Knihy
E-knihy

Umenie prokrastinácie

Sprievodca efektívnym zaháľaním, ničnerobením a otáľaním John Perry

Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
NOXI, 2014

Možno sa to vzpiera vašej intuícii, ale funguje to: množstvo vecí môžete vybaviť tým, že ich odložíte. John Perry tomu hovorí štruktúrovaná prokrastinácia, a ak patríte k tým, ktorí neprestajne bojujú s termínmi...

Čítaj viac

6,90 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Možno sa to vzpiera vašej intuícii, ale funguje to: množstvo vecí môžete vybaviť tým, že ich odložíte. John Perry tomu hovorí štruktúrovaná prokrastinácia, a ak patríte k tým, ktorí neprestajne bojujú s termínmi, uprednostňujú rozptýlenie pred prácou, namiesto platenia účtov surfujú na webe a dôležitý darček k narodeninám zháňajú cestou na oslavu, potom táto kniha zmení váš život. Pravda, ak sa dostanete k tomu, aby ste si ju prečítali.
„Neodkladajte čítanie tohto čarovného návodu na efektívnejšiu prokrastináciu. Doktor Perry je Fabius Cunctator v našej vojne proti Hannibalovmu vojsku nedorobkov. Preč s vami, slony otravných povinností.“
Čítaj viac
Kúpte spolu
Umenie prokrastinácie - John Perry
Hodnej kluk - Sarina Bowen, Elle Kennedy
15,40 €
Ušetríte 8,55 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Art of Procrastination
Rok vydania
2014
Počet strán
96
Vydavateľstvo
NOXI
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
188257

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

6 hodnotení

5
1
0
0
0

Aďa
14.4.2014
Názor čitateľa
veľmi pobavilo, vystihlo, nepíšem sem moc skoro? a prečo vlastne už teraz?
Čítaj viac
17.11.2013
Názor čitateľa
oddychové minidielko, určite urobí dobrú náladu, ľahké čítanie
Čítaj viac
IKm
21.10.2013
Zaujímavé čítanie
Hodnotenie pridám pri najbližšej príležitosti.
Čítaj viac
Juraj
18.10.2013
Nechame to na zajtra
Aj by som pridal hodnotenie, ale mam prave nieco dolezitejsie niekde v strede mojho zoznamu priorit :D
Čítaj viac
Michal
3.10.2013
Výstižná
Krátka a malá knižka, ktorá však obsahuje všetko, čo obsahovať mala. Odporúčam všetkým terajším prokrastinátorom a aj tým, ktorí smerujú na nebezpečné prokrastinátorské chodníčky.
Čítaj viac
Agat
10.9.2013
Úžasná kniha
Strašne vtipná kniha, smial som sa ako už dávno nie. Autor to vystihol
Čítaj viac

NOXI – vydavateľstvo kníh pre zdravý životný štýl a chvíle pohody Vydavateľstvo NOXI sa od svojho vzniku v roku 2004 zaoberá vydávaním kvalitnej populárno-náučnej literatúry a beletrie zahraničných aj domácich autorov. Pôsobí na českom a slovenskom trhu.

Edičný program vydavateľstva reaguje na aktuálne trendy, ale ponúka aj čitateľsky dlhodobo zaujímavé témy v týchto oblastiach:

  1. Ezoterika a spiritualita. Knihy o duchovne dlhodobo oslovujú čitateľov, ktorí sa zaujímajú o svet za hranicami bežného vnímania. NOXI ponúka širokú škálu titulov pre záujemcov o východné náboženstvá, kresťanstvo, ale aj knihy o ezoterických učeniach. Nevyhýba sa pritom ani kontroverzným témam.

  2. Zdravie a životný štýl. Knihy o zdraví boli od začiatku pilierom vydavateľstva NOXI. Aj v súčasnosti ponúka tituly, vďaka ktorým si čitatelia nájdu cestu k zdravšiemu životu – či už cestou prípravy zdravých pokrmov, alebo vďaka programom na udržanie zdravého životného štýlu.

  3. Self-help a motivácia. Vydavateľstvo NOXI sa venuje aj čoraz populárnejším knihám v oblasti motivácie v pracovnom aj súkromnom živote. Ponúkame knihy, ktoré priamo povzbudzujú k lepšej produktivite, plnohodnotnému životu, ale aj životné príbehy, ktoré neraz oslovujú viac ako poučky odborníkov. Nechýbajú tu ani poradcovia pre rodičov.

  4. Romány a knihy pre deti. V neposlednom rade sa NOXI venuje aj vydávaniu románov, či už historických, alebo súčasných. Taktiež vydáva knihy pre najmenších čitateľov.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Umenie prokrastinácie - John Perry
Hodnej kluk - Sarina Bowen, Elle Kennedy
15,40 €
Ušetríte 8,55 €