Knihy
E-knihy

Nepobozkaná

Vydavateľstvo
Evitapress, 2014
Edícia
Evitínky

To je údel druháčky Dominiky, ktorá si najviac na svete želá, aby sa zbavila nálepky „nepobozkanej“. Jedného dňa sa jej do cesty pripletie Šarkan, chalan s krásnymi očami a nevyspytateľnou povahou, ktorý jej celkom poblázni hlavu...

Čítaj viac

7,59 €

Bežná cena Bežne 7,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Sladkých šestnásť a na obzore žiadny frajer, žiadna pusa, žiadne randenie.
To je údel druháčky Dominiky, ktorá si najviac na svete želá, aby sa zbavila nálepky „nepobozkanej“. Jedného dňa sa jej do cesty pripletie Šarkan, chalan s krásnymi očami a nevyspytateľnou povahou, ktorý jej celkom poblázni hlavu a vnesie jej do života dlhoočakávaný závan romantiky.
Nepotrvá dlho a Dominike sa začnú plniť i najtajnejšie sny. O bozkoch. O láske. O človeku, ktorý dokáže narušiť jej nudný stereotyp.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nepobozkaná - Miroslava Varáčková
Všetko naopak - Ivana Furjelová
15,18 €
Ušetríte 0,80 €

Recenzie, kritiky

Nepobozkaná (Zuzana Ľudviková), citaj.to

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
240
Hmotnosť
210 g
Rok vydania
2014
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Evitapress
Rozmer
125×175 mm
ISBN
9788081760006
Naše katalógové číslo
193164

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

40 hodnotení

29
6
2
2
1

Najužitočnejšie recenzie

Petra
4
4.1.2017
Už podľa nadpisu som vedela že tá kniha sa oplatí kúpiť, všetky tie momenty čo ona prežívala tak ja s ňou je to kniha ktorú vrelo odporúčam každému dievčatu chcelo by to pokračovanie????.
Čítaj viac
Myiušik
2
3.1.2015
Ak mám byť úprimná, neviem prečo autorka neskúsi napísať niečo pre inú vekovú kategóriu než len 16...Dalo by sa to nazvať snením...16 už nemám dávno a možno v tom je asi problém ale aj tak mi všetky tieto príbehy prídu na jedno kopyto a nereálne...2 hviezdičky za...ani neviem za čo...Možno za to, že autorka doteraz píše a že aspoň tá obálka sa hodí k deju...
Čítaj viac
Petra
4.1.2017
Dokonalá
Už podľa nadpisu som vedela že tá kniha sa oplatí kúpiť, všetky tie momenty čo ona prežívala tak ja s ňou je to kniha ktorú vrelo odporúčam každému dievčatu chcelo by to pokračovanie????.
Čítaj viac
Danka
29.9.2016
Peknááá
Toto bola pekná kniha o nepobozkanom dievčati. Aj rodina sa tam rieši a rozvod a také veci, treba prečítať. Mňa bavila a aj staršie, ako ja by sa v nej mohli nájsť. Doporučujem si ju prečítať.
Čítaj viac
Patrícia Babošová
Patrícia Babošová
19.7.2016
Oddychovka
Nepobozkaná - aj keď už nie som násť-ročná, tak ma kniha dokázala zabaviť a prečítala som ju na jednu šupu. Pre mňa to bola veľmi dobrá oddychovka, miestami som sa pousmiala, proste klasika, ktoré každé dievča určite prežívalo vo veku hlavnej hrdinky. Ako sa aj spomína, tak dej je vhodný práve pre dievčatá okolo tých 16 rokov. Celkovo hodnotím knihu veľmi dobre :)
Čítaj viac
Kika
1.2.2016
Názor čitateľa
Sorry, ale toto bola asi najhoršia kniha akú som kedy čítala, fakt sa nehnevajte že to sem píšem ale mne sa táto kniha vôbec nepáčila. Keď si ju porovnám s ostatnými knihami ktoré som čítala (a to ich bolo veľa) tak táto je u mňa na poslednom mieste. Ospravedlňujem sa všetkým, ktorým sa kniha páčila ale podľa mňa to bola blbosť :(
Čítaj viac
Monika Páleníková
16.11.2015
Názor čitateľa
Aj tuto knihu mi doporučila kamarátka ako aj knihu Adaptácia od tejto autorky. Obidve sa mi páčili. Aj táto ma veľmi pohltila, pretože je o mladom dievčati ako som ja a vedela som sa vcítiť do jej pocitov. Doporučujem ju všetkým mladým dievčatám.
Čítaj viac
lenka
20.10.2015
chcem pokračovanie
chcem pokračovanie, táto kniha je skvelá pre niekoho ako ja... mladého... mám rada taketo knihy o láske a o živote a proste chcem vedieť viac ako sa to bude ďalej vyvíjať s hlavnými hrdinami... mohli by ste mi odporučiť ešte nejaké takéto knihy aj od iných autorov alebo zahraničné... aj od tejto si ešte prečítam okrem adaptácie, lebo tu som už čítala
Čítaj viac
nelka
20.10.2016
Názor čitateľa
Džínsový denník odporučam
Čítaj viac
Simona Hubená
Simona Hubená
13.7.2015
NÁDHERNÁ KNIHA !!!
Táto kniha sa mi veľmi páčila ! Bola romantická, napínavá ... Prečítala som ju za deň :) . Odporúčam ju všetkým dievčatám :) .


