Pozrite si ukážku z e-knihy
EPUB PDF MOBI

Miluj svoje telo  E-KNIHA

Zákonitosti hladu, trénovaná sila a ďalšie spôsoby, ako milovať svoje úžasné telo
Cameron Diaz a Sandra Bark  ·  Vydavateľstvo: Motýľ, 2014
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

EPUB

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

MOBI

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

Objednajte si tovar spolu nad 39,00 € a poštovné máte zadarmo!

Poštovné zadarmo nad 39,00 €!

Pri objednávke nad 39,00 € neplatíte v našom obchode poštovné. Kompletné podmienky poštovného.

Naša cena:
9,90 €
Bežná cena:
14,90 €
Ušetríte:
34% (5,00 €)

Okamžite na stiahnutie

Čo znamená tento údaj? Pozrite sa ako prebieha vybavovanie objednávky.E-knihu môžete aj darovať!

Túto elektronickú knihu možno aj darovať inému používateľovi. Stačí dokončiť nákup a v E-knižnici zvoliť možnosť „Darovať e-knihu“. Môžete mu vytlačiť poukážku, poslať ju e-mailom, alebo načasovať, aby mu prišla do e-mailovej schránky vo vami zvolenom dni.
Viac informácií

Pridať do wishlistu
Čo je to wishlist?

Wishlist je zoznam Vašich tajných želaní. Jediným kliknutím si do neho môžete ukladať tituly, ktoré Vás zaujali a ktoré by ste možno v budúcnosti chceli kúpiť pre seba alebo svojich blízkych. Pre používanie wishlistu musíte byť prihlásený.

Pozrieť viac odporúčaní

Zákazníci, ktorí si kúpili túto e-knihu, si kúpili tiež

Nahlásiť chybu

O e-knihe

Vynikajúca príručka o životnom štýle od Cameron Diaz!


"Táto kniha neponúka žiadny cieľ dosiahnuteľný za sedem, tridsať alebo tristošesťdesiatpäť dní. Neponúka žiadne rýchle riešenia. Hovorí o niečom, čo má dlhodobú životnosť. Čo je navždy. To, čo získate, sa nedá odvážiť ani zmerať. No dá sa vyjadriť v konkrétnych hodnotách."
Cameron Diaz

Cameron Diaz sa počas svojej hviezdnej kariéry stala vzorom pre milióny žien. Otvorene však priznáva, že v takej dobrej fyzickej kondícii, v akej je teraz, nebola vždy. V minulosti malo konzumovanie zlých potravín nepriaznivý efekt na jej pleť a zdravie. „Ak sme tým, čo jeme,“ hovorí, „ja som bola burritom s extra syrom a extra omáčkou, bez cibule.“ Jedným zo zásadných životných momentov, keď sa v Cameron prebudila vášeň pre objavovanie najlepších spôsobov starostlivosti o vlastné telo, bola chvíľa, keď pochopila, že medzi výživou a zdravím je veľmi úzka spojitosť. Vo svojej knihe Miluj svoje telo sa s čitateľkami delí o vedomosti, ktoré nadobudla na základe vlastnej skúsenosti a získala v rozhovoroch s odborníkmi v oblasti zdravia.

Cameron začína knihu témou o stravovaní. V úvodných kapitolách vysvetľuje, prečo sa ženy nemajú báť svojho hladu a prečo by mali počúvať inštinkty vlastného tela a uspokojiť ho plnohodnotnou, nutrične bohatou stravou. Cameron tiež píše, aký zásadný význam má pre ženské telo fyzická aktivita. Mnohé ženy uvažujú o cvičení len v kontexte stratených kilogramov a nadobudnutej svalovej hmoty. Neuvedomujú si, že ak sa pri tréningu poriadne spotia, zlepší sa im nálada, nabijú sa energiou a vyhnú sa mnohým ochoreniam. Cameron otvorene ponúka konkrétne návody na to, ako si vybrať vhodný cvičebný program, a prezrádza vlastné tréningové stratégie, vďaka ktorým sa cíti a vyzerá najlepšie, ako sa dá. Vytváranie krásneho zdravého tela sa predsa začína poznaním základných faktov a uvedením poznatkov do praxe.

V knihe Miluj svoje telo s exkluzívnym prebalom nájdu ženy aj intímne rady, ktorými si môžu začať budovať zdravšie telo už teraz, aby v ňom mohli prežiť radostný život.

CAMERON DIAZ debutovala v celovečernom filme ako dvadsaťjedenročná. Odvtedy sa objavila v niekoľkých nízkorozpočtových snímkach, dnes je hereckou hviezdou prvej veľkosti. Angažuje sa v otázkach životného prostredia, vzdelávania a posilnenia postavenia žien a dievčat v spoločnosti. Vyrástla v Južnej Kalifornii, momentálne žije striedavo v Los Angeles a v New Yorku.

