Knihy
E-knihy

Kvapka

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Slovart, 2013
15. diel série
Harry Bosch
Edícia
MW

Harry Bosch je späť a dostáva naraz dva prípady. Prvý súvisí s obvinením z roku 1989, no súčasná analýza DNA potvrdila, že usvedčujúci dôkaz, kvapka krvi, patrí niekoľkokrát trestanému násilníkovi, čo sedí za mrežami...

Čítaj viac

7,90 €

Bežná cena Bežne 11,95 €

Ušetríte 34%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

„Prečo si ľudia vychutnávajú čítanie krimi románov? Pretože krimi začínajú neporiadkom a súčasne prinášajú poriadok do vecí. A toto jestvuje aj v našich životoch. Všetci hľadáme poriadok a tieto knihy nám to ešte zdôrazňujú.“
Michael Connelly

Harry Bosch je späť a dostáva naraz dva prípady. Prvý súvisí s obvinením z roku 1989, no súčasná analýza DNA potvrdila, že usvedčujúci dôkaz, kvapka krvi, patrí niekoľkokrát trestanému násilníkovi, čo sedí za mrežami. Problém je však v tom, že gauner mal v čase zločinu len osem rokov. Bosch sa teda púšťa do vyšetrovania. Zároveň mu opäť do cesty vstúpi Irvin Irving. Jeho syn vypadol z okna a Harry dostal za úlohu zistiť, či išlo o samovraždu, alebo o čosi iné. Intuícia Boscha ani teraz nesklame, za oboma prípadmi sa skrýva kopec špiny a nečakaných zápletiek.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kvapka - Michael Connelly
Krutá rozlúčka - Michael Connelly
15,89 €
Ušetríte 8,01 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
312
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
164200
Rok vydania
2013

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,7 / 5

23 hodnotení

17
5
1
0
0

Pecka
30.8.2016
Zaujímavé
Zaujímavá, neokukaná, originálna zápletka, možno trochu menej dynamický dej, ale strany ubiehali aj tak, páčila sa mi a odporúčam na "vypadnutie z reality" :)
Čítaj viac
Jarolím Martinka
21.1.2014
Názor čitateľa
Výborné. Detektívka špičkovej úrovne
Čítaj viac
Majka
23.8.2013
Názor čitateľa
kniha bolo výborne napísaná, príbeh pútavý proste úžasné čítanie
Čítaj viac
ANCA
15.8.2013
dobré
Je to veľmi dobré čítanie, napínavé, ako všetky knihy od tohoto autora,
Čítaj viac
Iveta
5.7.2013
Názor čitateľa
Vrele odporúčam, Connelly je majster pera, nenapodobiteľný a skvelý. Knihu by som si kúpila opäť, ale načo mať dve v knižnici.
Čítaj viac
Peter Ondras
23.6.2013
Názor čitateľa
štandardná kvalita Connellyho a prekladateľa Patricka Franka (jednoducho opäť na výbornú). Neostáva iné len doporučiť aj ďalším.
Čítaj viac
Renáta
2.6.2013
Kvapka?
Chcela som si kúpiť knihu s týmto názvom ešte pred Vianocami, ale podľa slov kníhkupcov bola stiahnutá ešte pred predajom kvôli nedoriešeným autorským právam. Čítam tu na Martinuse obsah kníh - Kvapka a Pád - a sú presne tie isté. Obsah je z knihy Pád, žeby boli obe knihy s rovnakým obsahom??? Nerozumiem. Obsah sedí na knihu Pád a knihy Kvapka sa už neviem dočkať.
Čítaj viac

Michael Connelly je svetoznámym autorom kriminálnych románov a tvorcom detektíva Harryho Boscha. Námety na svoje romány vraj čerpá z bývalej praxe investigatívneho reportéra, zaoberajúceho sa kriminálnymi činmi. Dynamika a nečakané rozuzlenia v príbehoch priniesli tomuto autorovi nebývalú popularitu a uznanie čitateľov kriminálnych románov na celom svete.
Michael Connelly je držiteľom viacerých prestížnych literárnych ocenení (Edgar, Anthony, Macavity, Nero, .38 Caliber /Francúzsko/ a Grand Prix /Francúzsko/. Žije na Floride s manželkou a dcérou.

Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 21 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Kvapka - Michael Connelly
Krutá rozlúčka - Michael Connelly
15,89 €
Ušetríte 8,01 €