Knihy
E-knihy

Nesmelý zabijak (P.A.S.C.A.)

Vydavateľstvo
Slovart, 2014
1. diel série
P.A.S.C.A.

Nová, napínavá a dobrodružná séria, ktorá vás prevedie viktoriánskym Anglickom i súčasným Londýnom, od autora úspešných kníh o Artemisovi Fowlovi...

Čítaj viac

11,35 €

Bežná cena Bežne 11,95 €

Ušetríte 5%

Posielame do dvoch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Nová, napínavá a dobrodružná séria, ktorá vás prevedie viktoriánskym Anglickom i súčasným Londýnom, od autora úspešných kníh o Artemisovi Fowlovi.

Londýn, štvrť Bloomsbury v roku 1898. Riley je mladý učeň u vychýreného nájomného zabijaka Garricka. Riley má práve vykonať svoju prvú vraždu, keď sa obeť preberie a prenesie Rileyho v čase do súčasnosti. O sto rokov neskôr má sedemnásťročná špeciálna agentka Chevie Savanová jedinú úlohu: strážiť zvláštnu kapsulu v suteréne. Za trest. Niekoľko mesiacov je to najnudnejší džob pod slnkom, keď zrazu vypadne elektrický prúd v polovici Londýna a mestom otriasa zemetrasenie, ktorého epicentrum sa nachádza v Chevienej pivnici. Niekto aktivoval časostroj a z jeho útrob vylieza nič netušiaci Riley, ktorý prosí o pomoc. Garrick však nezaháľa, musí zistiť, ako časostroj funguje a aké tajomstvo a moc skrývajú ostatné dimenzie. A keď sa ho zmocní, konečne sa stane všemocným a jediným pánom času i priestoru na Zemi!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nesmelý zabijak  (P.A.S.C.A.) - Eoin Colfer
Jazdci časom: Dni predátorov - Alex Scarrow
22,70 €
Ušetríte 1,20 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
312
Hmotnosť
510 g
Rok vydania
2014
Naše katalógové číslo
168473
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart
Rozmer
130×210 mm
ISBN
9788055610191
Vekové odporúčanie
12+

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,7 / 5

3 hodnotenia

1
0
2
0
0

Filip Olekšák
4.1.2015
Názor čitateľa
Po vytvorení postavy akou je Artemis Fowl je prirodzene ťažkou úlohou stvoriť ďalšiu mladú charizmatickú vkusne záporácku star. Eoin sa buď o to vôbec nesnažil alebo si Rileyho zaujímavé charakterové črty šetrí na pokračovanie. Príliš veľa krvi robí knihu nevhodnou pre skupinu 12+ ako autor mieni avšak vek postáv a ich zmýšľanie ju skôr približuje ku kategórii čitateľov rifľových denníkov. Viktoriánsky voňajúce obdobie Londýna je jednoznačne skvelým prostredím, kedy by sa príbeh mohol odohrávať avšak autor nás trocha zabúda uviesť a necháva toho až príliš na našu predstavivosť, niekedy vyvolávajúc pocit, že sám miesta nikdy nenavštívil a názvy pozná zo sledovania relácie Svet v obrazoch. Aj napriek všetkým týmto negatívám prichádza s niečim novým, niekedy zábavným inokedy poučným, dej zbytočne neprepletá a nenaťahuje. Verím, že pokračovania už budú viac Colferovsky podpísané :)
Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Nesmelý zabijak  (P.A.S.C.A.) - Eoin Colfer
Jazdci časom: Dni predátorov - Alex Scarrow
22,70 €
Ušetríte 1,20 €