Knihy
E-knihy

The Bulletproof Diet

Lose Up to a Pound a Day, Reclaim Energy and Focus, Upgrade Your Life

Vydavateľstvo
Rodale Press, 2014

In his midtwenties, Dave Asprey was a successful Silicon Valley multimillionaire. He also weighed 300 pounds, despite the fact that he was doing what doctors recommended: eating 1,800 calories a day and working out 90 minutes a day, six times a week...

Čítaj viac

27,98 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

27,98 €

Viac o knihe

In his midtwenties, Dave Asprey was a successful Silicon Valley multimillionaire. He also weighed 300 pounds, despite the fact that he was doing what doctors recommended: eating 1,800 calories a day and working out 90 minutes a day, six times a week. When his excess fat started causing brain fog and food cravings sapped his energy and willpower, Asprey turned to the same hacking techniques that made his fortune to "hack" his own biology, investing more than $300,000 and 15 years to uncover what was hindering his energy, performance, appearance, and happiness. From private brain EEG facilities to remote monasteries in Tibet, through radioactive brain scans, blood chemistry work, nervous system testing, and more, he explored traditional and alternative technologies to reach his physical and mental prime. The result? The Bulletproof Diet, an anti-inflammatory program for hunger-free, rapid weight loss and peak performance.

The Bulletproof Diet will challenge and change the way you think about weight loss and wellness. You will skip breakfast, stop counting calories, eat high levels of healthy saturated fat, work out and sleep less, and add smart supplements.In doing so, you'll gain energy, build lean muscle, and watch the pounds melt off. By ditching traditional "diet" thinking, Asprey went from being overweight and sick in his twenties to maintaining a 100-pound weight loss, increasing his IQ, and feeling better than ever in his forties. The Bulletproof Diet is your blueprint to a better life.
Čítaj viac
Kúpte spolu
The Bulletproof Diet - Dave Asprey
Najedzte sa do štíhlosti 2 - Antónia Mačingová
39,55 €
Ušetríte 1,43 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
320
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Rodale Press
Väzba
pevná väzba
ISBN
9781623365189
Naše katalógové číslo
198276
Rozmer
155×231 mm
Rok vydania
2014

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

2 hodnotenia

1
1
0
0
0

Erik Hauser
Erik Hauser
21.12.2016
"NEPRIESTRELNÉ FAKTY"
Slovo "diéta" nevystihuje v knihe uvedené informácie (kvalitné a empirické), pretože si väčšina z nás spája tento pojem s chudnutím ktorý má často "strašivý charakter". V knihe sa uvádza - keď aj niekomu ido o chudnutie - ako to prežívať s radosťou a hlavne s dlhodobým/dlhotrvajúcim úžitkom. Tým pádom zistíme, že ak dodržíme dnes už objasnené objasnené metódy "nepriestrelnosti" prírodzené, uvedomelé a kontrolované stravovanie, pojem "diéta" stráca zmysel. Už pred prečítaním tejto "povinnej" knihy som dodržiaval mnoho z uvedených metód a potvrdzujem že to funguje okrem mňa aj všeobecne. Nie je to už o tom či tomu veríme, ale či sme schopní prijať fakty, ktoré tieto pozitívne zmeny potvrdzujú.
Okrem objasnenia "retardérov" ktoré nás brzdia v plnohodnotnom prežívaní Autor uvádza rozdelenie potravín od "nepriestrelných" po "kryptonity" čo je "rýchla pomôcka" už napr. pri nakupovaní. Ďalej rôzne recepty a NÁVOD NA NEPRIESTRELNÚ KÁVU (BULLETPROOF COFFEE) - ktorú si mnohí z Vás obľúbia pretože dokáže "zázraky".
Čítaj viac

Kúpte spolu
The Bulletproof Diet - Dave Asprey
Najedzte sa do štíhlosti 2 - Antónia Mačingová
39,55 €
Ušetríte 1,43 €