Knihy
E-knihy

Cesta pravého muža

Duchovný sprievodca pre mužov alebo ako si poradiť s výzvami, ktoré mužom prinášajú ženy, práca a sexuálna túžba

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Akcia
Vydavateľstvo
Synergie, 2015

Cesta pravého muža by mala byť "povinným" čítaním. David Deida je jedným z prevratných a najprovokatívnejších duchovných učiteľov súčasnosti. Učí mužov, ako byť mužmi a ženy, ako byť ženami, ako porozumieť mužom...

Čítaj viac

6,75 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Zľava 32%
platí do 31.10.2017

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané knihy a kolekcie

Popis e-knihy

Cesta pravého muža by mala byť "povinným" čítaním. David Deida je jedným z prevratných a najprovokatívnejších duchovných učiteľov súčasnosti. Učí mužov, ako byť mužmi a ženy, ako byť ženami, ako porozumieť mužom a ako ich podporiť v ich mužnosti. No nejde pritom len o psychologické poučky, pretože Deida vysvetľuje, ako sa líšia a dopĺňajú naše ženské a mužské energie, čo je v dnešnej "zrovnoprávnenej" spoločnosti kľúčové. Táto kniha zásadným spôsobom podporuje životné smerovanie mužov, ich silu, celistvosť a zároveň ľahkosť bytia a žiariaciu radosť ich partneriek. Cesta pravého muža je výzvou pre každého muža, ktorý chce prežiť život plný zmyslu, hĺbky, sily a slobody. A je balzamom pre každú ženu, pripravenú otvoriť sa do svetla lásky, plynutia, energie a radosti. Inšpiruje nás k životu plnému otvorenosti, lásky a intenzity. Má môj život zmysel a cieľ? Aké je moje životné poslanie? Čo vlastne ženy naozaj chcú? A ako ich milovať a zostať pritom voľný? Každý muž sa už zaoberal týmito a podobnými otázkami. Možno však nebolo ľahké nájsť na ne odpoveď. Teraz máte možnosť zaobstarať si knihu, ktorá vám v tom rozhodne môže pomôcť.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Cesta pravého muža - David Deida
Cesta nespútanej ženy - David Deida
Ušetríte 7,15 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
216
Vydavateľstvo
Synergie
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
197400
Rok vydania
2015

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,6 / 5

13 hodnotení

10
2
0
1
0

juraj
19.1.2017
koledujem si o minusky
S touto knihou som musel bojovat, aby som ju docital, co sa mi nakoniec aj podarilo. Nepochybujem, ze autor je inteligentny a rozhladeny clovek, lenze pre mna priznavam tato kniha predstavuje len hrbu nezrozumitelnych dristov. Chyba jej podla mna viac praktickych uchopitelnejsich informacii, nazornych prikladov a tak podobne. Vsetko je tu ponate velmi abstraktne - ked sa v knihe objavilo slovo "dary", co bolo teda velmi casto, mal som sto chuti s nou prasknut o zem a uz sa k nej nevratit. Z kazdej knihy, aj ked sa mi ako celok nepaci, si vacsinou dokazem zobrat aspon jednu zaujimavu myslienku. Tu sa mi to nepodarilo. Tato kniha isla proste uplne mimo mna, ale zrejme na nej nieco bude ked sa paci ostatnym. Moznoze je to aj tym, ze ine knihy D.Deidu nepoznam a tak nie som zvyknuty na jeho styl. Uprimne, myslim ze toto ani zistovat nebudem.
Čítaj viac
Linda Janovská
Linda Janovská
12.2.2016
príjemné čítanie
Autor sa snaží nevtieravo a najmä bez poučovania zodpovedať na otázky, ktoré si kladie azda každý muž. Veľká výzva pre mužov, ktorí sa snažia naplniť svoju pravú podstatu a žiť autenticky, v súlade so sebou samým a navyše umožňuje ženám nahliadnuť do mužskej duše. Aj keď som ju kupovala pre priateľa, mne ako žene pomohla lepšie pochopiť zmýšľanie mužov & už sa toľko nepajedím :)
Čítaj viac
Peter
23.1.2016
Zaujimava kniha
Kniha pre muzov, ktori hladaju seba v spleti zien, prace, svojich tuzob a snov. Ako si nastavit hranice a ako akceptovat seba aj inych taki aki sme. Ako zeny zapadaju dotohoto vyvoja muza..
Čítaj viac
Jan Kopcak
Jan Kopcak
7.5.2015
Zly nazov, skvela kniha
Je malo knih ktore som cital so spadnutou sankou, tato je jedna z nich. Ak mate trocha chaos v tom ako to funguje v zenskej a muzskej hlave, odporucam si to precitat!
Čítaj viac
Marek
21.10.2014
Výborné ale...
Myslím si, že v knihe sú pravdivé, podnetné a užitočné informácie – z tohto pohľadu sa mi kniha páčila a skutočne ma obohatila. No pri jej čítaní som nadobudol presvedčenie, že autor oveľa viac rozumie ženám ako mužom, resp., že sa tam na ne oveľa viac zameriava. Viac by mi teda sedel názov v štýle „Čo ženy naozaj chcú“, lebo to tam presne je v tej knihe, a fakt kvalitne spracované. MUŽ – čo by ústredná téma knihy - sa mi tam však akosi stráca (hoci nie celkom), čo je dosť škoda. Uvítal by som túto tému spracovanú viac a aj „z ohľadom“ na muža, z pohľadu muža a pre muža. V tomto smere ma kniha trocha sklamala. Čo už. A ešte jedna poznámka. Myslím si, že keď autor hovoril o žene, tak mal na mysli ženu zdravú, tj. ženu bez poruchy osobnosti. Pozor na to. Lebo aplikovať tento „návod“ s cieľom „vylepšiť/uzdraviť vzťah“ napr. na ženu z hysterickou poruchou osobnosti by asi nebolo veľmi šťastné riešenie... (a Dr. Plzák by sa v hrobe obracal!!:).
Čítaj viac
Roman Gujber
4.5.2014
Odkladal som kúpu, no nakoniec ma kniha nadchla

