Knihy
E-knihy

Racioláska

s extra horkou príchuťou

Marenčin PT, 2014
3 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Marenčin PT, 2014

Najsilnejším afrodiziakom sú peniaze. Platí, že sex = láska a láska = sex? Treba ešte v dnešnej dobe k sexu lásku, či len kreditku? Existujú ešte hranice medzi „obchodným vzťahom“ a láskou? Sú peniaze všemocné?

Čítaj viac

8,48 €

Bežná cena Bežne 8,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Najsilnejším afrodiziakom sú peniaze. Platí, že sex = láska a láska = sex? Treba ešte v dnešnej dobe k sexu lásku, či len kreditku? Existujú ešte hranice medzi „obchodným vzťahom“ a láskou? Sú peniaze všemocné? Príbeh o dvoch priateľkách. Jedna z nich má sestru, ktorej chce pomôcť. Získa pre ňu peniaze, avšak sama sa pritom zapletie do obchodu s láskou...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Racioláska - Silvia Antalíková
Čo môžu muži môžem aj ja - Silvia Antalíková
16,01 €
Ušetríte 0,79 €

Recenzie, kritiky

Racioláska (s extra horkou príchuťou) (Nikol Karasová), citaj.to

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
224
Hmotnosť
180 g
Rok vydania
2014
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Marenčin PT
Rozmer
105×170 mm
ISBN
9788081144066
Naše katalógové číslo
182977

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,7 / 5

11 hodnotení

6
0
3
0
2

Ingrid
18.8.2018
Ingrid
O o, autorka presne trafila klinec po hlavičke, realita dnešného sveta, dnešných dievčat, som rada, že mám už dospelú dcéru a nebola v situácii, že nemala potrebu takto riešiť svoj život.. Autorka presne vie a odhadla morálku, vlastne úroveň morálky. Je to tak lákavé skĺznuť až k tomu, že si muži lásku kupujú a hlúpe dievčatá-ženy majú vždy len oči pre plač! Je to tak. A ženy ich v tom iba podporujú... stojí im to za to ale ? Je to dvojsečná zbraň-iste. .. Ďakujem autorke za túto knihu.. čitala som ju veľmi rada.. už sa teším aká bude ďalšia ???
Čítaj viac
Alena Precechtelová
27.5.2018
Podoba lásky

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Knižka je výborná, autorka v nej opisuje častú realitu dnešného života niektorých mladých dievčat. Pre niektoré dievčatá majú peniaze sladkú príchuť , ktorá sa veľmi ľahko, tak ako aj v tomto prípade , môže poriadne zhorknúť . Knižku odporúčam nielen mladým dievčatám , ale všetkým knihomoľkám
Čítaj viac
Michaela
19.11.2015
Príjemná oddychovka.
Kniha je písaná celkom dobrým štýlom, no tie prirovnania idú strašne na nervy. Sú narvaté na každej srane. Prečítala som ju rýchlo, v čakárni u doktora. Ale do večera mi napriek tomu vyšumela z hlavy..
Čítaj viac
Erika
7.3.2015
Názor čitateľa
Zaujímavý námet na knihu podaný strašným spôsobom. Spracovanie ma vôbec nezaujalo a knihu som dočítala už len z princípu, keď už som začala. Spisovateľkin spôsob písania by sa mi hodil skôr ku knihe pre deti.
Čítaj viac
Monika
1.1.2015
Názor
Kniha ma nezaujala, dočítala som ju z princípu (už keď som začala).
Naivný, nereálny príbeh Barbory prepletený s príbehom Carmen (ktorý aspoň vyvolá u čitateľa aké také napätie, ktoré sa žiaľ ani nestupňuje...)
Zbytočne veľa opisovačiek istej situácie rôznymi básnickými spôsobmi, prirovnaniami.
Čítaj viac
18.11.2014
Názor čitateľa
Na knihe oceňujem plynulosť deja, čítala sa ľahko a rýchlo, taká oddychovka na jeden upršaný večer. Príbeh Carmen bol fajn spracovaný, postava uveriteľná, prekážal mi však príbeh jej kamarátky, ktorý bol nereálny, s pár nezrovnalosťami, ktoré sa nedali prehliadnuť...
Čítaj viac
Adriana
6.11.2014
Názor čitateľa
Autorka opäť nesklamala. Opäť s ľahkosťou a s neošúchanými slovnými spojeniami a prirovnaniami opísala krutú realitu dnešných dní tak, aby z toho čitateľ nebol frustrovaný. Číta sa s ľahkosťou jarného vánku s úsmevom na perách....aj keď.....No a viac neprezradím, prečítajte si! Odporúčam!
Čítaj viac
Niky
25.10.2014
Názor čitateľa
Veľké sklamanie.....strata času aj peňazí...stále tie isté prázdne vety dookola, toto má byť akože kniha na čítanie....??? Som sa absolútne nudila a po dočítaní jednej polovice som už ani nečítala sa fakt nedalo.....
Čítaj viac
stefany
21.10.2014
Názor čitateľa
Autorka v nej presne vystihla, ako si dnešné mladé dievčatá vedia zariadiť svoj "super" život. Mali by ju zaradiť do povinného čítania na školách. Odporúčam.
Čítaj viac
8.10.2014
Názor čitateľa
Super kniha,prečítala som ju na jeden krát...autorka presne vystihla dnešnú dobu
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Racioláska - Silvia Antalíková
Čo môžu muži môžem aj ja - Silvia Antalíková
16,01 €
Ušetríte 0,79 €

„Nos starý kabát a kúp si novú knihu.“

Austin Phelps