Knihy
E-knihy

Kozí ľudia

Horor o dvoch dejstvách

Ivan Kučera, 2013
Okamžitý download
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ivan Kučera, 2013

1945, slovensko-moravské pohraničie. Vojna! Pod majestátnou Javorinou blúdia desivé legendy o jej pôvodných obyvateľoch – Kozích ľuďoch. Mužov a deti unášajú kvôli mäsu a ženy kvôli páreniu....

Čítaj viac

3,00 €

Okamžite na stiahnutie

Aj e-knihy môžete darovať

Odporúčané tituly a kolekcie

3,00 €

Viac o e-knihe

1945, slovensko-moravské pohraničie. Vojna! Pod majestátnou Javorinou blúdia desivé legendy o jej pôvodných obyvateľoch – Kozích ľuďoch. Mužov a deti unášajú kvôli mäsu a ženy kvôli páreniu.

Malého Kuba, žijúceho hlboko v hore s otcom-poľovníkom, nič z toho netrápi. To sa ale zmení príchodom surového plukovníka wehrmachtu a jeho dlhoročného nepriateľa, sovietskeho partizánskeho veliteľa. Do príšerného príbehu, plného bolesti a nezmyselného násilia, následne zasiahne ďalšia tunajšia až príliš reálna legenda – primitívny pedofilný odľud, pre ktorého sa les stal domovom.

Súčasnosť. Rovnaké miesta, iná doba, iní hrdinovia. Úspešný mladý slovenský hororový spisovateľ v sprievode skúseného lovca zvierat vyráža do hlbokých podjavorinských lesov, v ktorých mu ktosi v minulosti uniesol ženu s deťmi. Súvisí s tým už zabudnutá legenda o Kozatcoch? Nájde svoju rodinu? Alebo smrť? Román nie je pre vysokú mieru násilne, vulgárne a sexuálne zafarbených scén vhodný pre maloletých čitateľov a citlivé povahy.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kozí ľudia - Ivan Kučera
Bar U kohúta - John Grisham
12,00 €
Ušetríte 3,90 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
342
Vydavateľstvo
Ivan Kučera
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
164375
Rok vydania
2013

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

2,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
0
1
0
Kúpte spolu
Kozí ľudia - Ivan Kučera
Bar U kohúta - John Grisham
12,00 €
Ušetríte 3,90 €

„Čitateľ, ten sa má... on si môže svojich autorov vyberať.“

Kurt Tucholský