Knihy
E-knihy

Profesor

Slovart, 2014
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2014
Edícia
EVG

Charlotte Brontë, autorka nesmrteľného románu Jane Eyrová, napísala veľké príbehy plné citov a vášní. Jej nezameniteľný štýl rozprávania jej priniesol celosvetovú popularitu a uznanie. Dnes zaraďujeme jej diela už do svetovej...

Čítaj viac

9,90 €

Bežná cena Bežne 14,95 €

Ušetríte 34%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Charlotte Brontë, autorka nesmrteľného románu Jane Eyrová, napísala veľké príbehy plné citov a vášní.

Jej nezameniteľný štýl rozprávania jej priniesol celosvetovú popularitu a uznanie. Dnes zaraďujeme jej diela už do svetovej klasiky, ale je až neuveriteľné, ako si dokáže stále podmaňovať ďalšie generácie čitateľov.

Hlavným hrdinom jej románu Profesor je William Crimsworth, ktorý hľadá vo svete svoje miesto i blízku dušu. V detstve stratil rodičov, ujala sa ho rodina a tá ho poslala na štúdiá, ale zaobchádza s ním ako s nesvojprávnym a menejcenným jedincom. William túži byť nezávislý, vzbúri sa proti ujcom i násilníckemu bratovi a odíde za prácou do Bruselu. Neznáme prostredie je voči nemu, ako voči cudzincovi, nevraživé. Napokon až vďaka povolaniu učiteľa angličtiny si konečne ujasní, čo od života očakáva.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Profesor - Charlotte Brontë
Kontrakt - Melanie Moreland
18,80 €
Ušetríte 11,61 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
300
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
177951
Rok vydania
2014

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,2 / 5

17 hodnotení

9
4
2
2
0

3.6.2016
Názor čitateľa
Myslím, že táto kniha bola veľmi slabá. Ničím ma nezaujala, dej bol veľmi predĺžený, nakoľko sa v ňom poriadne nič neodohralo a zaplnil možno tak švrťku knihy. Zvyšok sú len zdĺhavé opisy miestností a postáv, ktoré nehrajú v príbehu žiadnu rolu. Ono to ani nebol príbeh len kus nudného života, ničím neobvyklého. Knihu som si kúpila kvoli autorkinému dielu Jane Eyrová no Profesora s ním nemožno porovnať.
Čítaj viac
Ivana Hudáková
Ivana Hudáková
30.3.2015
Profesor
Knihu Jana Eyrová zbožňujem od detstva preto som sa potešila, že sa vydavateľstvo Slovart rozhodlo vydať niečo čo som ešte od Charlotte Bronteovej nečítala. Profesor je veľmi podobný Jane Eyrovej, tým čo museli prežiť. Čítalo sa mi to ľahko, bolo to také oddychové čítanie :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Profesor - Charlotte Brontë
Kontrakt - Melanie Moreland
18,80 €
Ušetríte 11,61 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev