Knihy
E-knihy

Radošinské naivné divadlo: Len tak prišli

  Výrobca
  Hudobné albumy, 2014

  Jedným z najatraktívnejších titulov posledného obdobia Radošinského naivného divadla – so silným umeleckým a spoločenským ohlasom – bola satirická komédia Stanislava Štepku Len tak prišli...

  Čítaj viac

  12,86 €

  Bežná cena Bežne 13,49 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do 10 dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  12,86 €

  Viac o titule

  Jedným z najatraktívnejších titulov posledného obdobia Radošinského naivného divadla – so silným umeleckým a spoločenským ohlasom – bola satirická komédia Stanislava Štepku Len tak prišli, ktorú sme v našom divadle premiérovali 28. októbra 2011 v réžii Ondreja Spišáka (s podtitulom Horská komédia alebo správa o tom, ako dedičia konali). V týchto dňoch vychádza záznam inscenácie Len tak prišli na DVD v hereckom obsadení: Svätopluk Malachovský, Darina Abrahámová, Michaela Szöcsová, Michal Kubovčík, René Štúr, Ladislav Hubáček, Milan Šago, Martin Škoda a Stanislav Štepka.
  Súčasťou pôvodného záznamu pre RTVS, ktorý sa uskutočnil na našej scéne 21. mája 2013 a teraz vychádza na DVD, je aj dokumentárny film Juraja Štepku Kronika komika alebo Päťdesiat rokov s uchom na vašom srdci (1963 – 2013), ďalej televízny dokument Jozefa Banyáka Divadlo nás baví a malý bonus navyše. Nové DVD Len tak prišli (s bonusmi Kronika komika alebo Päťdesiat rokov s uchom na vašom srdci a Divadlo nás baví) vychádza najmä zásluhou nášho generálneho partnera RND Poštovej banky a dlhoročného priaznivca a podporovateľa RND Kamila Baďa a jeho partnerov.
  (zdroj: http://rnd.sk/wordpress/)
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Radošinské naivné divadlo: Len tak prišli - Stanislav Štepka
  Zora Czoborová: Zoralates 2 -
  21,88 €
  Ušetríte 1,60 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

   
  DVD obal
  Naše katalógové číslo
  178088

  Recenzie

  Ako sa vám páčil film?

  Kúpte spolu
  Radošinské naivné divadlo: Len tak prišli - Stanislav Štepka
  Zora Czoborová: Zoralates 2 -
  21,88 €
  Ušetríte 1,60 €

  „Kniha, ktorá nestojí za druhé prečítanie, obyčajne nestojí ani za to prvé.“

  F. Vymazal