Knihy
E-knihy

Kto bude plakať, keď umrieš?

101 životných rád od mnícha, ktorý predal svoje Ferrari

Vydavateľstvo
Eastone Books, 2014
Edícia
Open Mind

Kniha Kto bude plakať, keď umrieš? predstavuje prameň múdrosti a životných právd, ktoré výrazne obohatia kvalitu vášho osobného aj duchovného života. Vznikla ako odpoveď na žiadosti čitateľov o zhrnutie základných princípov a spôsobov, ako byť...

Čítaj viac

8,77 €

Bežná cena Bežne 8,99 €

Ušetríte 2%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Objavte 101 životných rád od mnícha, ktorý predal svoje Ferrari!

Kniha Kto bude plakať, keď umrieš? predstavuje prameň múdrosti a životných právd, ktoré výrazne obohatia kvalitu vášho osobného aj duchovného života. Vznikla ako odpoveď na žiadosti čitateľov o zhrnutie základných princípov a spôsobov, ako byť úspešný v zamestnaní a zároveň dosiahnuť harmonický a šťastný život.

Kniha ponúka 101 lekcií s praktickými návodmi, ako si osvojiť filozofiu úprimnosti, zdvorilé odmietnutie a návyk konať; ako sa tešiť z úsilia, nie iba z odmeny; ako sa naučiť stíšiť; ako správne oceniť peniaze, bohatstvo a hojnosť; ako žiť dobrodružne a napriek tomu sa sústrediť na to, čo je dôležité; ako si založiť účet lásky… a mnoho ďalších.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kto bude plakať, keď umrieš? - Robin Sharma
Mních, ktorý predal svoje Ferrari - Robin Sharma
16,80 €
Ušetríte 1,18 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,3 / 5

17 hodnotení

11
1
3
1
0

Michal Vecerek
Michal Vecerek
29.3.2018
Skvelá, jednoducho písaná kniha
Po prečítaní knihy som síce zistil, že väčšinú rád už poznám, no kniha je písaná tak že sa veľmi dobre a rýchlo číta. A jednotlivé rady sú písané zaujímavo, pútavo a nie zdĺhavo takže mi vobec nevadilo keď som ich poznal. Bolo to veľmi dobré zhrnutie, zopakovanie plus niektoré rady boli pre mňa úplne nové. Odporúčam.
Čítaj viac
Ľudmila Andrejková
Ľudmila Andrejková
29.1.2017
Top
Robin Sharma opäť nesklamal. V knihe opisuje 101 životných rád lepšiemu životu. Je to kniha ku ktorej sa potrebujeme neustále vrátiť aby ste postupne do svojho života prinášali zmeny k lepšiemu životu. Vrelo túto knihu odprúčam každému kto nechce iba prežívať.
Čítaj viac
Jana Timková
Jana Timková
12.5.2015
Názor čitateľa
Tato kniha je naplnená múdrosťou, pokiaľ budete chcieť,môže veľmi pozitívne ovplyvniť Váš život Táto kniha sa mi veľmi páčila, je napísaná pútavo a určite sa k nej budem častejšie vracať. Robin Sharma patrí medzi mojich obľúbených autorov, pretože v jeho knihách sú veľmi pekne vyjadrené životné múdrosti, ktoré majú čo povedať v každej životnej situácii. Aj jeho ďalšie knihy vrelo odporúčam na prečítanie.
Čítaj viac
Peter Čižmár
Peter Čižmár
8.11.2014
Podnetné, ale...
Zaujímavé čítanie, niektoré rady sú skutočne obohacujúce. Avšak musím tejto knihe vytknúť dve zásadné veci: Je príliš komerčná. Autor často odkazuje na svoje ďalšie "produkty" a tým znižuje hodnotu myšlienok v knihe obsiahnutých. Druhou vecou je plytkosť, povrchnosť. Zo 101 "rád" boli pre mňa prínosné len niektoré (čo nevnímam ako negatívum knihy), ale aj tie boli vysvetlené, alebo skôr iba podané len na jednej stránke, bez hlbšieho vysvetlenia. To určite nepostačuje na skutočné pochopenie čitateľom. A bez pochopenia sa rady míňajú účinku. Niektoré rady by si určite zaslúžili aspoň kapitolu, ak nie celú knihu. Takéto knihy však nájdeme. Odporúčam začať Silou prítomného okamihu od Eckharta Tolleho, alebo Bdelou pozornosťou Anthony de Mella. Kniha Kto bude plakať, keď umrieš? určite stojí za prečítanie, pri troche pochopenia môže postrčiť život čitateľa tým správnym smerom. Ak sa však chcete ponoriť do ponúkaných myšlienok o čosi hlbšie a pochopiť "prečo?", určite nájdete iné, vhodnejšie tituly.
Čítaj viac
Peter Sorger
Peter Sorger
23.10.2014
Veľmi príjemné a poučné čítanie
Kniha sa rýchlo číta. Je to príjemné čítanie. Kniha ku ktorej sa budem ešte vracať, lebo sú tam rady do života, ktoré si treba opätovne pripomínať. Určite odporúčam. Prečítal som všetky dostupné knihy od tohto autora a všetky boli dobré a užitočné pre krajší život.
Čítaj viac
20.10.2014
Názor čitateľa
Strucne a jasne vypisane zivotne rady, pravdy, mnoho skvelych myslienok pre kazdeho, kto sa zaujima o svoje vnutro a chce sa stat lepsim clovekom. Citala som aj Slabikar stastia od Baricaka, co je v podstate to iste len v bledoruzovom, Sharma sa cita lepsie, je to prehladnejsie a hlavne nema okolo toho tolko "kecov" ako Baricak.
Čítaj viac
Lulu
1.9.2014
Názor čitateľa
Je to perfektná a poučná kniha, veľmi pútavo napísaná, ľahko a príjemne sa číta, určite si od toho autora kúpim aj ďalšie knihy. Odporúčam aj ostatným.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kto bude plakať, keď umrieš? - Robin Sharma
Mních, ktorý predal svoje Ferrari - Robin Sharma
16,80 €
Ušetríte 1,18 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“