Knihy
E-knihy

Podivná úmrtí

Petrklíč, 2014
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Petrklíč, 2014

Lidí umírají, jen co se narodí. Každým dnem se nám zkracuje život a nic s tím neuděláme. Je dobře, že si to v denním shonu vlastně ani neuvědomujeme , až do chvíle, kdy svou životní dráhu můžeme spočítat na prstech jedné ruky...

Čítaj viac

6,95 €

Bežná cena Bežne 13,15 €

Ušetríte 47%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Lidí umírají, jen co se narodí. Každým dnem se nám zkracuje život a nic s tím neuděláme. Je dobře, že si to v denním shonu vlastně ani neuvědomujeme , až do chvíle, kdy svou životní dráhu můžeme spočítat na prstech jedné ruky. Je to smutné, ale je to přirozené. Už ale méně přirozené je, když někdo skončí svou životní pouť nečekaně, dokonce za podivných okolností. O těchto úmrtí se pak vedou dlouhé dohady a spory, a to i mnoho desítek let, dokonce i staletí.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Podivná úmrtí - Jan Bauer
Muž z domu naproti, čo mi prešiel cez rozum - Marek Boško
12,85 €
Ušetríte 8,79 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

(* 11. dubna 1945, Jihlava) je český novinár a spisovateľ, pôvodným vzdelaním je poľnohospodársky inžinier. Novinársky talent a znalosti v odbore poľnohospodárstva uplatňoval dlhé roky ako redaktor celoštátneho denníka Zemědělské noviny. Dlhodobo žije na samote u Vodňan. V decembri 2009 mu vyšla jubilejná stá kniha, ktorou sa stal najplodnejším juhočeským autorom všetkých čias. Niektoré knihy napísal pod pseudonymom. Venuje sa predovšetkým detektívkam a literatúre faktu, pričom pri nich uplatňuje svoje znalosti českých dejín.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Podivná úmrtí - Jan Bauer
Muž z domu naproti, čo mi prešiel cez rozum - Marek Boško
12,85 €
Ušetríte 8,79 €

„Povedz mi, čo čítaš, a ja ti poviem, kto si.“

Anglické Príslovie