Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Tento titul si u nás môžete zakúpiť za skvelú cenu aj v dvoch rôznych kolekciách: Divergencia III. s trilógiou v brožovanej väzbe alebo ako kolekciu Divergencia II. v pevnej väzbe :-)
Exkluzívna zbierka poviedok k megaúspešnej dystopickej sérii kníh od Veronicy Roth - Divergencia, Rezistencia a Experiment.
Zbierka príbehov približuje život Tobiasa Eatona, neskôr známeho ako Štyri. Zistite, čo sa premieľalo hlavou Tobiasovi pred jeho rozhodovacou ceremóniou, čo ho donútilo opustiť rady Sebazaprenia, ako si poradil s iniciačnou skúškou v Neohrozenosti, prečo si vybral postavenie, v ktorom napokon stretol Tris, ktorá navždy zmenila jeho život.

Veronica Roth nám v poviedkach Utečenec, Kandidát, Syn a Zradca predstaví Tobiasa Eatona-Štyriho, ako sme ho doteraz nepoznali. Súčasťou knihy sú aj tri exkluzívne scény z knihy Divergencia vyrozprávané z Tobiasovho pohľadu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Štyri (Zbierka poviedok k sérii Divergencia) - Veronica Roth
Divergencia I. (kolekcia troch titulov) - Veronica Roth
43,93 €
Ušetríte 7,87 €

Recenzie, kritiky

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Four
Rozmer
130×210 mm
ISBN
9788055612850
Vekové odporúčanie
15+
Počet strán
304
Hmotnosť
450 g
Rok vydania
2015
Naše katalógové číslo
183799
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

156 hodnotení

99
33
17
5
2

10.1.2017
Super!
Po prečítaní experimentu vo mne ostal taký ten nepríjemný pocit prázdnoty, ktorý ostane, keď dočítate nejakú super knihu a už viete, že aj keby ste ju čítali znova, už nebudete mať z toho ten super pocit ako prvýkrát. Kniha Štyri tento pocit prázdnoty perfektne zaplnila a mohla som niektoré časti Divergencie zažiť znova. Úžasne písané, skvelý nápad. Pre každého fanúšika Divergencie je to povinné čítanie :)
Čítaj viac
lucy
9.11.2016
Názor čitateľa
kniha ako aj celá seria sa mi páčila,zaujala ma zápletka ale aj celkovo ako autorka dokázala vymysielť celkom nové prostredie,nový svet a všetko čo s tým súvisí...nemusí sa páčiť každému no mňa rozhodne zaujala :)
Čítaj viac
26.7.2016
Fajn
Som veľká fanúšička Divergencie, preto som neváhala prečítať aj túto knihu. Dej nebol až tak strhujúci a veci z tej knihy by sa dali aj domyslieť, ale bolo zaujímavé vidieť scény z Divergencie aj z Tobiasovho pohľadu. Je to taká oddychovka, ale aj tak odporúčam.
Čítaj viac
2.6.2016
doplnenie infrormacii
Knizka bolapisana zaujimavym sposob a sam som ostaval prekvany styoho co vsetko sa stihlo udiat pocas prvej knihy divegencia a ako sa na niektore udalsoti pozeral Tobias. Velmi ocenujem ze autorka napisala aj tieto 4 pribehy a dala nam moznost nahliadnut na cast pribehu aj s pohladu Tobiasa.
Čítaj viac
Zuzana Rongeová
30.5.2016
Milujem ho...uhm... teda tú knihu :D :*
Štyri - Tobias je úplne dokonalý. Vždy som chcela o ňom vedieť viac a vidieť svet divergentných z jeho pohľadu a teraz je to už možné. :* On je dokonalý, aj keď jeho detstvo také nebolo. Chápem jeho rozhodnutie v 16-tich rokoch. Všetci ho milujeme a aj budeme pretože je to neodmysliteľná postava série Divergencia a bez neho by to nebolo trošičku ono aj keď hlavná je tam Tris, ktorá je zase neodmysliteľná súčasť jeho. :* :3 I LOVE IT. :D
Čítaj viac
Pavlina Cenknerová
23.5.2016
Nádherná bodka
Na "poslednú" knihu Divergencie som sa veľmi tešila. Je super, že vidíme veci aj z Tobiasovho pohľadu. Autorka prezradí aj to čo sme sa doposiaľ nedozvedeli alebo niektoré veci objasní až do poslednej bodky. A pre milovníkov Tris a Tobiasa je v knihe pár scén, ktoré už poznáme, ale zo ženského pohľadu.
Čítaj viac
Michaela Turčanová
17.5.2016
Názor čitateľa
Skvelá kniha, ostatne ako všetky zo série Divergencia. Bolo skvelé nahliadnuť do Tobiasovho života. Veľmi sa mi páčilo ako autorka čitateľom priblížila čím všetkým musel Tobias prechádzať a ako náročne bolo pre neho opustiť svoju frakciu aj po tom, čo sa už ocitol medzi Neohrozenými.
Čítaj viac
Alena Čavojcová
12.5.2016
super
Knižka troška iná ako ostatné zo série. Je to ale spôsobené, že je to písané z pohľadu Tobiasa. Určite sa oplatí prečítať najprv prvé 3 a potom túto. A budete možno robiť to čo ja, šetriť si strany :) ale je ten typ kníh, čo si človek môže prečítať aj dva krát.
Čítaj viac
Henrieta Dragulová
11.5.2016
Názor čitateľa
naozaj príjemná oddychová nostalgická spomienka na predchádzajúce časti. hoci som tajne dúfala, že sa do vybraných scénok dostanú iné, ani tieto nesklamali. len škoda, že napriek tomu, aká je hrubá sa dá prečítať za deň
Čítaj viac
Michaela Beňová
11.5.2016
Four
Veľmi som sa tešila na knihu, na jej krásny obal a na samotného Štyriho a jeho príbeh. Kniha bola super, čitateľ sa dozvie viac zo života a pohľadu. Troška ma sklamalo, že tam nebolo viac scén s Tris a miestami to bolo trošíčku nudné ale aj napriek tomu som rada, že som si ju mohla prečítať.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Štyri (Zbierka poviedok k sérii Divergencia) - Veronica Roth
Divergencia I. (kolekcia troch titulov) - Veronica Roth
43,93 €
Ušetríte 7,87 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“