Knihy
E-knihy

Sobáš z rozumu

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ, 2014
2. diel série
Klub tých, čo prežili

Vincent Hunt, vikomt Darleigh, zúfalo túži uniknúť pred matkou a tromi sestrami, ktoré sa mu pokúšajú nájsť nevestu. Utečie do odľahlej dediny, no aj tam mu nastražia manželskú pascu. A keď sa ho slečna Sophia Fryová pokúsi...

Čítaj viac

6,60 €

Bežná cena Bežne 9,95 €

Ušetríte 34%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Vincent Hunt, vikomt Darleigh, zúfalo túži uniknúť pred matkou a tromi sestrami, ktoré sa mu pokúšajú nájsť nevestu.
Utečie do odľahlej dediny, no aj tam mu nastražia manželskú pascu. A keď sa ho slečna Sophia Fryová pokúsi zachrániť, v dôsledku čoho ju vyhodia z domu, Vincent je nútený konať. Riešenie pre nich oboch vidí v sobáši z rozumu. Plachá Sophia spočiatku jeho ponuku odmieta, ale napokon súhlasí.
Môže však z takej chladnej, rozumnej dohody vzplanúť oheň veľkej lásky, po ktorej obaja tak túžia?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sobáš z rozumu - Mary Balogh
Žiť pre lásku - Mary Balogh
13,20 €
Ušetríte 6,70 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
304
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
186278
Rok vydania
2014

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,4 / 5

13 hodnotení

7
4
2
0
0

Veronika Sieklová
Veronika Sieklová
11.8.2016
Obyčajná romantická kniha
Už na začiatku knihy človek vie, ako sa skončí ... Radšej mám knihy s nepredvídateľným koncom ... Ale na pohodové čítanie je super, ak človek od knihy veľa neočakáva a chce si oddýchnuť od napätých situácií :)
Čítaj viac
Beth
25.2.2016
Mary Balog
Mám rada túto autorku, príbeh o Vincentovi a Sophii opäť nesklamal. Tak trochu mi pripomenul príbeh o Popoluške a bohatom princovi ... akurát ten koniec ostal tak trochu otvorený.
Inak krásny a romantický príbeh.
Čítaj viac
Lucia Bobovská
Lucia Bobovská
3.11.2014
Nesklamalo
Pokračovanie série nesklamalo, vtiahlo do deja a ponúklo neštandardného hlavného hrdinu....neostáva nič iné, len dodať, stojí za to si prečítať a už sa teším na ďalšie pokračovanie...palec hore
Čítaj viac

Rodáčka z Walesu, úspešná a obľúbená autorka historických romancí. Za svoj život napísala desiatky románov a, na radosť jej fanúšičiek, neustále vychádzajú ďalšie. :-)

Čítaj viac

Slovenský spisovateľ je jedno z najstarších slovenských vydavateľstiev. Za viac ako 60 rokov svojej existencie vydalo takmer 5 200 kníh v celkovom náklade vyše 47 miliónov výtlačkov. Orientuje sa na vydávanie beletrie, a to pôvodnej slovenskej i preloženej. Jeho najznámejšou edíciou je Zelená knižnica. Jeho najpredávanejšími autormi sú Katarína Gillerová, Zuzka Šulajová, Jana Pronská, Lucia Sasková, Daniel Silva, Felix Francis, Agatha Christie a ďalší.Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?
Založili ho slovenskí intelektuáli v roku 1951 v Bratislave a hneď od začiatku vydávalo nielen knižné diela, ale aj časopisy. Okrem literárnych skvostov tu vyšiel aj Karol May či prvá „bondovka“ Iana Fleminga a vychádzal tu aj populárny časopis Expres a Revue svetovej literatúry, v ponovembrovom období zase „bájna Angelika“ či Vtáky v tŕní, Literárny týždenník a Kultúrny život. K 1. 1. 1993 sa vydavateľstvo transformovalo na akciovú spoločnosť a tento dátum pokladá legislatíva za dátum vzniku vydavateľstva. Takže narodeniny môžeme oslavovať dvakrát, raz dokonca spolu so samostatným Slovenskom.

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Snažíme sa vybrať z ponuky rukopisov to najlepšie a najmä to, čo má šancu zaujať súčasného čitateľa. Nekúpené a nečítané knihy patria k tým najsmutnejším veciam na svete. Veľa autorov sa rokmi zžilo s naším vydavateľstvom a tým sme vydali a vydávame všetko, čo napíšu, pokiaľ to zodpovedá ich a našej úrovni. Jazyk a štylistika sa u nás stále nosia a naše texty patria stále k tým najlepšie apretovaným.

Na ktoru knihu ste najviac hrdi?
Na tú, ktorá práve vychádza.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Sobáš z rozumu - Mary Balogh
Žiť pre lásku - Mary Balogh
13,20 €
Ušetríte 6,70 €

„Vidiek, to je kniha. Mestá sú potom noviny plné lží.“

Pavón