P.S.: A nezabudnite si pozrieť video o tejto knihe - je krásne :) !
Čítaj viac
Simona Rošková
Simona Rošková
8.5.2015
pohodové čítanie

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Miroslava Varáčková je v čitateľských kruhoch známa slovenská spisovateľka, ktorá pôsobí na knižnom trhu už niekoľko rokov. Autorka píše mysteriózne príbehy alebo zo života, kde patrí aj román Nepobozkaná. Aj napriek tomu, že už nie som najmladšia, pri knihe som sa vôbec nenudila. Do deja som sa doslova „zažrala“ hneď v úvode. Je písaná jednoduchým jazykom pre mladých. Dej je plynulý a pútavý, nemá žiadne medzery, takže sa číta veľmi dobre. Spisovateľka zvolila svieži a zábavný štýl písania, vďaka čomu sa vám strany budú prevracať doslova samé. Pobavili ma milé „prekáračky“, ktoré viedla Dominika so svojim bratom Adamom. Akoby som videla seba a môjho brata. Obdivujem autorku, ako sa dokonalo dokázala vcítiť do pocitov mladého dievčaťa. Hnev, úzkosť, strach a smútok. Všetky tieto vlastnosti Miroslava Varáčková detailne precítila a obohatila nimi srdce a dušu hlavnej hrdinky. Nepobozkaná nie je len o študentskom živote a hľadaní toho pravého, ale autorka načrela hlboko aj do rodinnej atmosféry hlavnej aktérky, ako aj jej priateľa. Ako dieťa z rozvedenej rodiny to Dominika nemala ľahké. Otcova nová známosť, nevlastný súrodenec na ceste, stále unavená a pracovne vyťažená matka a starší brat, ktorý sa nevie zmieriť s otcovým rozhodnutím. Mladá študentka má toho na svojich pleciach naložené dosť. Jej srdiečko ťaží viac bôľov, ako len to, že je nepobozkaná. Cítila som nesmiernu ľútosť nad Dominikou, keď sa cítila nepochopená rodičmi a bratom. Najviac ma dostala tá časť, keď odhalila smutné tajomstvo Šarkana. Až vtedy pochopila a uvedomila si, že rodina je najviac. Nezáleží na tom, ak rodičia nežijú spolu a nie sú ani dokonalí. Dôležité je, že obaja svoje deti ľúbia, podporujú a ochraňujú ich. Šarkan také šťastie doma nenašiel. Ako vraví hlavná hrdinka- láska ľudí mení.