SANDRA BARK je úspešnou autorkou v New York Times. Pomáha inteligentným a nadšeným ľuďom pretvoriť ich nápady do kníh. Viac sa o jej práci dozviete na www.sandrabark.com.

Motýľ

Ďalšie tituly vydavateľstva

Pri zrode vydavateľstva MOTÝĽ bola kniha Liečivé rastliny z Božej záhrady od rakúskej autorky Márie Trebenovej. Kniha vyšla na jar v roku 1991 a veľmi úspešne - v celkovom náklade 200 000 výtlačkov na Slovensku a v Čechách.
V súčasnosti je vydavateľstvo MOTÝĽ moderné dynamické vydavateľstvo, ktoré sa flexibilne prispôsobuje vkusu čitateľov a reaguje na trendy a výzvy súčasnosti. V minulosti pod značkou MOTÝĽA vychádzala aj edícia Skvosty svetovej literatúry, kuchárske knihy, športová literatúra a literatúra o životnom štýle, v súčasnosti sa sústreďuje najmä na ženskú literatúru od slovenských autorov, ale prekladá aj úspešné tituly z mnohých oblastí. Už niekoľko rokov MOTÝĽ úspešne ponúka aj edíciu motivačnej literatúry z oblasti financií. Autorom uvedenej série je Robert T. Kiyosaki, ktorý si získal milióny čitateľov po celom svete.

Viac informácií
Pokračovať v čítaní

Poslať doplňujúce údaje o eknihe

Kúpte výhodne spolu

Spolu iba za 20,30 €
(ušetríte 9,50 €)
Kúpiť spolu

Podrobnosti

 • Originálny názov: The Body Book (Kúpiť v originálnej verzii)
 • Počet strán: 288
 • Jazyk: slovenský
 • Rok vydania: 2014
 • Naše katalógové číslo: 193028


Čo si myslíme my

Eva Kianičková - vedúci zákazníckeho servisu

6. apríla 2015      

V prípade tejto knihy som sa nenechala odradiť známou tvárou na obálke, dokonca ani slovenskému prekladu pôvodného názvu (z „The Body Book“ na „Miluj svoje telo“) a išla do toho. A neľutujem.

„Účelom tejto knihy je pomôcť Vám napojiť sa na svoje telo a pochopiť jeho základné potreby a funkcie, aby ste mali dostatočné vedomosti a sebadôveru na vykročenie do sveta, v ktorom budete tou najzdravšou osobou akou sa len dá.“ (Str.178)

Pre všetkých, ktorí nie sú fanúšikmi diét, ale zdravého životného štýlu a pohybu ponúka táto knižka zhrnutie základných faktov, na ktoré možno zabúdame, ale ktorých by sme sa mali držať. Sandra Bark dala spolu s Cameron Diaz skvelú príručku na zdravý životný štýl a poznanie potrieb vlastného tela. Knižka je zábavná, s príkladmi a radami aj do normálneho života. Jediným nedostatkom je, že všetky spomenuté suroviny nedostať aj na slovenskom trhu. Nápady sú však stále naplno využiteľné.
(zobraziť celú recenziu)

Viac hodnotení od ľudí z Martinusu

Hodnotenia čitateľov       (hodnotilo 17 ľudí) Pridať hodnotenie

Povedzte svoj názor na tento titul ostatným návštevníkom aj Vy!

Máte túto e-knihu? Čítali ste ju a máte na ňu svoj názor?

Podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi! Možno im tak pomôžete pri rozhodovaní.

1
Vaše hodnotenie knihy
2
Chcete navrhnúť vaše ďalšie obľúbené tituly? Kliknite.
3
Recenzie a diskusie sú službou pre návštevníkov Martinus.sk. Príspevky sú uverejnené zvyčajne do 24 hodín, vyhradzujeme si však právo neuverejniť a vymazať najmä tie príspevky, ktoré:
 • sú vulgárne alebo urážlivé
 • nesúvisia s titulom alebo témou
 • porušujú alebo vyzývajú porušovať autorské práva
 • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
 • obsahujú akékoľvek URL odkazy
 • nie sú podpísané
Mery Mikešová
Mery Mikešová
27. decembra 2015
     
Reagovať

Buď lepšou verziou samej seba 2

Úžasná inšpiratívna kniha pre každú ženu, ktorá si chce nájsť cestu k lepšiemu ja a každým dňom sa posúvať bližšie k zdraviu, sebavedomiu, kráse a rovnováhe. Knižka je písaná pútavo a motivačne a zároveň jednoducho a zrozumiteľne pre každého, je nabitá užitočnými novými informáciami a zároveň prehľadne zhŕňa známe fakty. Plus Cameron je žena, z ktorej sa oplatí brať si príklad. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (3)   (1)
13. júla 2015
     
