Knihy
E-knihy

Umenie prokrastinácie

Sprievodca efektívnym zaháľaním, ničnerobením a otáľaním John Perry

NOXI, 2014
Okamžitý download
PDF
Akcia
Vydavateľstvo
NOXI, 2014

Možno sa to vzpiera vašej intuícii, ale funguje to: množstvo vecí môžete vybaviť tým, že ich odložíte. John Perry tomu hovorí štruktúrovaná prokrastinácia, a ak patríte k tým, ktorí neprestajne bojujú s termínmi...

Čítaj viac

6,90 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Zľava 30%
platí do 2.7.2018

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Možno sa to vzpiera vašej intuícii, ale funguje to: množstvo vecí môžete vybaviť tým, že ich odložíte. John Perry tomu hovorí štruktúrovaná prokrastinácia, a ak patríte k tým, ktorí neprestajne bojujú s termínmi, uprednostňujú rozptýlenie pred prácou, namiesto platenia účtov surfujú na webe a dôležitý darček k narodeninám zháňajú cestou na oslavu, potom táto kniha zmení váš život. Pravda, ak sa dostanete k tomu, aby ste si ju prečítali.
„Neodkladajte čítanie tohto čarovného návodu na efektívnejšiu prokrastináciu. Doktor Perry je Fabius Cunctator v našej vojne proti Hannibalovmu vojsku nedorobkov. Preč s vami, slony otravných povinností.“
Čítaj viac
Kúpte spolu
Umenie prokrastinácie - John Perry
Láska zvoní vždy dvakrát - Katarína Pivarčiová
9,80 €
Ušetríte 10,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Art of Procrastination
Rok vydania
2014
Počet strán
96
Vydavateľstvo
NOXI
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
188257

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

6 hodnotení

5
1
0
0
0

Michal
3.10.2013
Výstižná
Krátka a malá knižka, ktorá však obsahuje všetko, čo obsahovať mala. Odporúčam všetkým terajším prokrastinátorom a aj tým, ktorí smerujú na nebezpečné prokrastinátorské chodníčky.
Čítaj viac

NOXI – vydavateľstvo kníh pre zdravý životný štýl a chvíle pohody Vydavateľstvo NOXI sa od svojho vzniku v roku 2004 zaoberá vydávaním kvalitnej populárno-náučnej literatúry a beletrie zahraničných aj domácich autorov. Pôsobí na českom a slovenskom trhu.

Edičný program vydavateľstva reaguje na aktuálne trendy, ale ponúka aj čitateľsky dlhodobo zaujímavé témy v týchto oblastiach:

  1. Ezoterika a spiritualita. Knihy o duchovne dlhodobo oslovujú čitateľov, ktorí sa zaujímajú o svet za hranicami bežného vnímania. NOXI ponúka širokú škálu titulov pre záujemcov o východné náboženstvá, kresťanstvo, ale aj knihy o ezoterických učeniach. Nevyhýba sa pritom ani kontroverzným témam.

  2. Zdravie a životný štýl. Knihy o zdraví boli od začiatku pilierom vydavateľstva NOXI. Aj v súčasnosti ponúka tituly, vďaka ktorým si čitatelia nájdu cestu k zdravšiemu životu – či už cestou prípravy zdravých pokrmov, alebo vďaka programom na udržanie zdravého životného štýlu.

  3. Self-help a motivácia. Vydavateľstvo NOXI sa venuje aj čoraz populárnejším knihám v oblasti motivácie v pracovnom aj súkromnom živote. Ponúkame knihy, ktoré priamo povzbudzujú k lepšej produktivite, plnohodnotnému životu, ale aj životné príbehy, ktoré neraz oslovujú viac ako poučky odborníkov. Nechýbajú tu ani poradcovia pre rodičov.

  4. Romány a knihy pre deti. V neposlednom rade sa NOXI venuje aj vydávaniu románov, či už historických, alebo súčasných. Taktiež vydáva knihy pre najmenších čitateľov.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Umenie prokrastinácie - John Perry
Láska zvoní vždy dvakrát - Katarína Pivarčiová
9,80 €
Ušetríte 10,00 €

„Spisovateľ je človek, ktorému nestačia knihy tých druhých.“

Shaw G.b.