Knihy
E-knihy

Všetky pekné baby sú blondínky

Poviedky pre deti

  • Kolektív autorov
Perfekt, 2014
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Perfekt, 2014

Pôvodné poviedky pre deti z pera renomovaných autorov, ale aj nádejných začínajúcich spisovateľov. V príbehoch sa deti nájdu a pozitívne závery dodajú mnohým odvahu na riešenie vlastných problémov.

Čítaj viac

2,80 €

Bežná cena Bežne 4,00 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Pôvodné poviedky pre deti z pera renomovaných autorov, ale aj nádejných začínajúcich spisovateľov 6. rok hodnotili žiaci základných škôl a čitatelia knižníc. Poskytli záruku, že do knižky sa dostali len tie najlepšie a najzaujímavejšie príbehy zo života dnešných detí a mladých. V pútavých príbehoch sa deti určite nájdu a pozitívne závery dodajú mnohým odvahu a nádej na riešenie vlastných problémov. Skvelé čítanie, dobré príbehy pre deti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Všetky pekné baby sú blondínky - Kolektív autorov
Trapoška - Kolektív autorov
5,00 €
Ušetríte 3,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
144
Vydavateľstvo
Perfekt
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
175489
Rok vydania
2014

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0

Roland Grigorič
29.9.2010
Táto kniha sa naozaj oplatí
Výborný zrealizovaný nápad vydávať každoročne poviedky najlepších spisovateľov, aj keď nad všetkými čnie absolútne skvelá poviedka, ktorú napísal Peter Gibey.
Čítaj viac

Vydavateľstvo Perfekt vzniklo v roku 1990. Venujeme sa historickej, umelecko-náučnej literatúre, memoárom aj beletrii. Vydávame aj zábavno-náučné knihy pre deti a mládež a rôzne praktické príručky. Taktiež sme vydavateľom časopisov

Čítaj viac
Kúpte spolu
Všetky pekné baby sú blondínky - Kolektív autorov
Trapoška - Kolektív autorov
5,00 €
Ušetríte 3,00 €

„Moja knižnica - Som literárny snob: knihy do knižnice si vyberám podľa farby. A tá musí dokonale ladiť s farbou mojej duše.“

Gregor P.