Knihy
E-knihy

Chronická obličková choroba

Aktuálne problémy

Herba, 2014
Vydavateľstvo
Herba, 2014

Od vydania prvého zväzku Dieškovej edície - Nefrológia zostavovateľského kolektívu prof. Dzúrik, prof. Šašinka, prof. Kovács a prof. Mydlík uplýnulo takmer desať rokov. Za toto obdobie pribudlo veľké množstvo poznatkov v oblasti objasňovania nových...

Čítaj viac

28,49 €

Bežná cena Bežne 28,85 €

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

28,49 €

Viac o knihe

Od vydania prvého zväzku Dieškovej edície - Nefrológia zostavovateľského kolektívu prof. Dzúrik, prof. Šašinka, prof. Kovács a prof. Mydlík uplýnulo takmer desať rokov.

Za toto obdobie pribudlo veľké množstvo poznatkov v oblasti objasňovania nových patomechanizmov pri chronickom ochorení obličiek, pribudli nové epidemiologické dáta, bolo publikovaných množstvo ako experimentálnych, tak aj klinických štúdií. Klinické štúdie boli zamerané najmä na doloženie účinku rôznych nových liečebných postupov na spomalenie progresie ochorenia obličiek, ale hlavne na zníženie celkovej a kardiovaskulárnej morbidity a morality.

Preto patrí vďaka prof. Šašinkovi a prof. Furkovej, že pripravili monografiu Chronická obličková choroba - aktuálne problémy, ktorej hlavným cieľom je priniesť najnovšie poznatky, ktoré sú významné pre klinicku prax.

Kniha je určená predovšetkým klinickým nefrológom, lekárom, ktorí sa pripravujú na atestáciu z nefrológie, ale aj ďalším odborníkom ako sú internisti, pediatri, geriatri, kardiológovia, diabetológovia, urológovia a v neposlednom rade praktickí lekári.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Chronická obličková choroba - Miroslav A. Šašinka
Matej Tóth: Odchýlka - Matej Tóth, Michal Červený
39,46 €
Ušetríte 2,29 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
360
Hmotnosť
630 g
Rok vydania
2014
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Herba
Rozmer
170×240 mm
ISBN
9788089631209
Naše katalógové číslo
171609

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Chronická obličková choroba - Miroslav A. Šašinka
Matej Tóth: Odchýlka - Matej Tóth, Michal Červený
39,46 €
Ušetríte 2,29 €

„Narozdiel od obrazovky počítača, knihu si môžeš zobrať so sebou do postele.“

Daniel J. Boorstein