Knihy
E-knihy
15,99 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Príbeh slovenskej autorky od ktorého sa nebudete vedieť odtrhnúť, plný iskrenia a erotiky, cez ktorý spoznáte aj novú krajinu a životy ľudí v nej.

Kniha Pakistanská princezná ukrýva pod svojím originálnym názvom strhujúci príbeh krásnej Angeliky. Dynamická Slovenka žijúca vo Viedni prijíma lukratívnu pracovnú ponuku modelky do krajiny, ktorá na prvé počutie v každom naháňa nielen hrôzu, ale aj vyvoláva zimomriavky po celom tele. Napriek dobre mieneným varovaniam rodiny a priateľov odchádza plná očakávania do vzdialeného Pakistanu. Odvážna blondínka, ktorá má už viacero skúseností s modelingom po celom svete, však netuší, že práve tu na ňu čakajú zážitky vystrihnuté ako z neuveriteľného filmu. Angelika si ľahko získava srdcia rodiny hostiteľov, pre ktorých zároveň pracuje. So všetkými si znamenito rozumie. Okrem nevrlého a nevšímavého majiteľa ju má každý rád.

Gori - ako cudzinku s bielou pleťou prezývajú, postupne zapadá do rodiny. Spoznáva ich pestrú kultúru, vieru a hľadá odpovede na všetečné otázky. Všetko mohlo byť také krásne a bez komplikácií, keby sa Angelika nechystala potajomky stretnúť s jedným z dvoch neznámych mladíkov, ktorých spoznala cez facebook. K stretnutiu však nedôjde, pretože ju niekto unesie. Niekoľko dní nepozná meno ani tvár svojho únoscu, ktorý ju drží v povrazoch a so zviazanými očami. Šokujúce odhalenie nastane vtedy, keď Angeliku pod hrozbou prinúti vziať si ho za manžela.

Odpoveď na otázku, kto sa z pakistanských nápadníkov stane jej manželom, sa dozviete pri čítaní vášnivého príbehu s ľahkou erotickou iskrou. Nečakané zvraty a napínavý dej nepustí čitateľa zo svojho zovretia až do poslednej bodky. Ako sa hovorí, zdanie klame. V tomto príbehu si tento krátky, ale výstižný výrok nájde svoje uplatnenie hneď niekoľkokrát. Nechajte sa ovládnuť divou vášňou, drsnou láskou a spaľujúcou nenávisťou hlavnej hrdinky, jej zážitkami a nepredvídateľným vyústením v krajine rovnako tak čarovnej ako i nebezpečnej.

Pakistanská princezná (ukážka)