Knihu si určite zamilujú všetky mladé dievčatá. Je to najlepšie čítanie pre dievčatá, ktoré sú vo veku, keď ich mamy už boli určite zamilované. Pevne verím, že po románe siahnu aj mamy a s veľkou radosťou si zaspomínajú na svoju prvú lásku. Oddychové čítanie, ktoré vás chytí za srdce.
Čítaj viac
Dominika Považanová
Dominika Považanová
6.5.2015
Názor čitateľa
Je to najlepšia kniha akú som kedy čítala. Každé dievča v puberte určite zažíva že sa jej niejaký chlapec páči. Keď som sa prvýkrát začítala do knihy nevedela som odlepiť od nej zrak. Čítali ju skoro všetky spolužiačky a veľmi sa im páčila. Už od prvého riadku prežívate perfektný príbeh
Čítaj viac
Liv
20.4.2015
Názor
Táto kniha bola úžasná ! Deň čo deň som ju čítala a mala som ju hotovú asi za 3 dni. Nič prehnané, ani tam nie je ničoho málo, skrátka kniha aká má byť. Mám 11, a už som asi našla žánre ktoré ma bavia :3 Odporúčam kúpiť ! :)
Čítaj viac
nelka
20.10.2016
Názor čitateľa
tereza odporučam ti džínsový deník
Čítaj viac
Tereza
28.4.2015
Názor čitateľa
Tiež sa mi páči tato kniha nievieš mi poradiť spisovatela alebo nejakú knižku na čítanie???
Čítaj viac

Miroslava Varáčková žije a tvorí v Trnave. Je vydatá a má dve malé deti. Píše príbehy pre young aldults (mladých dospelých) a väčšina jej kníh sa radí do žánru fantasy. Je verná novým, originálnym témam. Vo voľnom čase sa venuje svojej rodine, s ktorou často chodí do hôr. Miluje svoje deti, manžela, knihy, turistiku, cestovanie, dobré filmy a rockovú hudbu. Bojí sa hlbokej vody a neznáša faloš.

Čítaj viac


Vydavateľstvo Evitapress sa časom vyprofilovalo na spoločnosť, pod hlavičkou ktorej vydávajú svoje knižky najčítanejšie slovenské autorky. Našimi čitateľmi sú hlavne ženy, ku knižkám z Evitapressu ich pritiahli ich námety, uveriteľnosť a moderný súčasný jazyk našich spisovateliek. Najžiadanejšie „príbehy, ktoré píše život“ vydávame v edícii Evitovky, pre naše najmladšie čitateľky v tínedžerskom veku máme Evitínky, pre milovníčky romantických príbehov Srdcovky, pre tých, čo milujú napínavé romány Detektívky a unikátne kúsky vydávame v edícii Špeciáne.

Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?
Evitapress vznikol v roku 2007 a bola to viac-menej náhoda. Evita Urbaníková ponúkala rukopis svojej prvej knihy Všetko alebo nič viacerým slovenským vydavateľstvám, no žiadne z nich o ňu nemalo záujem. Evita sa rozhodla zariskovať a knihu vydala sama.Jej neuveriteľný úspech ju povzbudil natoľko, že založila vlastné vydavateľstvo Evitapress, ktoré má dnes už v portfóliu viac ako 50 knižných titulov.

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Podľa príbehu, ktorý je v knihe zachytený, podľa jeho spracovania, a v neposlednom rade podľa toho, ako sa autor stavia k prípadnej spolupráci. Máme jasnú predstavu o knižkách, ktoré vydávame, takže máme radi autorov, ktorí komunikujú, pozitívne pristupujú k pripomienkam a stávajú sa členmi našej „evitapressáckej“ rodiny.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?
Tým, že nevsádzame na kvantitu, ale stále si držíme číslo do 20 titulov ročne, si vieme ustrážiť kvalitu každej knižky a sme hrdí na všetky.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Nepobozkaná - Miroslava Varáčková
Všetko naopak - Ivana Furjelová
15,18 €
Ušetríte 0,80 €