatého mladíka z Beverly Hills zatkli za brutálne napadnutie ženy. Napriek bežnej praxi, keď majú advokáti obhajovať klientov, ktorí sú vinní, prvý raz v Hallerovej kariére to vyzerá tak, že jeho klient je naozaj nevinný.

Zdá sa, že prípad rýchlo uzavrie. Potom však zavraždia policajného vyšetrovateľa a Haller zistí, že ani jeho klient, ani obeť nie sú tým, kým sa spočiatku zdali byť a zrazu mu ide o život.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Advokát zo zadného sedadla - Michael Connelly
Izba v plameňoch - Michael Connelly
18,90 €
Ušetríte 1,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Lincoln Lawyer
Rozmer
110×180 mm
ISBN
9788055613857
Naše katalógové číslo
201115
Počet strán
392
Hmotnosť
330 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

80 hodnotení

64
10
4
1
1

Svetlana Andrášová
Svetlana Andrášová
24.6.2016
mc
Užasná kniha, prečítala som ju za jeden deň. Strany som priam hltala. Ak ste fanúšik Johna Grishama, toto je knižná séria pre vás. Priznám sa, že Hellera mám radšej než Boscha.
Čítaj viac
Martin Brezík
Martin Brezík
12.5.2016
Názor čitateľa
Táto knižka bola jedna s mojich prvých v kotrej som sa stretol s týmto autorom. Milo ma prekvapil a získal si moju priazen a od vtedy čakám vždy na jeho nové dielo a s radostou rozširujme moju zbierku jeho kníh
Čítaj viac
Sylvia Smatanová
Sylvia Smatanová
2.5.2016
Názor čitateľa
Výborný príbeh, napínavé, dobre sa čítalo až do konca (do pol tretej ráno).
Jedna z najlepších kníh od Connellyho a nie preto, že by tie ostatné boli zlé.
Čítaj viac
Lukáš
15.4.2013
jednoducho krása
Pôvodne náhodný výber knihy sa zmenil na milé prekvapenie. Túto knihu by som odporučil každému kto má rád knihy, je jedno aké. Do budúcna si plánujem kúpiť ďalšie Connellyho knihy.
Čítaj viac
BR23
15.5.2012
(-: Nesklamalo
V poradí zatiaľ 3. kniha ktorú som od Connellyho prečítal. A som spokojný. Bolo to napínavé, poučné, získal som mnoho informácii ohľadom tých súdnych vecí pričom to bolo podávané postupne v nie príliž veľkých dávkach čo zabezpečovalo neustálu pútavosť deja. + akcia. Takže 90%- to jest slabých ale predsa 5/5 :)
Rozhodne budem čítať dalšie jeho diela a toto odporúčam.
Čítaj viac
Zuzana Országhová
9.8.2010
Michael Connelly
Čítala som asi 6 kníh od tohto skvelého autora - aj v angličtine a môžem povedať, že som sa nenudila a považujem ich za výborne napísané. Nikdy som nenazrela tak blízko do právnických praktík a v prípade iných kníh, kde hlavnou postavou je detektív Harry Bosch, zase do metód vyšetrovania vrážd. Môžem doporučiť všetky Connelyho knihy čitateľom, ktorí si chcú oddýchnuť pri strhujúcom a nečakane končiacom príbehu.
Čítaj viac

Michael Connelly je svetoznámym autorom kriminálnych románov a tvorcom detektíva Harryho Boscha. Námety na svoje romány vraj čerpá z bývalej praxe investigatívneho reportéra, zaoberajúceho sa kriminálnymi činmi. Dynamika a nečakané rozuzlenia v príbehoch priniesli tomuto autorovi nebývalú popularitu a uznanie čitateľov kriminálnych románov na celom svete.
Michael Connelly je držiteľom viacerých prestížnych literárnych ocenení (Edgar, Anthony, Macavity, Nero, .38 Caliber /Francúzsko/ a Grand Prix /Francúzsko/. Žije na Floride s manželkou a dcérou.

Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Advokát zo zadného sedadla - Michael Connelly
Izba v plameňoch - Michael Connelly
18,90 €
Ušetríte 1,00 €