Knihy
E-knihy

Temné vody 2: Belladonna

Egmont SK, 2014
Vydavateľstvo
Egmont SK, 2014
2. diel série
Temné vody

Cassandra Caravellová sa snaží zabudnúť na Falca, nespútaného maliara, ktorý jej zlomil srdce, a znova sa zbližuje so svojím snúbencom Lucom. Lenže zdá sa, že aj Luca má svoje tajomstvá. Keď ho uprostred noci zatknú a odvedú vojaci...

Čítaj viac

8,38 €

Bežná cena Bežne 14,00 €

Ušetríte 40%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Pokračovanie románu Jed.
Cassandra Caravellová sa snaží zabudnúť na Falca, nespútaného maliara, ktorý jej zlomil srdce, a znova sa zbližuje so svojím snúbencom Lucom. Lenže zdá sa, že aj Luca má svoje tajomstvá. Keď ho uprostred noci zatknú a odvedú vojaci, Cassandra sa opäť ocitá v neistote. Aby Lucu zachránila, musí za každú cenu nájsť Knihu večnej ruže - jediný dôkaz toho, že je nevinný.
Tak sa začína Cassandrin výlet do Florencie, mesta, kde si obyvatelia šepkajú o upíroch a kde sa odohrávajú čudné večierky a tajné schôdzky Rádu večnej ruže. A čaká ju aj ďalšie stretnutie s Falcom, ktorý pracuje pre mrazivo krásnu vodkyňu Rádu, samotnú Belladonnu.
Pozná tentoraz Cassandra pravdu, keď sa nechá viesť svojím srdcom? Lenže nič nie je také, ako sa zdá, a pravda môže byť tým najsmrteľnejším jedom.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Temné vody 2: Belladonna - Fiona Paulová
Temné vody: Jed - Fiona Paulová
16,76 €
Ušetríte 12,64 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
280
Hmotnosť
480 g
Rok vydania
2014
Väzba
pevná väzba s prebalom
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Egmont SK
Rozmer
150×237 mm
ISBN
9788025229163
Naše katalógové číslo
175192

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,9 / 5

7 hodnotení

6
1
0
0
0

Katarína Zábojníková
Katarína Zábojníková
4.8.2014
Lepsie
lepsia ako jednotka, tesim sa na tretiu cast :)
Čítaj viac
amelie
22.6.2014
skvelé
kniha je fantastická, tak ako prvá čast. Zaujíma ma či vyjde v slovencine aj tretia.
Čítaj viac
Janka
17.4.2014
Wau
Konečne. strašne sa teším. Už som myslela, že na slovenskom trhu pokračovanie neuvidím :D určite si ju kúpim hneť ako ju uvidím v kníhkupectve.
Čítaj viac
Janka
7.9.2014
Názor čitateľa
Strašne som sa na túto knihu tešila, a nesklamala ma. Teším sa, že si vybrala práve toho chlapa. Konečne kniha v ktorej ma nepobúrila voľba hlavnej hrdinky. Neviem prečo ale tie postavy vždy skončia s pre mňa nesympatickou osobou. Ja by som si vždy vybrala toho druhého a tu sa to konečne stalo :D
Čítaj viac


Egmont je v súčasnosti jedným z najväčších vydavateľov detských kníh a časopisov na území Českej a Slovenskej republiky. Práve zásluhou Egmontu sa aj našim deťom predstavili postavičky, ktoré poznal celý svet. Patria medzi ne Káčer Donald, Myšiak Mickey, Macko Puf a mnohé ďalšie postavičky, príbehy ktorých už niekoľko generácií podporujú detskú fantáziu. Svet Walta Disneyho detskí čitatelia v 90. rokoch takmer vôbec nepoznali. Nečudo, že mnohé deti bažili po tom, aby sa začítali do príbehov týchto postáv, čo im ako vôbec prvá spoločnosť umožnil práve Egmont.

Knihy z produkcie nakladateľstva predstavujú svojim čitateľom pozitívne vzory a hodnoty našej spoločnosti a vedú ich k tomu, aby dokázali rozlišovať medzi dobrom a zlom a predvídať dôsledky svojho konania. Okrem 350 ročne vydaných detských knižných titulov je Egmont aj najväčším vydavateľom detských časopisov (dnes už viac ako 30).

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Tituly z našej produkcie, ktoré sú určené pre malé a najmenšie deti, vyberáme podľa známych a obľúbených hrdinov z televízie či filmu. Pre staršie deti a teenegerov vyberáme fantasy tituly, ktoré sú dnes najobľúbenejším žánrom. Hlavný hrdina musí byť kladný a vyznáva tradičné hodnoty (priateľstvo, ochrana slabších, sebaovládanie,...)

Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?
Mediálna skupina Egmont Holding, ktorá vydáva svoje knižky a časopisy po celom svete, sídli v Kodani a meno dostala po dánskom zakladateľovi Egmontovi Haraldovi Petersenovi. V roku 1990 prišlo na rad aj otvorenie pobočky v tedajšej ČSFR. Počas svojej existencie si Egmont vydobyl na českom a slovenskom trhu pevnú pozíciu medzi mladými čitateľmi a v súčasnosti je jedným z najväčších vydavateľov detských kníh a časopisov v oboch krajinách.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?
Vzhľadom k množstvu vydávaných titulov je ťažké vyzdvihnúť len jeden titul. K najpredávanejším, v poslednej dobe, patrila určite klasická edícia rozprávok (celkovo 20 titulov) z dielne Walt Disney, ktorej sa vlani na Slovensku v predvianočnom období predalo neuveriteľných 30 000 kusov. Veľmi žiadané sú aj tituly pre dievčatá: Barbie, My Little Pony a hlavne teraz veľmi žiadané Monster High. Z titulov určených pre starších čitateľov, sme hrdí na sériu Hraničiarov učeň, ktorá sa teší veľkej obľube aj na Slovensku.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Temné vody 2: Belladonna - Fiona Paulová
Temné vody: Jed - Fiona Paulová
16,76 €
Ušetríte 12,64 €

„Nerobím si poznámky, nepíšem si dopredu náčrt deja, nerobím nič v tom zmysle. Kašlem na tú prekliatu vec. Som salámistický spisovateľ. Pokúšam sa písať dobrú salámu, ale saláma je saláma. Nedokážete ju predať ako kaviár.“

Stephen King