Knihy
E-knihy

Vrbovčanské povesti a báje

Petit Press, 2014
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Petit Press, 2014

„Mestečko Vrbovce leží v nitranskej stolici na hraniciach Moravy. Tu nachodia sa šiance z časov Rákócovských. Z mestečka tohoto pošlo viacej o národ i cirkev zaslúžilých mužov...

Čítaj viac

2,95 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

„Mestečko Vrbovce leží v nitranskej stolici na hraniciach Moravy. Tu nachodia sa šiance z časov Rákócovských. Z mestečka tohoto pošlo viacej o národ i cirkev zaslúžilých mužov. Avšak nechcem písať historiu, ale len poviestky a báje, ktoré mi utkvely v pamäti.“ Klasika zo Zlatého fondu SME.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vrbovčanské povesti a báje - Pavel Beblavý
Zlodejka otcov - Monika Macháčková
9,94 €
Ušetríte 3,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
39
Vydavateľstvo
Petit Press
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
192798
Rok vydania
2014

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Petit Press, a. s., je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfóliá tlačených periodík tvoria denníky SME, ÚJ SZÓ, KORZÁR, regionálne týždenníky MY, týždenníky TV SVET a VASÁRNAP, bezplatné noviny ECHO, dvojtýždenníky THE SLOVAK SPECTATOR , PROFIT a mesačníky LIŠIAK, MAGAZÍN ZDRAVIA a DOMA V ZÁHRADE.Digitálne médiá sú zastúpené najmä najnavštevovanejším spravodajským portálom sme.sk, ktorý má viac ako 2 milióny návštevníkov mesačne.
Prvou knižnou edíciou vydavateľstva bola v roku 2004 Svetová knižnica SME – 20. storočie, neskôr pribudla edícia 19. storočie. V týchto dvoch edíciách vyšlo spolu 80 titulov. Petit Press vydáva aj autorské knihy svojich novinárov, knižné publikácie určené pre deti a mládež a taktiež knihy z oblastí športu, zdravia a vzdelávania.

Koncom roka 2015 vydavateľstvo uviedlo edíciu s názvom Knižná klasika denníka SME. Čitateľom ponúka výber 12 diel z rôznych literárnych žánrov, ktoré iste zaujmú aj náročnejších čitateľov.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Vrbovčanské povesti a báje - Pavel Beblavý
Zlodejka otcov - Monika Macháčková
9,94 €
Ušetríte 3,00 €

„Bola to kniha na zabíjanie času pre tých, ktorí ho majú radšej mŕtvy.“

Macaulayová