Knihy
E-knihy

Po vtákoch

Vo svojej knižke Po vtákoch pokračuje Boris Filan v príbehoch a úvahách, ktoré čitatelia poznajú z Ľubošovej finty, Troch opíc, Zabíjačky a iných rozkoší. S veľkou zvedavosťou...

Čítaj viac

11,35 €

Bežná cena Bežne 11,95 €

Ušetríte 5%

Posielame do dvoch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Vo svojej knižke Po vtákoch pokračuje Boris Filan v príbehoch a úvahách, ktoré čitatelia poznajú z Ľubošovej finty, Troch opíc, Zabíjačky a iných rozkoší. S veľkou zvedavosťou a chuťou skúma svet okolo seba, rozpráva prekvapujúce príbehy a hľadá siedmu stenu kocky. Mieša jablká s hruškami, zbiera neuveriteľné ľudské osudy a s rozkošou sa pozerá veciam pod sukňu.

  • Zázrak byť ženou
  • Láska s ôsmimi nohami
  • Na nezdravie!
  • Kukuričná pieseň lásky
  • Dušičky opilcov
  • Bože, vďaka za lyžičky, vidličky a nože!
  • Múzeum nelásky
  • Fotogróf


Tento titul nájdete v našej ponuke aj s podpisom autora.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Po vtákoch - Boris Filan
Umenie zablúdiť - Boris Filan
25,55 €
Ušetríte 1,35 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Príloha
CD
Rozmer
130×210 mm
ISBN
9788055609621
Naše katalógové číslo
201108
Počet strán
232
Hmotnosť
450 g
Rok vydania
2015
Väzba
pevná väzba s prebalom
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

5 hodnotení

1
3
1
0
0

Peter
19.8.2015
plagiat
Kapitola Muzeum nelasky je zial a na hanbu okopirovana, zdroj z 4.5.2010 http://www.novinky.cz/zena/styl/199188-jak-zemrela-krasna-cisarovna-alzbeta-prezdivana-sissi.html
Som panom Filanom hlboko sklamany a citatelia podvedeni
Čítaj viac
Vierka
14.8.2015
Nie
Pan Filan bol skvely skladatel piesni, kultovy, ale sorry, ako prozaik NIE! NEODPORUCAM. Ale aj napriek mojmo hodnoteniu je na zvazeni kazdeho ...
Čítaj viac
emily
28.7.2015
Názor čitateľa
Tak,pán autor sa konečne vzdialil od svojich občasných ťinťirinťi opi/s/oidných metaforoidov,ku ktorým v minulosti zablúdil,a máme ho tu znova výborne čítavého a poučného .Taká ľudská knižka.Odporúčam.
Čítaj viac
Dana
14.7.2015
paráda!
fantastické počteníčko, vychutnala som si každú vetu, nádherný, plnokrvný jazyk, čert ber pár preklepov, No a samozrejme že už mám aj Dámu v zlatom, to sa nedalo odolať
Čítaj viac
byvala citatelka
30.6.2015
Suhlas
Ja som nasla aj fatalne historicke chyby v jeho predoslych knihach :-(
Čítaj viac
eva
19.6.2015
pán Filan opäť šetril
pán Filan opäť " šetril" a nepribral jazykového redaktora. Škoda. Na prvých 32 stranách 10 chýb.

Knihy od tohto autora sú úžasné, len v každej je množstvo gramatických, štylistických chýb... Všetky prešli len bežnou kontrolou na počítači... Škoda.
Čítaj viac

Basketbalista, textár, cestovateľ, scenárista, moderátor, spisovateľ. Vyštudoval scenáristiku na Vysokej škole múzických umení, kde po absolvovaní školy aj prednášal. Pätnásť rokov bol zamestnaný ako dramaturg Slovenskej televízie. V tom čase písal pesničkové texty, najmä pre Pavla Hammela a skupinu Prúdy. Najväčšie úspechy dosiahol s pesničkami pre Joža Ráža a skupinu Elán. Do dnešného dňa sa predalo viac ako 4 milióny platní s jeho textami. Je autorom niekoľkých televíznych inscenácií, scenáru k filmu Rabaka, muzikálov Snehulienka a sedem pretekárov a Dievča z klubu. V Slovenskom rozhlase mal roky svoj pravidelný program Pálenica a v Rádiu OK talkshow Tri opice. V Slovenskej televízii uvádzal svoju talkshow Gala-Gala a Ligapasáž. V 90. rokoch vydal knižku poviedok Paternoster. Cestoval po svete a napísal pre denníky Smena a SME sto pokračovaní TAM-TAMOV. Neskôr vyšla rovnomenná knižka. A po nej Nový TAM-TAM, TAM-TAM tri, Nočný TAM-TAM, Posledný TAM-TAM. Celkove sa TAM-TAMOV dodnes predalo vyše sto tisíc. Vydal tri zbierky poézie a svojich pesničkových textov (Túlavý psík, 69 textov a Kamalásky). Wewerka je Filanova pätnásta vydaná kniha. Medzi jeho ďalšie tituly patria napríklad: PrešpoRock, Zabíjačka a iné rozkoše, Tajomstvo Budhovho úsmevu, Rozhovor Majstra s hlúpym žiakom, Klimtov bozk, Bratislavské krutosti, Raba Suli, Vodka, duša, kaviár...

Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Po vtákoch - Boris Filan
Umenie zablúdiť - Boris Filan
25,55 €
Ušetríte 1,35 €