Čakala som na moment, keď to ticho pretne nejaký zvuk, hoc aj ten najmenší. Trvalo hodinu, kým som sa dočkala. Dvere na mojej izbe zavŕzgali. Osoba vstúpila dnu a položila kľúče na drevený stôl. Bol to zase on. Moje telo sa začalo od strachu triasť. Jeho kroky sa približovali, až kým si nesadol na posteľ vedľa môjho zviazaného tela. Dlho neváhal a nemárnil zbytočne čas. Rukou sa znovu dotkol mojich vlasov. Chvíľku sa s nimi pohrával. Nevidela som ho, čo s nimi robil, ale pripadalo mi to, akoby ich hladkal.
Všimol si, že som pri vedomí a nespím. Nedalo sa to zatajiť. Triaslo ma ako pri zimnici. Tak veľa som mu toho chcela povedať a teraz nedokážem vydať hláska. Nemám odvahu vysloviť ani slovíčko. Znovu odhrnul moje vlasy, aby sa mu naskytol pohľad na moju šiju.
Myslela som si, že i tento raz sa iba popozerá a nakoniec ma nechá na pokoji a odíde. Nebránila som sa, hoci mi bol jeho dotyk nepríjemný. Zrazu som spozorovala, že zmenil pozíciu. Ten hajzel si ľahol vedľa mňa! No výborne! Jeho mohutné telo sa priblížilo celkom k tomu môjmu. Jeho prst sa dotkol môjho odhaleného ušného lalôčika.
To už bolo na mňa príliš a vybuchla som zlosťou.
„Ak sa ma ešte raz dotkneš, prisahám, že to horko oľutuješ!“ zasyčala som jedovato ako had. Ani neviem, ako tá hrozba vyšla z mojich úst, ale už som mala jeho slizkých dotykov viac než dosť.
Akoby som na stenu hrach hádzala! Neprišla žiadna odpoveď, ani najmenšia reakcia. Bodaj by aj reagoval, zviazaná som bola predsa ja a nie on. On bol ten, kto mal opraty v ruke.
Čo teraz asi tak zamýšľa? Och, to hádam nie! Ten drzý bastard si ma nástojčivo pritiahol celkom blízko k sebe. Cítila som, ako sa jeho telo dotklo toho môjho. To mala byť asi pomsta za moju drzú poznámku. Jeho dych sa začal značne zrýchľovať. I naďalej sa mu ponúkal pohľad na moju poodhalenú šiju. Nemohla som sa hýbať a navyše som ani nič nevidela. Vnemy sprostredkované cez dotyky boli jediné, ktoré mi neboli zakákané. Jeden z nich bol práve dotyk jeho pier na mojom krku. Nemohla som uveriť, že to naozaj urobil. Pokožka pod jeho perami ma pálila ako žeravý uhlík. Tak veľmi som sa preľakala, až som musela nahlas zhíknuť. Moja reakcia ma samu prekvapila. Výkrik do tmy sa však ukázal ako veľká chyba!
Po mojom kriku mi jednou rukou prikryl ústa, aby som už nemohla vydať ani hláska. Bála som sa, čo sa bude diať teraz. V duchu som sa začala modliť. Už som začínala veriť, že mi ublíži.
Odporný neznámy chlap ma začal vášnivo bozkávať po krku a šiji. Jednou rukou mi držal ústa a druhou ma chytil na zátylku. Jeho pery boli také žiadostivé, až som si myslela, že ho od seba už nedostanem. Každý jeden bozk mi spôsobil chvenie do takej miery, že bolo zaiste viditeľné. Snažila som sa mu v tom zabrániť. Samozrejme, do tej miery, do akej mi to daná situácia dovoľovala. Veľa som však toho narobiť nemohla, poloha a povrazy mi nedovolili brániť sa.
V jednom momente som dostala nápad. Prestala som sa pokúšať o obranu. To ho prekvapilo a prestal ma bozkávať. Možno si myslel, že nado mnou vyhral, ale ja som v skutočnosti kula svoj plán. Keď mi pustil ústa, konečne som sa mohla poriadne nadýchnuť. Potom som spustila.
„Prečo ma nerozviažeš a nedáš mi šancu brániť sa?“ spýtala som sa nahnevane......

Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
260
Hmotnosť
330 g
Rok vydania
2014
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Via Bibliotheca
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788089527625
Naše katalógové číslo
191300

