Pozrite si ukážku z e-knihy
EPUB MOBI

Návrat mistra  E-KNIHA CZ

František Niedl  ·  Vydavateľstvo: Moba, 2014
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

MOBI

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

Objednajte si tovar spolu nad 39,00 € a poštovné máte zadarmo!

Poštovné zadarmo nad 39,00 €!

Pri objednávke nad 39,00 € neplatíte v našom obchode poštovné. Kompletné podmienky poštovného.

Naša cena:
7,55 €
Bežná cena:
12,24 €
Ušetríte:
38% (4,69 €)

Okamžite na stiahnutie

Čo znamená tento údaj? Pozrite sa ako prebieha vybavovanie objednávky.E-knihu môžete aj darovať!

Túto elektronickú knihu možno aj darovať inému používateľovi. Stačí dokončiť nákup a v E-knižnici zvoliť možnosť „Darovať e-knihu“. Môžete mu vytlačiť poukážku, poslať ju e-mailom, alebo načasovať, aby mu prišla do e-mailovej schránky vo vami zvolenom dni.
Viac informácií

Pridať do wishlistu
Čo je to wishlist?

Wishlist je zoznam Vašich tajných želaní. Jediným kliknutím si do neho môžete ukladať tituly, ktoré Vás zaujali a ktoré by ste možno v budúcnosti chceli kúpiť pre seba alebo svojich blízkych. Pre používanie wishlistu musíte byť prihlásený.

Pozrieť viac odporúčaní

Zákazníci, ktorí si kúpili túto e-knihu, si kúpili tiež

Nahlásiť chybu

O e-knihe

Pán Milána Gian Galeazzo Visconti usiluje o vévodskou korunku, kterou mu však může udělit jenom Václav IV., král český a římský. A tak se Lukáš, vážený platnéřský mistr, musí vydat do dalekých Čech, do rodné Prahy, aby pro svého pána onu vytouženou korunku získal. Cesta je to dramatická a Lukáš se nejednou ocitne na hranici života a smrti. Naštěstí je mu v patách tajný strážce Sergio, bez něhož by měl Lukáš mnohem menší šanci na přežití. A to ještě netuší, že i v Praze na něj čekají stíny minulosti...
Dokáže se vypořádat s intrikami pražské šlechty? A odolá pokušení vrátit se k manželce a malému synkovi dřív, než splní stanovený úkol?

Moba

Ďalšie tituly vydavateľstva

Nakladatelství MOBA vzniklo v roce 1991 a v současnosti patříme mezi největší a nejvýznamnější nakladatelství v České republice. Vydáváme kvalitní knihy v mnoha edicích, jako jsou Severská krimi, Historický román, Světová krimi, Literatura faktu, Původní česká detektivka, Společenský román, Rádce. Naši kmenoví autoři jsou např. Vlastimil Vondruška, Anthony Doerr, Deon Meyer, Hakan Nesser, Arnaldur Indridason, František Niedl, Michael Robotham, Johan Theorin, Benjamin Black, Hana Marie Körnerová a další.

Viac informácií
Pokračovať v čítaní

Poslať doplňujúce údaje o eknihe

Kúpte výhodne spolu

Spolu iba za 16,54 €
(ušetríte 8,65 €)
Kúpiť spolu

Podrobnosti

  • Počet strán: 304
  • Jazyk: český
  • Rok vydania: 2014
  • Naše katalógové číslo: 186096


Hodnotenia čitateľov       (hodnotil 1 človek) Pridať hodnotenie

Povedzte svoj názor na tento titul ostatným návštevníkom aj Vy!

Máte túto e-knihu? Čítali ste ju a máte na ňu svoj názor?

Podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi! Možno im tak pomôžete pri rozhodovaní.

1
Vaše hodnotenie knihy
2
Chcete navrhnúť vaše ďalšie obľúbené tituly? Kliknite.
3
Recenzie a diskusie sú službou pre návštevníkov Martinus.sk. Príspevky sú uverejnené zvyčajne do 24 hodín, vyhradzujeme si však právo neuverejniť a vymazať najmä tie príspevky, ktoré:
  • sú vulgárne alebo urážlivé
  • nesúvisia s titulom alebo témou
  • porušujú alebo vyzývajú porušovať autorské práva
  • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
  • obsahujú akékoľvek URL odkazy
  • nie sú podpísané
Petr Čapek
Petr Čapek
10. mája 2014
     
Reagovať

Názor čtenáře 1

Jak si již mnozí čtenáři Platnéřské série zvykli, autor se opravdovými historickými reáliemi zaobírá jen okrajově a svůj příběh staví hlavně na vztazích hlavních postav. Na jednu stranu někteří mohou namítnout, že to není pořádný historický román, když chybí detailní popisy a ta správná atmosféra. Možná to pravda je, ovšem na druhou stranu se zde autor nesnažil působit jako český Ken Follet nebo Umberto Eco. Platnéřská série je spíše oddechovým dobrodružným čtením, které se odehrává na historickém základu a k tomu lehký nástin naprosto postačuje.Na druhou stranu se autorovy podařilo krásně vystihnout jednotlivé postavy a vztahy mezi nimi. Tudíž čtenář nemá potíž se vcítit do jednotlivých postav, které jsou snadno uvěřitelné a nepůsobí v příběhu jakoby naroubovaným dojmem. Největším pozitivem knihy je úžasná čtivost. Niedl dokázal vystavět příběh na nijak komplikovaném základu a nenutí tak čtenáře aby se babral s nekonečnými souvětími a nekonečným množstvím detailů.
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (1)   (0)

Rezervovať titul v kníhkupectve

SLSP online platba Tatrabanka online platba VÚB online platba Unicredit online platba ČSOB online platba Poštová banka online platba VISA online platba Master online platba Paypal online platba Viamo platba