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Pre mňa úplne nový pohľad na interakciu so ženami. A aj na život muža. Myšlienka, že žena svojím nelogickým a nečakaným správaním vlastne testuje silu muža udržať svoj smer k naplneniu jeho vízie a zároveň skúša jeho schopnosť rozdávať lásku, je kľúčová a pre mňa nová.
Čiže všetko správanie ženy, ktoré by ma inak hnevalo, vytáčalo či aj urážalo mám chápať ako to, že ona si overuje, či žije s mužom, ktorý za to stojí. Jedinou odpoveďou je láska.
Detaily nájdeš v knihe. Napr aj v kapitolách ako: "Neanalyzujte ju" (ženu), "Nehovorte žene aby si vyriešila svoje emocionálne problémy", "ˇŽena sa uvoľní, keď nemusí mať všetko pod kontrolou" atď...
A ešte pre mnohých asi kontroverzná myšlienka: Poslanie muža je dôležitejšie ako jeho vzťah. Alebo inak v inej kapitole: Žena nechce byť na prvom mieste. Ak sa to stane, ženu to bude dusiť a príliš zväzovať, keď šťastie jej muža bude závisieť iba od nej. Po mojom ako som to pochopil: Žena chce muža, na ktorého môže byť hrdá, lebo muž má cieľ, víziu (najlepšie v prospech širšej komunity, spoločnosti). Teda je to bojovník a hrdina :) Ona ho podporí svojou láskou, ktorú jej on opätuje. Ale aj tak je pre neho najprv jeho vízia až potom žena. A ona to chápe a akceptuje. Ale očakáva, že aspoň ~30 min denne si nájde aj čas výhradne pre ňu. Ak je najprv žena, tak to už hrdina a bojovník nie je. A ona je neistá, lebo mužove rozhodnutia a šťastie príliš záležia na nej. A to sa potom posilňuje mužský princíp u ženy a oslabuje u muža.
Čítaj viac
Lucia Zilkova
10.3.2014
VYNIKAJUCA
PRE VSETKYCH MUZOV AJ ZENY ABY SA NAM SPOLU LEPSIE ZILO aby sme sa mohli lepsie chapat
Čítaj viac
Dávid
15.2.2014
Výborná
Výborná kniha. Na môj vkus trochu viac duchovne ladená, ale aj tak výborná
Čítaj viac
Jozef
15.9.2013
Odporúčam
Táto kniha je skutočnou pravdou života a mali by si ju prečítať muži a ženy v každom veku. Duchovne posilní a otvorí dvere do sfér ľudskej prirodzenosti.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Cesta pravého muža - David Deida
Cesta nespútanej ženy - David Deida
Ušetríte 7,15 €