Reagovať

Názor čtenáře 2

Skvěle napsaná kniha, přehledná, čtivá, plná zajímavých informací a tipů, určitě doporučuju! Věřím, že pro mnoho čtenářů bude znamenat revoluci v přístupu k sobě samému, pohybu a stravování. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (4)   (2)
27. júna 2015
     
Reagovať

Názor čtenáře 2

Krásně napsaná kniha. Sympaticky,vtipně a srozumitelně podané informace. Výborně se čte. Pro mě velice důležitá ohledně zdravého životního stylu. Mohu jen doporučit. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (4)   (2)
Nikola Guzmická
Nikola Guzmická
18. mája 2015
     
Reagovať Overený nákup

Overený nákup označuje recenzie od prihlásených používateľov, ktorí si predtým kúpili knihu v našom internetovom obchode.

sexy body :) 3

The Body Book som dostala ako darček keď vyšla, ale aj keby som ju nedostala určite by som si ju kúpila aj sama :) mám veľmi rada tieto ženské témy a kniha je podľa mňa veľmi dobre, zrozumiteľne a celkom aj odborne napísaná :) páči sa mi podanie životného štýlu očami Cameron :) vždy pri čítaní tejto knihy mám chuť niečo viac pre seba urobiť :) Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (3)   (0)
Darina Dlábiková
Darina Dlábiková
18. mája 2015
     
Reagovať Overený nákup

Overený nákup označuje recenzie od prihlásených používateľov, ktorí si predtým kúpili knihu v našom internetovom obchode.

starnutie 1

Páčili sa mi tu aj state o starnutí - a ako spomínala a obdivovala svojich starých rodičov a nikdy nepovažovala starobu za niečo strašné. A tiež že osôbka ako ona je tiež len ženou, ktorá varí ale hlavne užíva si život so všetkým čo k tomu patrí Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (2)   (1)
Veve
Veve
14. februára 2015
     
Reagovať

Necakane prekvapenie 2

Som prekvapena velmi slusnou urovnou. cakala som holywoodsky paperback s otrepanymi frazami ale prihovara sa velmi inteligentne a k veci, tak ako je kvalitna vazba knihy tak je kvalitny obsah. Vsetko co je potrebne, aby sme konecne pochopili, alebo si zopakovali ak sme zisli z cesty. Rozhodne cestny clen knizneho klubu. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (3)   (1)
Katka
Katka
1. februára 2015
     
Reagovať

Spokojnost 4

Super kniha. Rozhodla som sa zdravsie jest a viac cvicit, a tato kniha mi padla uplne vhod. Aj ked niektore informacie nie su pre mna nove, kniha dobre vysvetluje suvislosti a ide do hlbky. Je pravda, ze som sa tesila na viac detailov a konkretnych veci zo zivota Cameron, ale aj tak sa mi kniha paci a odporucam ju. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (6)   (2)
Katy
Katy
17. januára 2015
     
Reagovať

Milovat samu seba je najtazsie. 6

Prevziat zodpovednost sama za seba, za svoje zdravie, telo, sexeappeal, radost. Naucit sa pytat: Je to dost dobre pre mna? a nie: Je to dost dobre pre ostatnych?
Naucit sa byt hlavnou postavou vo svojom zivote.
To je hlavna podstata tejto knihy a Cameron dava skvele rady ako to dosiahnut, jednoduchym sposobom vysvetluje aj zlozite procesy v tele a ukazuje ako sa treba lubit.
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (7)   (1)
Tamara V.
Tamara V.
15. januára 2015
     
Reagovať

Názor čitateľa 5

Pre mňa silne motivujúca kniha niečo so sebou urobiť. Mnoho velmi zaujímavých názorov a návodov, ktoré som nikde nečítala, takže si často v knihe listujem aj keď som ju už celu prečítala. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (6)   (1)
lucia
lucia
11. januára 2015
Reagovať

sklamanie

Kniha ma dost sklamala. V celej knihe vlastne opisuje ludske telo, co si mozeme precitat aj v prirodovede alebo biologii alebo si pozriet Bol raz jeden zivot pre deti. Myslela som ze autorka tam da viac zo svojho, viac skusenosti, rad atd. Takze kniha pre tych co si chcu zopakovat ake svaly mame v tele ake su fazy spanku, co je to vylucovanie, potenie. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (8)   (8)
12

Rezervovať titul v kníhkupectve

SLSP online platba Tatrabanka online platba VÚB online platba Unicredit online platba ČSOB online platba Poštová banka online platba VISA online platba Master online platba Paypal online platba Viamo platba