Knihy
E-knihy

Laktát v športovom tréningu

Vedecká monografia

Sportdiag, 2014
Vydavateľstvo
Sportdiag, 2014

Vychádza z podkladov komplexného prehľadu literárnych prameňov, vedeckých štúdii a z počtu viac než jedenástich tisíc analyzovaných krvných...

Čítaj viac

10,67 €

Bežná cena Bežne 10,69 €

Posielame do 12 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

10,67 €

Viac o knihe

Vychádza z podkladov komplexného prehľadu literárnych prameňov, vedeckých štúdii a z počtu viac než jedenástich tisíc analyzovaných krvných vzoriek, ktoré autor za posledných desať rokov spolu so svojimi kolegami získali v laboratóriu a teréne.

Vedecká monografia Laktát v športovom tréningu je určená nielen vedeckým pracovníkom z oblasti telesnej výchovy a športu, ale aj trénerom a športovcom využívajúcim všetky dostupné možnosti na skvalitnenie športovej prípravy a študentom telovýchovných škôl pre rozšírenie si poznatkov v oblasti fyziológie človeka a diagnostiky trénovanosti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Laktát v športovom tréningu - Viktor Bielik
Umenie behať - Viktor Bielik
24,38 €
Ušetríte 0,06 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
96
Hmotnosť
150 g
Rok vydania
2014
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Sportdiag
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788097034221
Naše katalógové číslo
196107

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

2,0 / 5

2 hodnotenia

0
0
1
0
1

Jakub Lipták
15.5.2015
Recenzia
Tak, ako je to na obale, jedná sa o vedeckú monografiu s množstvom citácií. Osobne mi to príde až veľmi prehustené odkazmi a chýbajú mi tam autorové vlastné pripomienky, či vysvetlenia. Podľa mňa by sa to dalo roztiahnuť aj na viac ako 200strán. Toto dielo je vhodné skôr pre odborných pracovníkov z oblasti diagnostiky vo vrcholovom športe, pretože ako príručka pre širšiu športovú verejnosť mi to nepríde.
Čítaj viac
Ales
23.1.2015
Recenzia
Veľmi diétna kniha , na vedeckú monografiu sa mi to zdá dosť strohé. Autor síce konštatoval nejaké závery ale pri určitých častiach si odporujú. Celkovo mám pocit že stačilo spraviť z toho vedecký príspevok lebo je to na takej úrovni.
Čítaj viac
Viktor Bielik
9.2.2015
Názor čitateľa
Milý Aleš, neviem či označenie veľmi diétny vystihuje obraz publikácie s 245 bibliografickými odkazmi (17 autorových). Ak už sme pri formálnej stránke, minimálne požiadavky na vedeckú monografiu sú v rozsahu troch autórskych hárkov čo je spolu 108 000 znakov. Táto publikáciu má 168 205 znakov. Toto bude asi nad rozsah bežného vedeckého príspevku? Vieš Aleš veľkosť písma má vplyv na celkový počet strán. Nabudúce dám väčšie ;-). Na tému laktát s tebou veľmi rád verejne podiskutujem. Takže, ktoré konkrétne závery si odporujú? Je vskutku úbohé, že niektorí zakomplexovaní "čitatelia" zneužívajú Martinus.sk na liečenie si osobných konfliktov. Neboj už som zvyknutý z predošlých titulov.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Laktát v športovom tréningu - Viktor Bielik
Umenie behať - Viktor Bielik
24,38 €
Ušetríte 0,06 €

„Prevratné myšlienky ku mne vždy prišli v knihách.“

Bell Hooks