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

38 hodnotení

32
3
1
2
0

Michaela
28.6.2017
Pakinstanská princezná
Vyborna kniha, casto na nu myslim aj par dni po precitani. Docitala som sa, ze ma aj volne pokracovanie. Urcite si ho zozeniem.
Kniha ma zaujimavy dej a je napinava. Dopredu nemozno predpokladat ako to nakoniec skonci :)
Čítaj viac
Alena Skorcikova
Alena Skorcikova
10.11.2016
výborna
Kniha je výborna precitala som ju jednym dychom dej sa mi pacil mam rada knihy tohto žánru a chcela som sa spýtat nebude aj v elektronickej podobe dakujem
Čítaj viac
Ing. Králiková Milota
7.11.2016
Nádherná kniha
Po prečítaní knihy , som mala pocit , že snáď som v živote lepšiu knihu neprečítala.Je pútavá, zaujímavá a dosť smutná. Hovorím o knihe Slzy predaných dievčat.Veľmi vydarené dielo autorky.Teším sa na ďalšie podobné knihy, ktoré pripravila pre nás čitateľov.
Čítaj viac
Olga
24.8.2016
Brava!
Dnes k poledni jsem začala číst Moničinu knihu Pákistánská princezna a ted odpoledne jsem ji dočetla! Přečetla jsem ji doslova jedním dechem. Stejně jako předešlou knížku Slzy prodaných dívek. Vřele doporučuji!
Čítaj viac
Michaela
18.8.2016
Názor čitateľa
Veľmi sa mi páčil štýl rozprávania autorky píše to pútavo a knihu som zhltla za 6 hodín čítania. Hlavný hrdina mi príde príliš liberálny na Pakistanca. Kto by sa nezaľúbil do hlavného hrdinu drsný, namyslený a arogantný romantik ten typ záporného hrdinu o ktorom sníva tajne skoro každá. Úprimne muži z východu majú silne kultúrne vštepené postavenie žien v rodine a spoločnosti. Neviem si predstaviť reálne muža z Pakistanu s vlastnosťami , ktoré mal hrdina Pakistanec v knihe. Takže dievčatá pozor aby ste si nevytvorili mylnú predstavu o mužov z arabských krajín. Ako príbeh úžasný ale pozor čo nás ovplyvní.
Čítaj viac
Miroslava Manáková
Miroslava Manáková
16.7.2016
nádherná kniha
Táto úžasná kniha bude vo mne ešte veľmi dlho doznievať. Od začiatku až do konca som bola v napätí, ako sa príbeh krásnej Angeliky skončí. Vášnivý príbeh plný vášne, lásky, ale aj nenávistí vás úplne pohltí a nebudete sa môcť od príbehu odtrhnúť, až kým ho neprečítate do konca. Ja osobne som sa zamilovala nielen do tohto príbehu, ale aj do muža, ktorého meno vyslovovať nebudem, aby som neprezrádzala dej. Opisy prostredia a Pakistanu sú tak dôveryhodné, že to pri čítaní budete vnímať, akoby ste boli priamo v deji. Monika, ďakujem za krásny žážitok, kde mi miestami až slzy vyhŕkli.
Čítaj viac
Bára
1.3.2016
Monika Wurm
je pre mňa po prečítaní jej druhej knihy svetielkom na konci tunela medzi slovenskými autorkami, ktorých kvalita (teda nie ich, ale ich tvorby) ide v poslednom čase mierne dolu vodou. Monikine knihy sú iné, hoci sa točia stále okolo klasických vzťahových a láskových tém. Sú iné prostredím, spôsobom písania, malým výskytom klišé a tým, ako Vás dokážu vtiahnuť do deja. Ako písali aj iné čitateľky, autorka má talent opísať scény a situácie tak, že máte pocit, akoby ste tam naozaj boli. Nazerali cez okienko do chalúpky v pakistanských horách, prechádzali rukami po nástenných gobelínoch...a to je na tom to úžasné. Prenesie Vás na chvíľu mimo reality, do celkom iného sveta. O to predsa pri čítaní ide, nie? To je zároveň dôvod, prečo privriem očko aj nad gramatickými/ štylistickými chybami, ktoré ma mierne vyrušovali (kôli, moc...), ale to je skôr asi vecou korektora, že ich nevychytal. Určite odporúčam!
Čítaj viac
Miška
17.2.2016
Pekný ľúbostný príbeh
Pekný ľúbostný príbeh - romantické prostredie - lovestory ako má byť ! Nič viac za tým hľadať netreba ale môže konkurovať zahraničným ľúbostným knihám. Určite kniha Slzy predaných dievčat je top 1 od tejto autorky.
Čítaj viac
Mgr. Martina Kiapešová
Mgr. Martina Kiapešová
1.2.2016
Sklamanie
Nuž, pre mňa knižka bola veľmi veľkým sklamaním. Ako prvú som čítala od spisovateľky Slzy predaných dievčat a čakala som čosi podobne strhujúce. Bez ohľadu na skutočnosť, že toto bola jej prvá knižka, od prvej vety som mala pocit, že čítam nejaký pokus o vytvorenie knihy 15-ročnej tínedžerky. Dialógy silené, samotná hrdinka na jednej strane rozhodná, na druhej strane pokorná, niekedy vzdorovitá, niekedy poslušná, akoby veľké dieťa. Zápletka ako taká je zaujímavá, no spracovanie ma vôbec nedostalo na tú správnu vlnu.
Čítaj viac
Melanie
6.1.2016
Nakoniec som zmenila nazor
Knihu som dočitala len včera a preto som sa rozhodla hned napisat aj recenziu. Od M.Wurm som citala este Slzy predanych dievcat, bola to pre mna TOP kniha, ktora podla mna zatial nema konkurenciu. Kniha Pakistanská princezna sa mi pacila ale menej ako Slzy.... Zo zaciatku sa mi zdal ten pribeh taky naivny... to dopisovanie s facebook-ovymi priatelmi aj nasledne ta svadba.. take malo uveritelne pre mna.. je to cisto moj osobny nazor... Ale ked som si knihu docitala, tak celkovy dojem je uzasny, clovek by mal knizku hodnotit az po docitaní, lebo este nevie ako sa to cele moze vyvinut... Urcite odporučam! :-)
Vec, kt. mi naozaj vadila boli gramaticke chyby.. Bolo ich pomerne dosť co som ani necakala, vo vačšine pripadov bolo slovo kvôli napisané ako "kôli". Aj iné chybičky tam boli. Inak super! :-)
Čítaj viac

Čítaj viac

„Knižnice sa stali mojou cukrárňou.“

Juliana Kimball